Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 621

PIĄTA KOLEJKA DRUŻYNOWEJ LIGI AMATORÓW W TENISIE STOŁOWYM

17.12.2018

Piąta kolejka I Rundy Ligi to dwa zwycięstwa Hajnówki I i Hajnówki II nad Czeremchą I i Czeremchą II. Trzecia Hajnówka Oldboje Straż zdecydowanie przegrała na wyjeździe z „Top Spinem” Siemiatycze. Natomiast Team Śledzianów Ciechanowiec pokonał groźny zespół z Łosic. W klasyfikacji Drużynowej na prowadzeniu z taką samą ilością zwycięstw i punktów dużych jest Team Śledzianów Ciechanowiec i Hajnówka I. Indywidualnie na dwóch pierwszych miejscach są zawodnicy z dorobkiem 14 pkt.: Wojciech Jadczuk (Ciechanowiec) i Zbigniew Miszczuk (Hajnówka I). Pomimo pierwszej przegranej w grze podwójnej w dalszym ciągu na prowadzeniu są zawodnicy z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak.

MECZ nr 17 z dnia 5.12.2018r.

CZEREMCHA I –HAJNÓWKA I

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

2) „B” MAKULSKI Andrzej - „Y” LUDWICZAK Janusz 3: 0

3) „C” STEPANIUK Adam- „ Z” MISZCZUK Zbigniew 1: 3

4) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” MISZCZUK Zbigniew 2: 3

5) „B” MAKULSKI Andrzej - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1

6) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „Y” LUDWICZAK Janusz 1: 3

7) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” LUDWICZAK Janusz 3 : 1

8) „B” MAKULSKI Andrzej - - „Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

9) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 4: 3

Końcowy wynik 6: 4 ( 23: 17) dla drużyny Hajnówka I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 3)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 4)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 7)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 7)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 18 z dnia 6.12.2018r.

CZEREMCHA II – HAJNÓWKA II

1) „A” SOCHA Renata - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

2) „B” PACZUSKA Paulina - „Y” WILUK Mateusz 3: 1

3) „C” TYCZYNO Eryk - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3

4) „A” SOCHA Renata - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

5) „B” PACZUSKA Paulina - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

6) „C” KOWALSKI Ryszard - „Y” WILUK Mateusz 1: 3

7) „A” TYCZYNO Eryk - „Y” WILUK Mateusz 2: 3

8) „B” PACZUSKA Paulina - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3

9) „C” KOWALSKI Ryszard - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

10) PACZUSKA P./ TYCZYNO E. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 0: 4

Końcowy wynik 9: 1 (29: 12) dla drużyny Hajnówka II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 2)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 4)

  • Wiluk Mateusz (Hajnówka II) – 2 pkt. (7: 6)

  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1 pkt. (5: 7)

Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 19 z dnia 7.12.2018r.

TOP SPIN” SIEMIATYCZE – HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

1) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 1

2) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „Y” GERMAN Jerzy 3: 1

3) „C” MOCZULSKI Rafał - „ Z” KOJŁO Marcin 3: 0

4) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Z” KOJŁO Marcin 2: 3

5) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 2

6) „C” MOCZULSKI Rafał - „Y” GERMAN Jerzy 3: 0

7) „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Y” GERMAN Jerzy 3: 1

8) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „Z” KOJŁO Marcin 3: 2

9) „C” MOCZULSKI Rafał - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

10) KRYSIŃSKI W./ JAGIEŁŁO P. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 2: 4

Końcowy wynik 8: 2 (28: 14) dla drużyny „Top Spin” Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)

  • Jagiełło Przemysław („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 5)

  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (8: 5)

  • Kojło Marcin („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 20 z dnia 8.12.2018r.

ŁOSICE – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” WSZOŁ Krzysztof 3: 2

2) „B” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Y” JADCZUK Wojciech 0: 3

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 0: 3

4) „A” GAŁĄZKA Grzegorz - „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 0

5) „B” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” JADCZUK Wojciech 1: 3

7) „A” GAŁĄZKA Grzegorz - „Y” JADCZUK Wojciech 3: 1

8) „B” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 2: 3

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

10) GAŁĄZKA G./ PIETRUSZEWSKI J. – WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. 3: 4

Końcowy wynik 7: 3( 21: 15) dla Team Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 3)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 3)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 4)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 5)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec ) – 1 pkt.(4: 3)

TABELA DRUŻYNOWA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

5

5

0

13

42: 10

132: 54

II

HAJNÓWKA I

5

5

0

13

37: 13

129: 67

III

ŁOSICE

5

3

1

9

30: 20

119: 83

IV

HAJNÓWKA II

4

2

0

5

21: 19

79: 85

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

4

1

1

4

19: 21

78: 87

VI

CZEREMCHA I

5

1

1

4

18: 22

94: 103

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

5

0

1

1

12: 38

67: 133

VIII

CZEREMCHA II

5

0

0

0

8: 42

52: 138

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

5

14

43: 10

II

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

5

14

42: 10

III

Gałązka Grzegorz

Łosice

4

12

36: 9

IV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

5

12

38: 15

V

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

5

10

38: 18

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

5

10

34: 20

VII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

5

9

36: 19

VIII

Charytonow Karol

Hajnówka II

4

9

30: 16

IX

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

4

9

28: 24

X

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

5

9

34: 23

XI

Lipiński Janusz

Czeremcha I

5

8

33: 28

XII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

7

23: 23

XIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

3

6

22: 11

XII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

4

6

21: 20

XIII

Socha Renata

Czeremcha II

5

6

28: 29

XIV

Siennicki Sylwester

Łosice

5

6

28: 31

XV

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

5

5

25: 37

XVI

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

4

19: 20

XVII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

5

4

17: 28

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

3

3

10: 18

XIX

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

4

2

7: 21

XX

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

5

2

15: 41

XXI

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

5

2

13: 41

XXII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

1

5: 7

XXIII

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXIV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

1

7: 34

XXV

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

1

0

3: 6

XXVI

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXVII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXVIII

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

3: 12

XXIX

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

5

0

3: 39

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

5

4

19: 12

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

4

3

15: 11

III

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

5

3

14: 14

IV

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

3

14: 8

V

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 1

VI

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

9: 10

VII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

VIII

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

3

0

5: 12

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

X

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

4

1

11: 12

XI

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XII

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

 

W szóstej kolejce zagrają:

  • Team Śledzianów Ciechanowiec – Hajnówka II

  • Hajnówka Oldboje Straż - Czeremcha I

  • Czeremcha II - „Top Spin” Siemiatycze

  • Hajnówka I - Łosice

Organizator – Janusz Ludwiczak

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.