Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2014/2015

 

Sezon piłkarski 2014/2015

Trampkarze – grupa 4 (rocznik 2000/2001) – trener Andrzej Grygoruk

runda jesienna:

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

OSiR Hajnówka – awans do grupy mistrzowskiej

27

40:5

2

Gryf Gródek

27

45:5

3

LZS Narewka

16

20:20

4

UM Krynki

13

42:19

5

Sudovia Szudziałowo

3

9:47

6

Czarni Czarna Białostocka

3

6:46

 runda wiosenna:

Miejsce

Nazwa klubu

Ilość meczów

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

MOSP Jagiellonia Białystok

14

13

0

1

39

71:7

2.

BSP Jagiellonia Białystok

14

12

1

1

37

79:7

3.

MOSP II Białystok

14

9

1

4

28

29:40

4.

Wigry Suwałki

14

8

0

6

24

47:27

5.

ŁKS Łomża

14

4

3

7

15

32:29

6.

Polonia Raczki

14

2

1

11

7

16:73

7.

OSiR Hajnówka

14

2

1

11

7

18:68

8.

Włókniarz Białystok

14

1

3

10

6

13:54

Kadra trampkarzyGabriel Artemiuk, Filip Bański, Jakub Bowtruczuk, Tomasz Bugwin, Michał Grygoruk, Rafał Krysiuk, Bartłomiej Kot, Maciej Malewicz, Gerard Matwiejuk, Andrzej Parfieniuk, Piotr Moroz, Karol Rogoziński, Adam Solipiwko, Bartosz Tichoniuk, Mateusz Wasiluk, Krystian Wawrynowicz, Kacper Wierciński, Adam Witkowski, Hubert Winnicki, Bartosz Olszewski, Patryk Olszewski.

Młodziki – grupa 3 (rocznik 2002/2003) – trener Marek Hanula
 

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

Orzeł Siemiatycze - awans do grupy mistrzowskiej

17

35:4

2

OSiR Hajnówka

17

23:1

3

MOSiR Michałowo

12

13:16

4

Rudnia Zabłudów

12

16:6

5

MOSiR Bielsk Podlaski

12

15:13

6

Gryf Gródek

4

5:28

7

Pionier Brańsk

4

6:17

8

MKS Mielnik

0

2:31


runda wiosenna:
 

Miejsce

Nazwa klubu

Ilość

meczów

Zwycięstwa

Remisy

Porażki

Punkty

Bramki

1.

OSiR Hajnówka

13

9

3

1

30

36:7

2.

Rudnia Zabłudów

13

8

3

2

27

32:9

3.

MOSiR Bielsk Podlaski

13

7

1

5

22

31:20

4.

KS Michałowo

13

4

2

7

14

20:31

5.

Pionier Brańsk

13

4

1

8

13

16:29

6.

Gryf Gródek

13

2

3

8

9

17:46

7.

MKS Mielnik

13

1

3

9

6

14:49

Kadra młodzików: Mateusz Bartoszuk, Jakub Borowski, Gabriel Ciaś, Gabriel Chilimoniuk, Piotr Daniszewski, Krystian Dutkowski, Dominik Durzyński, Mariusz Filipiuk, Michał Gagan, Karol Grygoruk, Michał Lewczuk, Krzysztof Masajło, Julian Ostapczuk, Rafał Olifieruk, Jakub Owłasiuk, Krzysztof Pieczarka, Paweł Sieńczuk, Dawid Wawreszuk, Piotr Wojciuk, Mateusz Zoch, Filip Kot, Daniel Kozaczuk, Bartosz Andrzejuk, Mateusz Filipiuk, Damian Garustowicz, Konrad Jaroszuk, Michał Sajewicz, Marcel Tomaszuk, Dominik Topolski, Stanisław Artemiuk

Orliki – grupa 8 (rocznik 2004/2005) – trener Marcin Sawczyński

lp.

Nazwa drużyny

Punkty 

Bramki 

1

Gryf Gródek

18

 

2

OSiR Hajnówka

9

 

3

LZS Narewka

9

 

4

OSiR II Hajnówka

0

 

Kadra orlików I i IIAleksandra Ostaszewska, Adam Olifieruk, Adam Dmitruk, Andrzej Gawryluk, Rafał Wakuluk, Marcin Witkowski, Adam Ziniewicz, Mateusz Iwaniuk, Dominik Plewa, Dawid Bugwin, Damian Butrymowicz, Mariusz Dobosz, Olivier Osipiuk, Adrian Rogacki, Mateusz Artemiuk, Łukasz Jurczuk, Krzysztof Wiluk, Mateusz Niczyporuk, Kacper Ciaś, Bartosz Sadowski, Jakub Krywoszej, Mikołaj Monach, Mateusz Kozłowski, Dawid Omelianiuk, Antoni Tokajuk, Karol Jakubowski, Cyryl Czepiel, Iwo Rynkowski, Mateusz Bachmat, Łukasz Sac.

Grupa naborowa (rocznik 2006 i młodsi) – trener Tomasz Dobosz
 

L.p

Nazwisko

Imię

Rok urodzenia

1

Artemiuk

Mateusz

2006

2

Ciaś

Kacper

2006

3

Danilewski

Filip

2006

4

Janiel

Aleksander

2007

5

Kaczoch

Jan

2007

6

Kościeńczuk

Bartosz

2006

7

Lewczuk

Jakub

2007

8

Rogacki

Adrian

2006

9

Rynkowski

Iwo

2007

10

Tellos

Oskar

2007

11

Zdankiewicz

Jakub

2007

12

Zieniuk

Mateusz

2006

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.