Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 37122
W sumie: 51441

Sezon piłkarski 2022/2023

 

Juniorzy Młodsi - rocznik 2006 i młodsi

II Liga Wojewódzka grupa 2

 

RUNDA JESIENNA 2022

Tabela Juniorów Młodszych B1 grupa 2

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

MOSP III Białystok

7

21

65:6

2

OSiR Hajnówka

7

18

36:8

3

Ruch Wysokie Mazowieckie

7

15

33:21

4

Orzeł Siemiatycze

7

9

13:20

5

Dąb Dąbrowa Białostocka

7

6

11:29

6

MKS Pogoń Łapy

7

6

8:30

7

Pasja Kleosin

7

4

12:33

8

Orlęta Czyżew

7

4

18:49

 

Strzelcy bramek: Piotr Gierasimiuk - 14, Jakub Lewczuk – 7, Kamil Moszczyński – 5, Szymon Ważny – 4, Jakub Bielawski – 3, Gabriel Koperek – 2, Bartek Ostapczuk – 1.

Skład Juniorów Młodszych OSiR Hajnówka: Wojciech Kondratiuk, Mikołaj Pawluczuk, Oskar Tellos, Kamil Moszczyński, Gabriel Koperek, Jakub Bielawski, Bartek Ostapczuk, Kazimierz Rudzki, Kacper Jakimiuk, Szymon Ważny, Piotr Gierasimiuk, Szymon Ważny, Szymon Plewa, Karol Czarnocki, Adrian Dunda, trener Marek Hanula

 

 

RUNDA WIOSENNA 2023

Tabela Juniorów B1 grupa 2

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

Czarni Czarna Białostocka

8

5

2

1

27:13

17

2

Olimpia Zambrów

8

5

1

2

26:12

16

3

OSiR Hajnówka

8

4

3

1

23:15

15

4

Hetman Białystok

8

3

3

2

24:11

12

5

Pasja Kleosin

8

4

0

4

21:24

12

6

Ruch Wysokie Mazowieckie

8

4

0

4

17:17

12

7

Orzeł Siemiatycze

8

2

2

4

14:16

8

8

Orlęta Czyżew

8

2

1

5

19:40

7

9

CSP UNIA 1976 UKS ROTMISTRZ PILECKI CIECHANOWIEC

8

0

2

6

8:31

2

10

MOSP III Białystok

0

0

0

0

0

0

 

Skład Juniorów Młodszych OSiR Hajnówka: Wojciech Kondratiuk, Mikołaj Pawluczuk, Oskar Tellos, Kamil Moszczyński, Gabriel Koperek, Jakub Bielawski, Szymon Ważny, Kacper Jakimiuk, Kazimierz Rudzki, Bartosz Ostapczuk, Jakub Lewczuk, Piotr Gierasimiuk, Dawid Komarzewski, Erik Budny, Arkadiusz Kędzierski, Szymon Plewa, Adrian Dunda, Cyprian Tatera, Aleksander Papis. Trener Marek Hanula.


TRAMPKARZE – rocznik 2009/2010

 II Liga Wojewódzka grupa 2

 

 

RUNDA JESIENNA 2022

Tabela Trampkarzy C2 grupa 2

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

8

21

45:17

2

AP Talent II Białystok

8

18

42:10

3

Ruch Wysokie Mazowieckie

8

15

39:13

4

MOSP II Białystok

8

15

20:18

5

Pionier Brańsk

8

10

13:22

6

Rudnia Zabłudów

8

10

11:21

7

Włókniarz II Białystok

8

6

12:33

8

OSiR Hajnówka

8

6

18:38

9

KS Sokoły

8

6

5:33

 

Strzelcy bramek: Łukasz Golonko – 9, Tomasz Trojan – 3, Marcin Gutowski – 2, Jakub Pieczarka – 1, Kacper Jakimiuk – 1 Julian Ignaciuk – 1, Nikodem Czurak – 1,

