News

News zdjęcie id 429

OSTATNI MECZ LIGOWY MŁODZIKÓW W RUNDZIE JESIENNEJ - nowe zdjęcia

08.11.2017

W sobotę, 4 listopada, w Hajnówce odbył się ostatni mecz ligowy rundy jesiennej Młodzików. Przeciwnikiem hajnowskiej drużyny był zespół KS Michałowo. Spotkanie od początku odbywało się pod dyktando gospodarzy. Częste oskrzydlające akcje i wiele strzałów przyniosło prowadzenie w 15 minucie rywalizacji. Po dośrodkowaniu Kamila Moszczyńskiego, piłkę w bramce przeciwnika umieścił Jakub Karpiuk. Po zdobytym golu napór naszej drużyny był jeszcze większy lecz brakowało szczęścia w polu karnym przeciwnika. Mimo usilnych starań taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron gra się wyrównała, co wykorzystali goście doprowadzając w 38' meczu do remisu. Jednak strata gola podziałała pozytywnie na piłkarzy Ośrodka czego efektem były strzelone dwie bramki przez Oliviera Osipiuka w 47 i 52 minucie. Otatecznie nasz zespół zasłużenie zwyciężył 3:1. Dzięki zdobytym 3 punktom drużyna Młodzików OSiR Hajnówka ostatecznie uplasowała 7 miejscu w tabeli.

Po tym spotkaniu nasi piłkarze przenoszą się z treningami na salę, aby jak najlepiej przygotować się do Turnieju Halowego, który jest zaplanowany na 19 listopada w Siemiatyczach. Zajęcia będą się odbywać na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych.

Młodziki OSiR Hajnówka – KS Michałowo 3:1

Bramki dla OSiR: Jakub Karpiuk 15 min, Olivier Osipiuk 47min i 52 min.