Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 710

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 13 I 16.06.2019

18.06.2019

13 czerwca druga drużyna Żaków rozegrała ostatni swój turniej w tym sezonie. Jego organizatorem była Akademia Techniki Białystok. Dwa dni później zespół Juniorów Młodszych zakończył rwalizację w rundzie wiosennej meczem z drużyną Piasta II Białystok.

13.06.2019r. w Grabówce koło Białegostoku swoje spotkania w ramach ligi rozgrały Żaki. Jak zawsze niesamowite zaangażowanie i wola walki towarzyszyły meczom najmłodszych. Przeżycia wsród dzieci były ogromne, ale rywalizując na boisku wszyscy dobrze się bawili.

Wyniki turnieju drużyny OSiR:

OSiR II Hajnówka – KS Michałowo 0:0

OSiR II Hajnówka – Pasja Hajnówka 1:2

Bramka dla OSiR: Dawid Giżewski 5'

OSiR II Hajnówka – AT Białystok 1:2

Bramka dla OSiR: Wojtek Dawidziuk 9'

Skład OSiR II: Igor Andrzejuk, Grzegorz Bury, Aleksander Janowicz, Jakub Plis, Marcel Dropa, Dominik Dropa, Dawid Giżewski Fabian Wasiluk, Wojtek Dawidziuk, Nikoloz Twezsadze, Angelika Aleksiejuk. Trener: Tomasz Dobosz.


Mecz Juniorów Młodszych z 16.06.2019r.

Pradziwie upalna i słonecza pogoda towarzyszyła w niedzielnej rywalizacji naszego zespołu z białostockim przeciwnikiem. Piłkarze Ośrodka przystąpili z dużą ochotą do gry i szybko uzyskali niewielką przewagę, spychając gospodarzy do obrony.

W tym czasie piłka częściej przebywała na połowie przeciwnika, gdzie staraliśmy sobie stwarzać okazje strzeleckie. Byliśmy jednak nieskuteczni, a czasami brakowało po prostu dokładności i zimnej krwi – dwa słupki po strzałach Krystiana Dutkowskiego i Daniela Chodakowskiego. Początek drugiej połowy był podobny do pierwszej. Hajnowianie stworzyli trzy dogodne sytuacje bramkowe, lecz białostocki bramkarz wykazał się nie lada refeksem, wychodząc obronną ręką z trudnych dla swojego zespołu sytuacji. Niestety, z minuty na minutę, inicjatywę przejmowali gospodarze, którzy w krótkim odstępie czasu wykorzystali nasze proste błędy i wyszli na prowadzenie. Nie oddali go do końca meczu. Pomimo porażki zespół Ośrodka Sportu zasłużył na słowa uznania za swoją postawę na boisku, ponieważ w temperaturze powietrza sięgającej powyżej 30 stopni w cieniu, walczył do ostatniego gwizdka sędziego o zmianę niekorzystnego dla siebie wyniku.

Juniorzy Młodsi: Piast II Białystok – OSiR Hajnówka 4:2 (1:1)

Bramki dla OSiR: Krystian Dutkowski - 28' i Stanisław Artemiuk - 75'

Skład OSiR: Krzysztof Masajło, Marcel Tomaszuk (Roman Chumachenko 60'),Jakub Czarnocki,Piotr Wojciuk, Julian Ostapczuk, Daniel Chodakowski, Maciej Ignatowicz, Paweł Sieńczuk, Krystian Dutkowski, Krzysztof Pieczarka (Tomasz Niepogoda 60'), Stanisław Artemiuk.Trener Marek Hanula

Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.