Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2018/2019

JUNIORZY MŁODSI – rocznik 2002/2003

 II Liga Wojewódzka grupa 2 

RUNDA JESIENNA 2018

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Narew Choroszcz – Awans do 1 ligi

34

47:8

2

Włókniarz Białystok

24

33:20

3

Rudnia Zabłudów

19

29:24

4

KS Wasilków

16

27:23

5

Iskra Perlejewo

15

27:30

6

OSiR Hajnówka

10

17:28

7

Piast II Białystok

4

16:63

RUNDA WIOSENNA 2019

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

MOSP II Białystok – Awans do 1 ligi

34

78:19

2

Włókniarz Białystok

32

47:21

3

Rudnia Zabłudów

24

32:41

4

Iskra Perlejewo

24

41:36

5

Piast Bialystok

20

37:33

6

KS Wasilków

18

24:34

7

OSiR Hajnówka

7

21:50

8

Piast II Białystok

6

20:66

Kadra Juniorów Młodszych OSiR Hajnówka: Krzysztof Masajło, Krystian Dutkowski, Krystian Rukas, Julian Ostapczuk,Piotr Wojciuk, Maciej Ignatowicz, Paweł Sieńczuk, Krzysztof Pieczarka, Daniel Chodakowski, Jakub Czarnocki, Stanisław Artemiuk, Marcel Tomaszuk, Filip Kot, Daniel Kozaczuk, Roman Chumachenko, Filip Mazur, Tomasz Niepogoda.Trener Marek Hanula


TRAMPKARZE – rocznik 2004/2005

 II Liga Wojewódzka grupa 4

RUNDA JESIENNA 2018

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

MOSP II Białystok – Awans do 1 ligi

27

66:1

2

Gryfik Gródek

24

66:8

3

Włókniarz Białystok

21

49:10

4

AP Jagiellonia II Białystok

18

59:17

5

Rudnia Zabłudów

15

21:36

6

Kolejarz Czeremcha

9

12:46

7

Magnat Juchnowiec Kościelny

9

16:37

8

OSiR Hajnówka

6

21:46

9

Orzeł II Siemiatycze

6

11:71

10

MKS Mielnik

0

1:50

RUNDA WIOSENNA 2019

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

AP Jagiellonia II Białystok

– Awans do 1 ligi

24

64:8

2

Włókniarz Białystok

18

40:9

3

Gryfik Gródek

15

32:41

4

Orzeł II Siemiatycze

13

41:36

5

OSiR Hajnówka

12

18:23

6

Rudnia Zabłudów

10

18:36

7

MKS Mielnik

6

14:38

8

Kolejarz Czeremcha

3

6:60

9

Magnat Juchnowiec Kościelny

3

9:44

Kadra Trampkarzy OSiR Hajnówka: Dawid Bugwin, Daniel Chumachenko, Roman Chumachenko, Mariusz Dobosz, Karol Jakubowski, Jakub Karpiuk, Jakub Krywoszej, Erwin Mazuruk, Filip Mazur, Mateusz Niczyporuk, Tomasz Niepogoda, Olivier Osipiuk, Krystian Szymczak, Rafał Wakuluk, Kamil Moszczyński, Patryk Niczyporuk, Maciej German.Trener Marcin Sawczyński


MŁODZIKI – rocznik 2006

II liga wojewódzka grupa 3

 

RUNDA JESIENNA 2018

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

– Awans do 1 ligi

21

56:4

2

Brylant Bielsk Podlaski

– Awans do 1 ligi

19

27:15

3

Pasja Kleosin

16

28:21

4

MOSiR Bielsk Podlaski

14

17:15

5

Gryfik Gródek

13

16:18

6

OSiR Hajnówka

10

19:25

7

COKiS Ciechanowiec

5

9:21

8

KS Michałowo

4

10:32

9

Rudnia Zabłudów

1

6:37

RUNDA WIOSENNA 2019

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

KS Michałowo

15

20:6

2

OSiR Hajnówka

13

13:6

3

MOSiR Bielsk Podlaski

12

19:8

4

Gryfik Gródek

9

17:14

5

Pasja Kleosin

9

18:12

6

Rudnia Zabłudów

3

6:29

7

COKiS Ciechanowiec

1

6:24

Kadra Młodzików OSiR Hajnówka: Damian Jurczuk, Maksymilian Czeremczuk, Mateusz Artemiuk, Bartosz Jerzyk, Adrian Rogacki, Kamil Moszczyński, Patryk Niczyporuk, Piotr Romańczuk, Maciej German, Piotr Gierasimiuk, Jakub Owerczuk, Mateusz Wroceński, Gabriel Koperek, Krzysztof Kołecki, Wojciech Niepogoda. Trener Marek Hanula


