Logo Hajnówka OSIR

KALENDARZ IMPREZ 2019

Propozycje do kalendarza imprez rekreacyjno - sportowych

planowanych do realizacji przez OSiR w Hajnówce na rok 2020

Lp.

Nazwa imprezy

Data

Miejsce

1.

Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej

rocz. 2007 i mł.

17 stycznia

piątek

SP nr 4

2.

Młodzieżowa Liga Piłki Siatkowej

rocz. 2007 i mł., 2004-2006, 2000-2003

24-23-25 stycznia

śr-czw-pt

LO z DNJB

3.

Obóz dochodzeniowy piłkarzy z sekcji OSiR

rocz. 2005 i mł., 2010 i mł.

21-31 stycznia

pon-pt

SP nr 4, Park Wodny,

lodowisko

4.

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Kamieńcu

rocz. 2006 i mł.

31 stycznia

- 1 lutego

pt-sob

Kamieniec

5.

Lodowisko – zabawy na lodzie

dzieci i młodzież szkolna

1 lutego

sobota

Biały Orlik

6.

Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej

rocz. 2005 i mł.

11 lutego

wtorek

SP nr 4

7.

Turniej Piłki Nożnej o puchar firmy Centro-Met

rocz. 2007 i mł.

15 lutego

sobota

SP nr 4

8.

Finał Powiatu Hajnowskiego w pływaniu

rocz. 2007 i mł. i 2005-2006

21 lutego

piątek

Park Wodny

9.

Mistrzostwa Hajnówki w Piłce Siatkowej Amatorów

kat. senior – osoby pełnoletnie

7 marca

sobota

LO z DNJB

10.

Turniej Orlików w Halowej Piłce Nożnej

o Puchar Prezesa PUK rocz. 2010 i mł.

14 marca

sobota

SP nr 4

11.

Półfinał Wojewódzki SZS w Pływaniu

rocz. 2006 mł., 2003-2005 Grupa Południowa

10 marca

wtorek

Park Wodny

12.

Impreza rekreacyjno-sportowa w wodzie

z udziałem osób niepełnosprawnych

4 kwietnia

piątek

Park Wodny

13.

Hajnówka biega - cykl imprez rekreacyjnych

młodzież szkolna i dorośli

kwiecień

– grudzień

środy

Nadleśnictwo Hajnówka

14.

Czwórbój LA

rocz. 2007 i mł.

29 kwietnia

środa

Orliki przy

SP 1 i LO I

15.

Turniej Piłki Nożnej z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja

rocz. 2010 i mł.

3 maja

niedziela

Orlik przy SP 1

16.

Trójbój LA

rocz. 2009 i mł.

6 maja

środa

Orlik przy SP 1

17.

Liga Wojewódzka Podlaskiego ZPN

Trampkarze, Młodziki, Orliki x 2, Żaki OSiR Hajnówka

kwiecień - czerwiec

sierpień - październik

Stadion OSiR

18.

Rajd Rowerowy - otwarcie sezonu

osoby pełnoletnie

kwiecień - maj

Puszcza

Białowieska

19.

XX Półmaraton Hajnowski

osoby pełnoletnie

16 maja

sobota

Amfiteatr, Puszcza Białowieska

20.

V Zawody Street Workout Park

open

23 maja

sobota

OSiR

21

Rodzinny Rajd Rowerowy

rodzice z dziećmi

23 maja

sobota

Nadleśnictwo H-ka, Puszcza Białowieska

22.

Dzień Dziecka na sportowo

rocz. 2010 i mł.

1 czerwca

poniedziałek

Stadion OSiR

23.

Olimpijka

klasy II i III SP

5 czerwca

piątek

Stadion OSiR

24.

Mistrzostwa Hajnówki w Siatkowej Piłce Plażowej

osoby pełnoletnie

6 czerwca

sobota

OSiR

25.

Test Coopera

drużyny młodzieżowe OSiR Hajnówka

16 czerwca

wtorek

OSiR

26.

