Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 466

FERIE Z OSiR 2018 - PODSUMOWANIE

07.02.2018

Zimowa przerwa to moment oddechu od zajęć szkolnych. To także wyśmienity okres, kiedy dzieci mogą się wyszaleć i zaznać więcej ruchu, poznając różne formy spędzenia wolnego czasu. Dla młodych hajnowian, którzy nie wyjechali na zimowiska Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce tradycyjnie przygotował sportową ofertę, która była skierowana dla dzieci od 4 roku życia do 17-letniej młodzieży.

Piłkarskie zajęcia odbywały się codziennie w sali Szkoły Podstawowej nr 4 i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przez dwa tygodnie ponad 120 uczestników pod opieką trenerów szlifowało swoją technikę piłkarską, biorąc udział w grach i zabawach. Po intensywnych zajęciach wszyscy chętni mogli skorzystać z wypoczynku w Parku Wodnym. Ostatniego dnia piłkarskich zajęć najaktywniejsi zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz małą słodkością.Oprócz zajęć typowo piłkarskich hajnowskie dzieci miały możliwość uczestniczenia w innych imprezach organizowanych przez Ośrodek.

Dzięki naszym pracownikom technicznym, którzy sprawnie zmontowali Biały Orlik, mogliśmy 27 stycznia przeprowadzić Imprezę rekreacyjno -sportową na lodzie. Do uczestnictwa zgłosiło się 21 osób. Każdy otrzymał numer startowy oraz został przyporządkowany do określonych grup z podziałem na kategorie wiekowe. Rywalizowano w zespołach 3-4 osobowych na czterech wyznaczonych torach. Z każdej konkurencji, za zajęte miejsce uczniowie otrzymywali punkty, których suma klasyfikowała do koloru medalu. Dodatkowo wszyscy otrzymali słodycze i ciepłą herbatę.

Sympatykom piłki siatkowej zaproponowaliśmy udział w trzydniowym Feryjnym Turnieju „Szóstek”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do rywalizacji zgłosiło się 9 zespołów - około 60 zawodników. Rozgrywki przeprowadzone były w dwóch grupach: dziewcząt i chłopców. W dniach 24 i 25 stycznia odbyły się turnieje eliminacyjne, a w piątek, 26 stycznia – mecze finałowe.

Dziekujemy za wspaniałą zabawę!!!

Organizatorem zajęć był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce. Zajęcia prowadzili: Marek Hanula, Tomasz Dobosz, Janusz Ludwiczak, Roman Wnuczko, Małgorzata Muszkatel. Zabezpieczeniem technicznym zajęli się Sławomir Andrejuk, Anatol Hajduk i Jan Sawko. Graficzną stronę wykonała Małgorzata Muszkatel.

Organizatorzy dziękują Pani Dyrektor SP 4 za bezpłatne udostępnienie hali, Dyrektorowi Parku Wodnego oraz Adamowi Langa (odbywał staż - w ramach kursu trenerskiego) za pomoc w przeprowadzeniu zajęć.

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.