Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 37107
W sumie: 51426

News

News zdjęcie id 839

Warsztaty bramkarskie - Bramkarz jako ostatnia ostoja zespołu

09.03.2020

Bramkarz jest bardzo ważną postacią każdego zespołu. Rola zawodnika, który stoi między słupkami bramki jest obarczona dużą dozą odpowiedzialności. To właśnie bramkarz może wygrać lub przegrać mecz i dlatego musi posiadać wyjątkowe cechy i umiejętności do gry na tej pozycji. W bramce nie ma miejsca na błędy. Młody piłkarz, który chce bronić bramki, powinien jak najwięcej ćwiczyć z drużyną, ale też powinien ćwiczyć indywidualnie.

Właśnie z myślą o dzieciach, którzy swoją przyszłość widzą między słupkami bramki powstała inicjatywa pomiędzy OSiR Hajnówka a Animatorem Orlika przy ul. Piłsudskiego - Warsztaty Bramkarskie. Głównym celem spotkań jest oczywiście wsparcie dzieci uzdolnionych ruchowo, popularyzacja indywidualnego treningu bramkarskiego u najmłodszych, ale też integracja środowiska piłkarskiego. Podczas realizowanych przez nas zajęć, stawiamy na wszechstronny rozwój ruchowy dzieci, stosując przy tym nauczanie i doskonalenie podstawowych techniki gry bramkarza w małych grupach, w zależności na wiek i umiejętności.

Wysoka frekwencja na pierwszych zajęciach w dniu 4 marca potwierdziła słuszność naszej inicjatywy. Dziesięciu bramkarzy w przedziale wiekowym od Żaka do Trampkarza nie zrażeni kapryśną pogodą sumiennie wykonywali zalecane ćwiczenia, polegające konkretnie na nauczaniu i doskonaleniu bramkarskich umiejętności. Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy nie kryli zadowolenia z uczestnictwa w takiego typu zajęciach i wyrazili zdecydowane TAK na dalszą współpracę. Kolejne spotkanie odbędzie się w środę 11 marca o godz.17:00. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Marek Hanula

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.