Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 4651
W sumie: 124398

HAJNOWSKA DWUNASTKA

 Informujemy, że w tym roku w terminie półmaratonu organizujemy Hajnowską Dwunastkę

- 12 kilometrowy bieg przełajowy po Puszczy Białowieskiej.

LISTA STARTOWA

 

Każdego roku, w jeden z majowych weekendów, zapraszamy naszych biegowych przyjaciół do Puszczy Białowieskiej. Z wielką radością czynimy to również w tym roku. Pomimo że oferta nasza będzie odrobinę inna, nie znaczy to że mniej atrakcyjna dla tych, którzy chcą obok sportowego wysiłku znaleźć odrobinę spokoju przy specjałach regionalnej kuchni, w otoczeniu puszczańskiego klimatu.

Dwadzieścia edycji Hajnowskiego Półmaratonu znalazło swoich wielbicieli, o czym każdego roku (z dwuletnią przerwą) jako organizatorzy mogliśmy się przekonać. Byliśmy zaszczyceni obecnością biegaczy z całego kraju i zagranicy, wśród których mogliśmy poznać zarówno doskonałych sportowców jak i super kompanów do zabawy. Z wieloma z Was utrzymujemy stały kontakt co jest jednym z cieszących nas najbardziej rezultatów wieloletnich starań organizacyjnych. Ze względu na ostatnie zmiany trasy, miejsca startu i naszych spotkań biesiadnych oraz występujących obostrzeń uznaliśmy za konieczne zresetowanie naszych ustaleń i przygotowanie w następnych latach super oferty wychodzącej naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Wyrażamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się na 21 kilometrowej biegowej trasie przez Puszczę Białowieską. W tym roku, w terminie Półmaratonu, zapraszamy Was serdecznie na krótszy, 12 kilometrowy odcinek, ale również biegnący ścieżkami pradawnej kniei.

Już w piątek 19 maja, od godziny 15:00 oczekiwać będziemy zawodników na miejscu ogniskowym Nadleśnictwa Hajnówka, gdzie będziecie mogli odebrać pakiet, ale co ważniejsze, przy melodiach piosenek biesiadnych mile spędzić czas piekąc kiełbaski i witając przybywających zawodników.

W dniu biegu, 20 maja na terenie Nadleśnictwa Hajnówka – miejscu startu i mety Hajnowskiej Dwunastki na naszych gości czekać będziemy od godziny 9:00. Ci, którzy nie odebrali pakietu będą mogli to uczynić w Biurze zawodów. Nie zapomnijcie o swoich pociechach, bo na nich również będą czekały atrakcje w postaci zjeżdżalni i fotobudki, a po starcie głównym Dwunastki ich również zaprosimy do Biegu za Żubrem. Dekoracja uczestników będzie sygnałem do kolejnego etapu naszego spotkania – biesiady z degustacją kuchni regionalnej oraz pieczonego dzika. Oczywiście przy doskonałej muzyce naszego DJ.

Na zmęczone mięśnie i niedospaną noc, w niedzielę 21 maja, zapraszamy do skorzystania z godzinnego przejazdu kolejką do Doliny Rzeki Leśnej. Będziemy razem z Wami i na pewno znajdziemy jakieś lekarstwo na ludzkie słabości. Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na nowy REGULAMIN HAJNOWSKIEJ DWUNASTKI.PDF (283 KB), który przewiduje nagrody pieniężne w kategoriach wiekowych oraz zaprasza każdego uczestnika na godzinne spotkanie z atrakcjami Parku Wodnego. Wśród naszych przyjaciół po biegu rozlosujemy atrakcyjne nagrody i upominki.

Kochani, serdecznie zapraszamy do naszej Hajnówki, która z utęsknieniem oczekuje zawodników w swoich progach. My też nie możemy się doczekać Waszego przybycia. 

OFERTA NOCLEGOWA.PDF (44,1 KB)


Do zobaczenia w Hajnówce!

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.