Piknik piłkarski - Turniej na zakończenie sezonu

drużyny młodzieżowe OSiR

20 czerwca

sobota

OSiR

27.

Wakacyjne Turnieje Holenderskie

rocz. 2006 i mł., 2010 i mł.

lipiec - sierpień

OSiR

28.

Rajd Rowerowy Hajnówka – Kamieniec

osoby pełnoletnie

3-4-5 lipca

pt-sob-nd

Białoruś,

Puszcza Białowieska

29.

Baseny rekreacyjne OSiR

wszyscy

lipiec - sierpień

OSiR

30.

Międzynarodowy Turniej Piłkarski

drużyny z Estonii, Łotwy, Białorusi i Polski, rocz. 2006 i mł.

16-17-18-19 lipca

czw-pt-sob-nd

OSiR

31.

Wyjazd dwóch drużyn piłkarskich OSiR do Estonii

rocz. 2006 i mł.

6-7-8-9-10 sierpnia

czw-pt-sob-nd-pn

Estonia

32

Rajd Rowerowy

osoby pełnoletnie

20-21-22-23 sierpnia

czw-pt-sob-nd

Wigierski Park Narodowy

33.

VIII Bieg Rodzinny

3-osobowe rodziny

29 sierpnia

sobota

Nadleśnictwo Hajnówka

34.

Spartakiada rekreacyjno - sportowa

z udziałem osób niepełnosprawnych

4 września

piątek

Stadion OSiR

35.

Rodzinny Rajd Rowerowy

rodzice z dziećmi

5 września

sobota

Puszcza Białowieska

36.

Test Coopera

osoby pełnoletnie

16 września

środa

OSiR

37.

XXIV Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka

od rocz. 2010 do open

19 września

sobota

Amfiteatr

38.

Mini piłka nożna dziewcząt

rocz. 2007 i mł.

wrzesień

Orlik przy SP 1

39.

Mini piłka nożna chłopców

rocz. 2007 i mł.

wrzesień

Orlik przy SP 1

40.

Drużynowe Powiatowe Biegi Przełajowe

rocz. 2005, 2006, 2007, 2008, 2009

wrzesień

Nadleśnictwo Hajnówka

41.

XI Hajnowska Dwunastka

osoby pełnoletnie

3 października

sobota

Puszcza Białowieska

42.

Powiatowe Biegi Sztafetowe

rocz. 2005 i mł., 2007 i mł.

październik

Nadleśnictwo Hajnówka

43.

Turniej Edukacyjny Bądź bezpieczny na drodze

rocz. 2010 i mł.

10 października

sobota

OSiR

44.

IX Dziecięce Mistrzostwa Hajnówki w pływaniu

rocz. 2010 i mł.

17 października

sobota

Park Wodny

45.

Rajd rowerowy – zakończenie sezonu

osoby pełnoletnie

październik

Puszcza Białowieska

46.

Turniej Piłki Nożnej z okazji Odzyskania Niepodległości

rocz. 2006 i mł.

7 listopada

sobota

Orlik przy SP 1

47.

XII Otwarte Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym im. J. Leszczyńskiego

od rocz. 2009 do open

11 listopada

środa

SP nr 1

48.

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Amatorów

kat. oldboj – rocz. 1980 i starsi

21 listopada

sobota

LO z DNJB

49.

XIV Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Firmy Andrewpol

rocz.2010 i mł.

5 grudnia

sobota

SP nr 4

50.

Turniej w Halowej Piłce Nożnej w Kamieńcu

rocz. 2006 i mł.

12 grudnia

sobota

Białoruś

51.

Gwiazdkowy Turniej Szachowy

rocz. 2007 i mł., 2005-2006, 2002-2004

18 grudnia

piątek

MOPS

  • Organizacja imprez uzależniona jest od pozyskanych środków finansowych i warunków atmosferycznych.

 

 

 

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.