Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 307

DRUŻYNOWA LIGA TENISA STOŁOWEGO - 11 KOLEJKA

14.04.2017

Ligowa jedenastka

W jedenastej kolejce sezonu 2016/2017 Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym czołowe drużyny nie zwalniają tempa. Hajnówka I i Czeremcha I zdecydowanie wygrały swoje spotkania po 7:0. Siemiatycze pokonały w Białowieży Technikum Leśne. Natomiast Hajnówka II stoczyła kolejny zacięty bój w Dubinach, pokonując lokalną drużynę 4: 3.

MECZ nr 41

HAJNÓWKA III – CZEREMCHA I

1) „A” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” STEPANIUK Adam 2: 3

2) „B” BUJKO Arkadiusz - „X” MAKULSKI Andrzej 0: 3

3) „C” KUCZKO Wojciech - „ Z” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

4) BUJKO A./ OCHRYCEWICZ R.– LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 0: 4

5) „A” OCHRYCEWICZ R.- „X” MAKULSKI Andrzej 1: 3

6) „C” MUŚKO Mirosław -„Y” STEPANIUK Adam 0: 3

7) „B” BUJKO Arkadiusz- „Z” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I I) – 2,5 pkt. (10: 0)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2,5 pkt. (10: 1)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2,0 pkt. (6: 2)

MECZ nr 42

CZEREMCHA II – HAJNÓWKA I

1) „A” ŻAŁOBA Patryk - „Y” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

2) „B” PACZUSKA Paulina - „X” LUDWICZAK Janusz 1: 3

3) „C” KOWALSKI Ryszard -„ Z” PONIECKI Edward 0: 3

4) KOWALSKI R./ PACZUSKA P./ - MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 0: 4

5) „A” ŻAŁOBA Patryk - „X” LUDWICZAK Janusz 0: 3

6) „C” KOWALSKI Ryszard -„Y” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

7) „B” PACZUSKA Paulina- „Z” PONIECKI Edward 2: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 0)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 1)

  • Poniecki Edward (Hajnówka I) – 2,0 pkt. (6: 2)

MECZ nr 43

DUBINY – HAJNÓWKA II

1) „A” SIEKAN Łukasz - „Y” CHARYTONOW Karol 0: 3

2) „B” KOJŁO Marcin- „X” GRYGORUK Włodzimierz 3: 0

3) „C” MOROZ Dawid - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 0: 3

4) KOJŁO M./ SIEKAN Ł. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 4: 2

5) „A” SIEKAN Łukasz- „X” GRYGOORUK Włodzimierz 3: 0

6) „C” MOROZ Dawid -„Y” CHARYTONOW Karol 0: 3

7) „B” KOJŁO Marcin - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

Końcowy wynik 4: 3 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2,0 pkt. (8: 4)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2,0 pkt. (8: 6)

  • Kojło Marcin (Dubiny) – 1,5 pkt. (9: 5)

  • Siekan Łukasz (Dubiny) – 1,5 pkt. (7: 5)

MECZ nr 44

TL BIAŁOWIEŻA – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” BORYSIUK Damian - „Y” MOCZULSKI Tomasz 2: 3

2) „B” PRZYGOCKI Sławomir - „X” MOCZULSKI Rafal 0: 3

3) „C” SANKOWSKI Dawid -„ Z” SIEKIERKO Andrzej 0: 3

4) BORYSIUK D./ SANKOWSKI D.– SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 0: 4

5) „A” BORYSIUK Damian - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 4

6) „C” SANKOWSKI Dawid -„Y” MOCZULSKI Tomasz 0: 3

7) „B” PRZYGOCKI Slawomir- „Z” SIEKIERKO Andrzej 3: 2

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2,5 pkt. (10: 0)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2,0 pkt. (6: 2)

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1,5 pkt. (9: 3)

  • Przygocki Sławomir (TL Białowieża) – 1,0 pkt. (3: 5)

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO JEDENASTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

11

11

31

70: 6

230: 46

II

CZEREMCHA I

11

10

29

67: 10

224: 56

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

11

9

26

59: 18

205: 76

IV

HAJNÓWKA II

11

6

15

34: 43

123: 164

V

HAJNÓWKA III

11

6

13

33: 43

138: 149

VI

DUBINY

11

2

9

22: 55

91: 198

VII

TL BIAŁOWIEŻA

11

1

6

15: 61

76: 211

VIII

CZEREMCHA II

11

0

3

6: 71

39: 227

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO JEDENASTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

11

27,5

110: 11

II

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

11

26,0

104: 14

III

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

11

25,0

103: 24

IV

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

11

23,5

100: 23

V

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

11

22,5

93: 31

VI

SIEKIERKO Andrzej

„Top Spin Siemiatycze”

11

21,5

91: 31

VII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

10

18,0

54: 12

VIII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

11

17,0

68: 61

IX

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

11

16,0

54: 26

X

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

10

14,0

71: 49

XI

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

11

12,0

68: 68

XII

MOROZ Dawid

Dubiny

11

9,0

36: 65

XIII

KOJŁO Marcin

Dubiny

11

7,5

45: 86

XIV

SAWICKI Daniel

„Top Spin Siemiatycze”

7

7,0

24: 11

XV

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

6

7,0

26: 13

XVI

BUJKO Arkadiusz

Hajnówka III

11

7,0

27: 53

XVII

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

4

6,0

22: 17

XVIII

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

11

5,5

37: 94

XIX

SIEKAN Łukasz

Dubiny

11

5,5

26: 80

XX

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

8

4,5

27: 65

XXI

SANKOWSKI Dawid

TL Białowieża

11

4,0

18: 75

XXII

PONIECKI Edward

Hajnówka I

1

2,0

6: 2

XXIII

PRZYGOCKI Sławomir

TL Białowieża

2

2,0

7: 12

XXIV

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

10

2,0

13: 57

XXV

KRYCZKA Andrzej

„Top Spin Siemiatycze

3

1,0

5: 6

XXVI

KUCZKO Wojciech

Hajnówka III

1

0

0: 3

XXVII

MUŚKO Mirosław

Hajnówka III

1

0

0: 3

XXVIII

GRYŃCZUK

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXIX

HAJDUK Marek

Hajnówka II

1

0

0: 6

XXX

PACZUSKA Paulina

Czeremcha II

1

0

3: 10

XXXI

ŚCIGAŁA Anatol

Czeremcha II

3

0

1: 27

XXXII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

0

4: 31

XXXIII

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

9

0

4: 56

XXXIV

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

6

0

7: 52

XXXV

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

8

0

3: 74

W dwunastej kolejce zagrają:

(2-4) Hajnówka II - Czeremcha II

(1-5) Hajnówka I - Hajnówka III

(7-6) Czeremcha I - Siemiatycze

(3-8) Dubiny – Białowieża

 

Organizator – Janusz Ludwiczak 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.