Skład Trampkarzy OSiR Hajnówka: Nikodem Czurak, Łukasz Golonko, Marcin Gutowski, Julian Ignaciuk, Borys Jastrzębski, Filip Klimuk, Igor Kułakowski, Filip Lesiak, Mateusz Ostaszewski, Mateusz Maciąg, Krzysztof Serafin, Mateusz Siłkin, Aleksander Janowicz, Jakub Pieczarka, Janusz Sacharuk, Adam Szumarski, Tymoteusz Tomaszuk, Tomasz Trojan, Gabriel Żabiński, Kacper Jakimiuk, trener Marek Hanula

RUNDA WIOSENNA 2023

Tabela Trampkarzy C2 grupa 2

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

Rudnia Zabłudów

6

5

0

1

12:8

15

2

APN Hattrick Białystok

6

4

1

1

32:11

13

3

Ruch Wysokie Mazowieckie

6

3

1

2

16:9

10

4

Pionier Brańsk

6

3

0

3

18:17

9

5

MOSP II Bialystok

6

2

2

2

22:16

8

6

GKS 1984 Rutki

6

1

0

5

15:41

3

7

OSiR Hajnówka

6

1

0

5

16:29

3

8

Włókniarz II Białystok (K)

0

0

0

0

0

0

 

Skład Trampkarzy OSiR HajnówkaNikodem Czurak, Przemysław Czapski, Łukasz Golonko, Marcin Gutowski, Julian Ignaciuk, Borys Jastrzębski, Filip Klimuk, Igor Kułakowski, Filip Lesiak. Mateusz Ostaszewski, Mateusz Maciąg, Kajetan Jakowlew, Gabriel Trusiewicz, Zdanowska Zuzanna, Zdanowska Maja, Krzysztof Serafin, Kacper Jakimiuk, Adam Szumarski, Janusz Sacharuk, Jakub Pieczarka, Aleksander Janowicz, Gabiel Żabiński, Filip Falkowski, Dawid Litwinowicz, Michał Kuryga. Trener Marek Hanula.


MŁODZIKI – rocznik 2011 i mł

II Liga Wojewódzka grupa 2

 

 

RUNDA JESIENNA 2022

Tabela Młodzików D2 grupy 2

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

6

16

23:7

2

OSiR Hajnówka

6

16

22:6

3

KS Cresa Siemiatycze

6

12

28:16

4

Akademia Techniki Białystok

6

9

14:19

5

Petrus Łapy

6

6

13:14

6

Unia Ciechanowiec

6

3

7:22

7

Orlęta Czyżew

6

0

2:25

 

Strzelcy bramek: Jakub Plis – 11, Igor Stolarewski – 6, Iwo Stolarewski – 2, Maciej Borowik – 1, Maksymilian Czaban – 1, Michał Żur - 1

Skład Młodzików OSiR Hajnówka: Grzegorz Bura, Igor Bobik, Maciek Borowik, Patryk Dobrowolski, Maksymilian Gawryluk, Paweł Gierasimiuk, Dawid Giżewski, Golonko Igor, Maksymilian Iwaniuk, Nikodem Jakimiuk, Szymon Juszkiewicz, Dominik Kiczkajło, Filip Kisielewski, Bartosz Matysiuk, Adrian Michałowski, Paweł Michalczuk, Maciej Łapiński, Antoni Seliwoniuk, Bartosz Seliwoniuk, Bartosz Samojluk, Gabriel Surel, Igor Stolarewski, Iwo Stolarewski, Michał Żur, Igor Tichoniuk, Maksymilian Czaban, Gabriel Bartoszuk, Kamil Janiak, Jakub Plis, Tomasz Żedź, Henryk Rudzki, Marek Iwaniuk, Maksymilian Topór, trener Tomasz Dobosz

 

RUNDA WIOSENNA 2023

Tabela Młodzików D2 grupy 2

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

Falcon Sokółka

8

7

1

0

30:5

22

2

MOSP Białystok

8

6

1

1

28:6

19

3

AP Progres II Bialystok

8

5

2

1

25:9

17

4

OSiR Hajnówka

8

4

2

2

15:4

14

5

KS Cresa Siemiatycze

8

3

0

5

18:26

9

6

Unia Ciechanowiec

8

3

0

5

10:16

9

7

KS Włókniarz Białystok

8

1

3

4

10:19

6

8

Petrus Łapy

8

1

1

6

6:28

4

9

Orlęta Czyżew

8

0

2

6

5:34

2

 