MŁODZIKI – rocznik 2007 i młodsi

II liga wojewódzka grupa 2

 

RUNDA JESIENNA 2018

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

– Awans do 1 ligi

22

48:10

2

KS Wasilków

17

22:6

3

Ruch Wysokie Mazowieckie

15

18:10

4

Petrus Łapy

14

19:14

5

OSiR Hajnówka

12

20:16

6

MKS Pogoń Łapy

9

14:23

7

Sparta 1951 Szepietowo

6

9:31

8

Magnat Juchnowiec Kościelny

5

5:22

9

Skorpion Kalnica

2

5:28

RUNDA WIOSENNA 2019

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

KS Wasilków

22

26:4

2

Ruch Wysokie Mazowieckie

18

36:11

3

Petrus Łapy

16

20:7

4

OSiR Hajnówka

16

27:14

5

MŁKS Łomża

11

17:13

6

Skorpion Kalnica

7

14:32

7

Sparta 1951 Szepietowo

5

6:20

8

MKS Pogoń Łapy

4

9:26

9

Magnat Juchnowiec Kościelny

2

10:38

Kadra Młodzików OSiR Hajnówka: Bartosz Birycki, Paweł Gierasimiuk, Aleksander Janiel, Jakub Lewczuk, Jan Kaczoch, Oskar Tellos, Iwo Rynkowski, Szymon Jabłoński, Rafał Jurczuk, Arkadiusz Kędzierski, Wojciech Kondratiuk, Bartosz Ostapczuk, Nataniel Przygocki, Piotr Sawczuk, Radosław Sobociński, Kacper Ostrowski, Paweł Golonko, Damian Czurak. Trener Andrzej Grygoruk


ŻAKI – rocznik 2010 i młodsi

eliminacje grupa 11

 

RUNDA JESIENNA 2018

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

– Awans do półfinałów

50

36:4

2

MOSiR Bielsk Podlaski

– Awans do półfinałów

42

44:7

3

OSiR Hajnówka

– Awans do półfinałów

32

27:11

4

OSiR II Hajnówka

11

8:43

5

AP Pasja Hajnówka

4

3:53

RUNDA WIOSENNA 2019 - Półfinały

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

– Awans do finałów

39

33:14

2

MOSiR Bielsk Podlaski

– Awans do finałów

38

27:12

3

AP Brylant Bielsk Podlaski

29

28:28

4

OSiR Hajnówka

18

19:26

5

Gryfik Gródek

15

13:40

RUNDA WIOSENNA 2019 – grupa 12

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Akademia Techniki Białystok

27

44:16

2

AP Pasja Hajnówka

19

23:30

3

KS Michałowo

17

16:21

4

OSiR Hajnówka

6

6:22

Kadra Żaków OSiR Hajnówka: Angelika Aleksiejuk, Bartosz Boreczko, Eryk Daniluk, Wojciech Dawidziuk, Marcel Dropa, Oskar Falkowski, Kamil Hłasko, Krystian Hłasko, Aleksander Janowicz, Arkadiusz Kalinowski, Aleksander Korszak, Łukasz Kośko, Gabriel Kozłowski, Eryk Matuszewski, Mikołaj Oksentowicz, Jakub Pieczarka, Krystian Pietruczuk, Bogdan Rubczewski, Kamil Sacharczuk, Janusz Sacharuk, Franciszek Sakowski, Adam Szumarski, Tymoteusz Tomaszuk, Tomasz Trojan, Nikoloz Tewzadze, Fabian Wasiluk, Szymon Zakroczyński, Gabriel Żabiński, Łukasz Żmieńko, Igor Andrzejuk, Grzegorz Bura, Maciej Borowik, Maksymilian Czban, Dominik Dropa, Paweł Gierasimiuk, Damian Gierłachowski, Dawid Giżewski, Nikodem Jakimiuk, Gabriel Łukasiewicz, Jakub Plis, Bartosz Samojluk, Bartosz Seliwoniuk, Gabriel Teterdynko, Igor Tichoniuk, Maciej Wilkaniec, Michał Żur. Trener Tomasz Dobosz

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.