Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2020/2021

TRAMPKARZE – rocznik 2006

II Liga Wojewódzka grupa 2

RUNDA JESIENNA 2020

Tabela Trampkarzy C1 grupy 2:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

APN Hattrick Białystok - awasn do I ligi

9

7

1

1

64:8

22

2

MOSP III Białystok

9

7

1

1

43:9

22

3

Ruch Wysokie Mazowieckie

9

7

0

2

66:17

21

4

AP Talent II Białystok

9

6

1

2

26:13

19

5

OSiR Hajnówka

9

4

1

4

32:32

13

6

Olimpia Zambrów

9

4

1

4

34:25

13

7

KS Michałowo

9

3

0

6

29:50

9

8

Czarni Czarna Białostocka

9

2

2

5

14:33

8

9

Narew Choroszcz

9

1

0

8

11:59

3

10

Pasja Kleosin

9

0

1

8

10:83

1

RUNDA WIOSENNA 2021

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

Ruch Wysokie Mazowieckie

10

25

75:17

2

Orzeł Siemiatycze

10

25

68:20

3

AP Talent II Białystok

10

22

34:18

4

Olimpia Zambrów

10

21

49:22

5

MOSP III Białystok

10

19

36:18

6

MOSiR Bielsk Podlaski

10

13

28:20

7

Czarni Czarna Białostocka

10

10

17:24

8

OSiR Hajnówka

10

10

29:42

9

Narew Choroszcz

10

10

15:41

10

KS Michałowo

10

3

16:55

11

Pasja Kleosin

10

0

7:97

Kadra Trampkarzy OSiR Hajnówka: Damian Jurczuk, Maksymilian Czeremczuk, Bartosz Jerzyk, Kamil Moszczyński, Gabriel Koperek, Krzysztof Kołecki, Piotr Romańczuk, Bartosz Łukaszuk, Patryk Niczyporuk, Maciej German, Piotr Gierasimiuk, Mateusz Artemiuk, Marcin Czyż, Jakub Owerczuk.Trener Marek Hanula.


TRAMPKARZE – rocznik 2007/2008

II Liga Wojewódzka grupa 2

RUNDA JESIENNA 2020

Tabela Trampkarzy C1 grupy 2:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

APN Hattrick Białystok - awans do półfinałów

7

6

1

0

35:6

19

2

AP Talent II Białystok

7

6

0

1

36:13

18

3

OSiR Hajnówka

7

4

1

2

31:12

13

4

Piast Białystok

7

3

1

3

22:29

10

5

MOSP II Białystok

7

3

1

3

21:15

10

6

Włókniarz Białystok

7

2

0

5

20:25

6

7

Skorpion Kalnica

7

1

0

6

12:43

3

8

Rudnia Zabłudów

7

1

0

6

9:43

3

RUNDA WIOSENNA 2021

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

OSiR Hajnówka

10

30

44:5

2

Orzeł Siemiatycze

10

19

43:16

3

MKS Pogoń Łapy

10

16

27:26

4

Skorpion Kalnica

10

15

28:30

5

Sparta 1951 Szepietowo

10

9

14:52

6

Rudnia Zabłudów

10

0

0:30

Kadra Trampkarzy Młodszych OSiR Hajnówka: Wojciech Kondratiuk, Jan Kaczoch, Jakub Kruczkowski, Damian Kruczkowski, Bartosz Kruczkowski, Arkadiusz Kędzierski, Paweł Golonko, Oskar Tellos, Wojciech Goławski, Bartosz Ostapczuk, Kazimierz Rudzki, Bartosz Birycki, Aleksander Janiel, Szymon Ważny, Jakub Lewczuk, Piotr Sawczuk, Dawid Komarzewski, Karol Czarnocki, Patryk Czarnocki Trener: Dawid Wojciuk.


