Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 4657
W sumie: 124404

Sezon piłkarski 2021/2022

TRAMPKARZE – rocznik 2007

II Liga Wojewódzka grupa 2
 

RUNDA JESIENNA 2021

Tabela Trampkarzy C1 grupy 2:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

AP Talent II Białystok

8

8

0

0

53:6

24

2

MOSP II Białystok

8

7

0

1

37:4

21

3

KS Piast Białystok

8

5

1

2

39:16

16

4

KS Wasilków

8

4

2

2

11:8

14

5

Pasja Kleosin

8

4

0

4

33:22

12

6

OSiR Hajnówka

8

3

0

5

33:30

9

7

Sparta 1951 Szepietowo

8

1

1

6

10:47

4

8

Włókniarz II Białystok

8

1

0

7

10:47

3

9

MKS Pogoń Łapy

8

1

0

7

6:52

3

 

RUNDA WIOSENNA 2022

Tabela Trampkarzy C1 grupy 2:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

KS Piast Białystok

7

6

1

1

27:10

18

2

MOSP II Białystok

7

6

0

1

37:7

18

3

AP Talent II Białytok

7

5

0

2

36:8

15

4

Włókniarz Białystok

7

3

0

4

16:24

9

5

MKS Pogoń Łapy

7

2

1

4

18:27

7

6

OSiR Hajnówka

6

2

1

3

17:26

7

7

Pasja Kleosin

7

1

0

6

8:34

3

8

KS Wasilków

6

1

0

5

8:29

3

 

Skład Trampkarzy OSiR Hajnówka: Wojciech Kondratiuk, Mikołaj Pawluczuk, Arkadiusz Kędzierski, Paweł Golonko, Jakub Bielawski, Oskar Tellos, Bartosz Birycki, Kacper Jakimiuk, Kazimierz Rudzki, Oktawian Lasota, Bartosz Ostapczuk, Szymon Ważny, Jakub Lewczuk, Dawid Komarzewski, Karol Czarnocki, Patryk Czarnocki, Jan Kaczoch, Szymon Jabłoński, Piotr Sawczuk trener Dawid Wojciuk



MŁODZIKI – rocznik 2009 i młodsi

II Liga Wojewódzka grupa 2


 

RUNDA JESIENNA 2021

Tabela Młodzików D1 grupy 2:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

MKS Pogoń Łapy

11

10

1

0

39:7

31

2

Orzeł Siemiatycze

11

9

2

0

65:12

29

3

AP Junior II Białystok

10

7

2

1

60:9

23

4

Iskra Perlejewo

11

7

1

3

69:16

22

5

Włókniarz Białystok

11

6

0

5

49:26

18

6

KS Sokoły

10

6

0

4

48:11

18

7

Pionier Brańsk

11

5

1

5

30:17

16

8

Rudnia Zabłudów

11

5

1

5

36:27

16

9

OSiR Hajnówka

11

3

0

8

22:43

9

10

Magnat Juchnowiec Kościelny

11

2

0

9

15:92

6

11

KS Studzianki

11

1

0

10

14:68

3

12

Pasja Kleosin

11

0

0

0

9:129

0

 

RUNDA WIOSENNA 2022

Tabela Młodzików D1 grupy 2:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

