Logo Hajnówka OSIR

Sezon piłkarski 2019/2020

TRAMPKARZE – rocznik 2005/2006

II Liga Wojewódzka grupa 4

RUNDA JESIENNA 2019

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

- awans do I Ligi Wojewódzkiej 

24

65:8

2

MOSP III Białystok

16

33:16

3

KS Michałowo

16

26:20

4

Rudnia Zabłudów

14

30:20

5

OSiR Hajnówka

12

18:13

6

AP Brylant Bielsk Podlaski

9

33:34

7

MKS Pogoń Łapy

8

31:18

8

Pasja Kleosin

4

16:42

9

MKS Mielnik

0

4:83

Kadra Trampkarzy OSiR Hajnówka: Bugwin Dawid, Chumachenko Daniel, Dobosz Mariusz, Golonko Grzegorz, Jakubowski Karol, Karpiuk Jakub, Artemiuk Mateusz, Czeremczuk Maksymilian, Czyż Marcin, German Maciej, Gierasimiuk Piotr, Jerzyk Bartosz, Jurczuk Damian, Koperek Gabriel, Kołecki Krzysztof, Łukaszuk Bartosz, Moszczyński Kamil, Niczyporuk Patryk, Owerczuk Jakub, Romańczuk Piotr, Wiącek Grzegorz, Trener: Marek Hanula


MŁODZIKI – rocznik 2007/2008

II Liga Wojewódzka grupa 1

RUNDA JESIENNA 2019

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

- awans do I Ligi Wojewódzkiej 

30

41:3

2

Petrus Łapy

24

38:10

3

OSiR Hajnówka

24

26:10

4

KS Sokoły

21

22:15

5

KS Puszcza Hajnówka

18

26:14

6

MKS Pogoń Łapy

15

22:12

7

Rudnia Zabłudów

12

16:29

8

Skorpion Kalnica

9

17:29

9

Sparta 1951 Szepietowo

7

17:40

10

Kolejarz Czeremcha

3

7:22

11

Magnat Juchnowiec Kościelny

0

8:56

Kadra Młodzików OSiR Hajnówka: Birycki Bartosz, Golonko Paweł, Goławski Wojciech, Gierasimiuk Paweł, Jabłoński Szymon, Janiel Aleksander, Kaczoch Jan, Kędzierski Arkadiusz, Kruczkowski Bartosz, Kruczkowski Damian, Kruczkowski Jakub, Komarzewski Dawid, Kondratiuk Wojciech, Lewczuk Jakub, Ostapczuk Bartosz, Przygodzki Nataniel, Sawczuk Piotr, Sobociński Radosław, Tellos Oskar, Ważny Szymon, Trener: Dawid Wojciuk


ORLIKI – rocznik 2010 i młodsi

Eliminacje grupa 5

 

RUNDA JESIENNA 2019

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

- awans do półfinałów

36

58:8

2

OSiR Hajnówka

- awans do półfinałów

25

34:21

3

Orzeł II Siemiatycze

7

9:36

4

OSiR II Hajnówka

4

4:40

Kadra Orlików OSiR Hajnówka: Aleskiejuk Angelika, Dawidziuk Wojciech, Falkowski Oskar,Golonko Łukasz, Golonko Daria, Jurczuk Rafał, Kalinowski Arkadiusz, Klimuk Filip, Matuszewski Eryk, Oksentowicz Mikołaj, Ostaszewski Mateusz, Pieczarka Jakub, Sacharuk Janusz, Sakowski Franciszek, Szumarski Adam, Staroński Jakub, Tomaszuk Tymoteusz, Troc Filip, Trojan Tomasz, Walesiuk Jakub, Wiertel Gabriel, Żabiński Gabriel, Żmieńko Łukasz, Boreczko Bartosz, Chołod Natan, Daniluk Eryk, Dropa Dominik, Dropa Marcel, Grygoruk Oskar, Hłasko Kamil, Hłasko Krystian, Janowicz Aleksander, Kiryluk Wiktor, Korszak Jan Aleksander, Kośko Łukasz, Lesiak Filip, Myszkiewicz Bartosz, Rubczewski Bogdan, Szulc Łukasz, Tewzadze Nikoloz, Wasiluk Fabian, Zakroczyński Szymon, Trenerzy Tomasz Dobosz, Dawid Wojciuk


ŻAKI – rocznik 2011 i młodsi

Eliminacje grupa 7

RUNDA JESIENNA 2019

Miejsce

Nazwa Drużyny

Punkty

Bramki

1

KS Michałowo

- awans do półfinałów

45

28:8

2

AP Pasja Hajnówka

- awans do półfinałów

37

34:12

3

OSiR Hajnówka

- awans do półfinałów

24

21:16

4

LZS Narewka

23

12:22

5

Rudnia Zabłudów

7

6:43

Kadra Żaków OSiR Hajnówka: Andrzejuk Igor, Bartoszuk Gabriel, Bura Grzegorz, Borowik Maciej, Czaban Maksymilian, Gierasimiuk Paweł, Gierłachowski Damian, Giżewski Dawid, Łapiński Maciej, Łukasiewicz Gabriel, Plis Jakub, Seliwoniuk Bartosz, Samojluk Bartosz, Stepaniuk Oliwier, Tichoniuk Igor, Trener: Tomasz Dobosz

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.