ORLIKI – rocznik 2010 i młodsi

Eliminacje grupa 6

RUNDA JESIENNA 2020

Tabela Orlików E1 grupy 6:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

Orzeł Siemiatycze - awans do półfinałów

30

27

0

3

125:12

81

2

MOSiR Bielsk Podlaski - awans do półfinałów

30

24

2

4

128:19

74

3

OSiR Hajnówka - awans do półfinałów

30

16

3

11

75:38

51

4

MOSiRII Bielsk Podlaski

30

10

3

17

41:88

33

5

Orzeł II Siemiatycze

30

7

2

21

32:101

23

6

Bocian Boćki

30

1

0

29

8:151

3

RUNDA WIOSENNA 2021

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

MKS Pogoń Łapy

20

48

50:16

2

Orzeł Siemiatycze

20

39

55:24

3

MOSiR Bielsk Podlaski

20

26

29:24

4

Ruch Wysokie Mazowieckie

20

24

17:40

5

OSiR Hajnówka

20

5

15:61

Kadra Orlików OSiR Hajnówka: Wojciej Dawidziuk, Eryk Daniluk, Marcel Dropa, Dominik Dropa, Aleksander Janowicz, Jan Korszak, Łukasz Kośko, Franciszek Sakowski, Tymoteusz Tomaszuk, Zdanowska Maja, Zdanowska Zuzia, Daria Golonko, Łukasz Zmieńko, Gabriel Żabiński, Jakub Walesiuk, Tomasz Trojan, Nikoloz Tewzadze, Adam Szumarski, Janusz Sacharuk, Bogdan Rubczewski, Jakub Pieczarka, Mikołaj Oksentowicz, Bartosz Myszkiewicz,Eryk Matuszewski, Arkadiusz Kalinowski, Oskar Falkowski, Angelika Aleksiejuk, Trener Tomasz Dobosz.

 

ORLIKI – rocznik 2011 i młodsi

Eliminacje grupa 4

 

RUNDA JESIENNA 2020

Tabela Orlików E2 grupy 4

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

Brylant Bielsk Podlaski - awans do półfinałów

20

14

3

3

65:25

45

2

OSiR Hajnówka - awans do półfinałów

20

8

7

5

35:26

31

3

Orzeł Siemiatycze - awans do półfinałów

20

9

2

9

51:39

29

4

AP Pasja Hajnówka

20

6

3

11

29:41

24

5

Cresa Siemiatycze

20

5

3

12

17:64

18

RUNDA WIOSENNA 2021

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

MKS Pogoń Łapy

30

70

59:19

2

Olimpia Zambrów

30

66

78:15

3

Ruch Wysokie Mazowieckie

30

40

41:44

4

OSiR Hajnówka

30

39

36:53

5

AP Brylant Bielsk Podlaski

30

29

42:69

6

Orzeł Siemiatycze

30

13

20:76

Kadra Orlików OSiR Hajnówka: Maksymilian Iwaniuk, Marek Iwaniuk, Igor Andrzejuk, Grzegorz Bura, Maciej Borowik, Dominik Dropa, Paweł Gierasimiuk, Damian Gierłachowski, Dawid Giżewski, Maciej łapiński, Bartosz Seliwoniuk, Angelika Aleksiejuk, Bartosz Samojluk, Igor Stolarewski, Iwo Stolarewski, Igor Tichoniuk, Michał Żur, Maksymilian Czaban, Jakub Plis, Mikołaj Głuchowski, Maksymilian Gawryluk, Trener Tomasz Dobosz.


ŻAKI – rocznik 2012 i młodsi

Eliminacje grupa 4

RUNDA JESIENNA 2020

Tabela Żaków F2 grupy 4:

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Wygrane

Remis

Porażka

Bramki

Punkty

1

AP Pasja II Hajnówka - awans do półfinałów

20

13

5

2

39:15

44

2

AP Pasja Hajnówka - awans do półfinałów

20

10

6

4

32:21

36

3

OSiR Hajnówka - awans do półfinałów

20

9

4

7

29:26

31

4

MOSiR Bielsk Podlaski

20

7

6

7

27:18

27

5

MOSiR II Bielsk Podlaski

20

0

1

19

4:51

1

RUNDA WIOSENNA 2021

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

KS Cresa Siemiatycze

20

40

41:15

2

AP Pasja Hajnówka

20

37

44:21

3

OSiR Hajnówka

20

36

38:16

4

AP Pasja II Hajnówka

20

14

18:40

5

Orzeł Siemiatycze

20

8

5:54

Kadra Żaków OSiR Hajnówka: Gabriel Bartoszuk, Kamil Janiak, Oskar Kudlak, Ignacy Lunda, Karol Skiepko, Kacper Sawicki, Gabriel Wasiluk, Tomasz Żedź, Mateusz Bagrowski, Michał Bielawski, Jakub Plis, Maksymilian Czaban, Iwo Stolarewski, Julian Kot, Filip Niczyporuk, Paweł Ochryciuk, Jakub Sacharuk, Oliwier Stepaniuk, Angelika Aleksiejuk, Maciej Wiertel, Bartosz Tellos, Henryk Rudzki, Damian Kierdelewicz, Trener Tomasz Dobosz.

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.