Orzeł Siemiatycze

12

12

0

0

85:7

36

2

AP Brylant Bielsk Podlaski

12

10

0

2

61:12

30

3

Iskra Perlejewo

12

8

1

3

60:33

25

4

KS Sokoły

12

7

2

3

48:23

23

5

MKS Pogoń Łapy

12

7

2

3

39:16

23

6

Olimpia Zambrów

12

7

0

5

34:21

21

7

AP Junior II Białystok

12

6

2

4

37:20

20

8

Włókniarz Białystok

12

5

0

7

32:36

15

9

Pionier Brańsk

12

3

2

7

33:29

11

10

OSiR Hajnówka

12

3

0

9

19:52

9

11

Rudnia Zabłudów

12

2

1

9

24:38

7

12

Magnat Juchnowiec Kościelny

12

2

0

10

10:89

6

13

Pasja Kleosin

12

1

0

10

7:113

3


Skład Młodzików OSiR Hajnówka: Łukasz Golonko, Dominik Downarowicz, Julian Ignaciuk, Borys Jastrzębski, Filip Klimuk, Igor Kułakowski, Filip Lesiak, Mateusz Ostaszewski, Mateusz Maciąg, Marcin Gutowski, Zuzanna Zdanowska, Angelika Aleksiejuk, Aleksander Janowicz, Karol Lipski, Julia Ostaszewska, Jakub Pieczarka, Janusz Sacharuk, Paweł Smyk, Adam Szumarski, Tymoteusz Tomaszuk, Tomasz Trojan, Maja Zdanowska, Gabriel Żabiński. Miłosz Lewkowicz, Arkadiusz Kalinowski, Nikoloz Tewzadze, Łukasz Żmieńko, akub Plis, Igor Stolarewski, Dawid Giżewski, Bartosz Seliwoniuk, Trener Marek Hanula



ORLIKI – rocznik 2011 i młodsi

RUNDA JESIENNA 2021

Uczestnicy ligowych zmagań:

OSiR Hajnówka, MŁKS Łomża, MŁKS II Łomża, Elite Łomża, Tur Bielsk Podlaski, Skorpion Kalnica.

Uczestnicy ligowych zmagań:

OSiR Hajnówka, Lwy Białystok, Gryfik Gródek, KS Michałowo, Magnat Juchnowiec Kościelny

(Spotkania rozgrywane bez wyników i tabel)

RUNDA WIOSENNA 2022

Uczestnicy ligowych zmagań - Orlik młodszy E2:

OSiR Hajnówka, Orzeł Siemiatycze, Cresa Siemiatycze, Kolejarz Czeremcha, MKS Mielnik.

Uczestnicy ligowych zmagań - Orlik starszy E1:

OSiR Hajnówka, Skorpion Kalnica,Tur Bielsk Podlaski, Brylant Bielsk Podlaski, Orzeł Siemiatycze.

(Spotkania rozgrywane bez wyników i tabel)

Skład Orlików OSiR Hajnówka: Dominik Dropa, Grzegorz Bura, Igor Andrzejuk, Maciej Borowik, Maksymilian Gawryluk, Dawid Giżewski, Kacper Sawicki, Oskar Kudlak, Gabriel Golat, Nikodem Jakimiuk, Dominik Kiczkajło, Filip Kisielewski, Maciej Łapiński, Henryk Rudzki, Iwo Stolarewski, Igor Stolarewski, Bartosz Seliwoniuk, Bartosz Samojluk, Michał Żur, Igor Golonko, Maksymilian Czaban, Gabriel Bartoszuk, Tomasz Żedź, Kamil Janiak, Kryspin Kardasz, Maja Sawicka, Mikołaj Kot, Jakub Plis, Maksymilian Iwaniuk, Marek Iwaniuk, Michał Bielawski, Damian Kierdelewicz, Oliwer Stepaniuk, Filip Niczyporuk, Julian Kot Trener Tomasz Dobosz


ŻAKI – rocznik 2013 i młodsi

RUNDA JESIENNA 2021

Uczestnicy ligowych zmagań:

OSiR Hajnówka, Orzeł Siemiatycze, Cresa Siemiatycze, Pasja II Hajnówka.

(Spotkania rozgrywane bez wyników i tabel)

RUNDA WIOSENNA 2022

Uczestnicy ligowych zmagań:

OSiR Hajnówka, Pasja II Hajnówka, Pasja III Hajnówka, Skorpion Kalnica, Unia Ciechanowiec, Rudnia Zabłudów.

(Spotkania rozgrywane bez wyników i tabel)

Skład Żaków OSiR Hajnówka: Michał Bielawski, Iwo Stolarewski, Henryk Rudzki, Michał Gawryluk, Bartosz Grygoruk, Maksymilian Golat, Artem Huzskij, Damian Kierdelewicz, Julian Kot, Antoni Marczuk, Filip Niczyporuk, Oliwier Stepaniuk, Bartosz Tellos, Marcel Guziak, Bartosz Ptasznik, Konrad Pietraszko, Igor Witosław, Natan Klimuk, Franciszek Żędzian, Paula Pietraszko, trener Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.