Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 482

KOLEJNE SPRAWDZIANY DRUŻYN OŚRODKA

19.03.2018

W piątek w godzinach popołudniowych na Orliku, w grze wewnętrznej rywalizował zespół rocznika 2005 i młodsi. Swoje umiejętności na tle starszych kolegów z Iskry Narew sprawdzili także nasi Juniorzy Młodsi. Gry były urozmaiceniem w przygotowaniach do rundy wiosennej, więc można było podejść do nich z nieco luźniejszym nastawieniem, ale pełnym wiary we własne siły i z chęciami na zwycięstwo.

Cieszy szczególnie występ Juniorów Młodszych przeciwko Juniorom Starszym Iskry Narew. Mecz trwał 2 x 45 minut i był wyrównany, a z obu stron sporo było indywidualnych i zespołowych akcji oraz „worek” bramek. Był to zwycięski mecz i pokazał, że nasi zawodnicy jakościowo prezentują się bardzo dobrze, co napawa optymizmem przed następnymi grami.

Kolejnym sprawdzianem, tym razem na boisku pełnowymiarowym, będzie mecz wyjazdowy z Włókniarzem Białystok 29 marca. Miejmy nadzieję, że w tym spotkaniu wystąpimy już w optymalnym ustawieniu z Pawłem Sieńczukiem, Krystianem Dutkowskim, Piotrem Daniszewskim, Julianem Ostapczukiem i Jakubem Łomaszkiewiczem, którzy z różnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w sparingu.

Skład Juniorów Młodszych: Gabriel Litwinowicz, Krzysztof Pieczarka, Maciej Ignatowicz, Jakub Borowski, Piotr Wojciuk, Krzysztof Masajło, Jakub Mikołajczuk, Michał Gagan, Andrzej Parfieniuk, Karol Rogoziński, Bartosz Olszewski, Daniel Chodakowski oraz gościnnie Bartek Tichoniuk i Jakub Bowtruczuk.

Słaby występ naszych Orlików w sobotnim turnieju zorganizowanym przez Klub Puszcza Hajnówka. Sprawozdanie z zawodów będzie zamieszczone na stronie Klubu.

Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.