Skład Młodzików OSiR Hajnówka:  Bura Grzegorz, Bobik Igor, Borowik Maciej, Gierasimiuk Paweł, Giżewski Dawid, Iwaniuk Maksymilian, Michalczuk Paweł, Seliwoniuk Antoni, Seliwoniuk Bartosz, Samojluk Bartosz, Surel Gabriel, Stolarewski Igor, Czaban Maksymilian, Kot Mikołaj, Plis Jakub, Topór Maksymilian, Żedź Tomasz, Iwaniuk Marek, Rudzki Henryk, Wenski Antoni, Dobrowolski Patryk, Gawryluk Maksymilian, Gierłachowski Damian, Golonko Igor, Jakimiuk Nikodem, Juszkiewicz Szymon, Kiczkajło Dominik, Kisielewski Filip, Lipiński Marcin, Matysiuk Bartosz, Michałowski Adrian, Moroz Matvii, Okuniewski Oliwier, Parchotnik Kamil, Łapiński Maciej, Łęczycki Mikołaj, Tichoniuk Igor, Żur Michał, Bartoszuk Gabriel, Golat Gabriel, Grzelak Radosław, Golonko Kacper, Ratuszny Mateusz, Szczęch Kacper



ORLIKI – rocznik 2011 i młodsi

II Liga Wojewódzka grupa 5

 

RUNDA JESIENNA 2022

Uczestnicy ligowych zmagań:

OSiR Hajnówka, Pasja Hajnówka, Kolejarz Czeremcha, Orzeł Siemiatycze, MOSiR Tur Bielsk Podlaski I, II.

Skład Orlików OSiR Hajnówka:  Maksymilian Czaban, Gabriel Bartoszuk, Kamil Janiak, Jakub Plis, Tomasz Żedź, Henryk Rudzki, Iwo Stolarewski, Marek Iwniuk, Maksymilian Topór, Gabriel Golat, Radosław Grzelak, Mikołaj Kot, Kacper Szczęch, Michał Bielawski, Kacper Falkowski, Maksymilian Golat, Andriej Hnidenko, Antoni Ignaciuk, Damian Kierdelewicz, Jakub Krzyżanowski, Julian Kot, Antoni Marczuk, Filip Niczyporuk, Oliwier Stepaniuk, Szymon Pach, Kacper Golonko, Michał Gawryluk, Bartosz Grygoruk, Artem Huzinskij, Kacper Ignatiuk, Paweł Ochryciuk, Tymon Podliński, Szymon Seliwoniuk, Łukasz Tumiel, Kacper Tomaszuk, Maciek Wiertel. Trener Tomasz Dobosz

 

 

RUNDA WIOSENNA 2023

Uczestnicy ligowych zmagań:

OSiR Hajnówka, KS Michałowo, Orzeł Siemiatycze, MOSiR Tur Bielsk Podlaski II, MKS Pogoń Łapy

Skład Orlików OSiR Hajnówka:  Skiepko Aleksander, Bagrowski Mateusz, Bielawski Michał, Falkowski Kacper, Gryc Jakub, Grygoruk Bartosz, Golat Maksymilian, Hnidenko Andrej, Huzskij Artem, Kierdelewicz Damian, Krzyżanowski Kuba, Kot Julian, Marczuk Antoni, Maksimczuk Tomasz, Niczyporuk Filip, Ochryciuk Paweł, Seliwoniuk Szymon, Stepaniuk Oliwier, Tumiel Łukasz, Miszczuk Wojciech, Tellos Bartosz, Witosław Igor, Pach Szymon, Podliński Tymon, Berk Hubert, Birycki Antoni, Karpiuk Mikołaj, Kułakowski Szymon, Niewiadomski Jakub, Owerczuk Julian, Patejuk Antoni, Pietraszko Konrad, Ptasznik Bartosz, Sawczyński Mateusz, Budny Ernest, Krucień Maciej, Karpiuk Gabriel, Stawarz Hubert, Środa Bartosz.

(Spotkania rozgrywane bez wyników i tabel)

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.