Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 195

PIERWSZY TURNIEJ LIGOWY ORLIKÓW OSIR PUSZCZA HAJNÓWKA

20.09.2016

W sobotę 17 września odbył się w Augustowie k/ Bielska Podlaskiego pierwszy z czterech turniejów ligowych Orlików. W rozgrywkach po raz pierwszy pod nową nazwą OSiR Puszcza Hajnówka wystąpiły dwa zespoły hajnowskich dzieci. Jak można było zaobserwować to była doskonała decyzja, aby wystawić do rozgrywek wspólne zespoły pod jedną nazwą.

Pierwszy zespół składający się głównie z rocznika 2006 stawił opór zespołowi spod Bielska Podlaskiego zdobywając 7 punktów. Mimo że chłopaki trenują ze sobą tylko tydzień, to na boisku tworzyli zgrany kolektyw i przy odrobinie szczęścia mogli wywieść komplet punktów. Natomiast młodsza drużyna z rocznika 2007 w każdym spotkaniu pokazała, że trzeba się z nią liczyć, a ogrywanie się ze starszymi na pewno zaowocuje w następnych turniejach.

W drużynie panuje wspaniała atmosfera do pracy, którą trzech prowadzących trenerów na pewno przetworzy w dobrze współpracującą ekipę na boisku jak i poza nim, gdzie będzie królowała dobra zabawa. Kolejny turniej odbędzie się 25 września o godzinie 11:00 w Hajnówce.

Wyniki Orlików OSiR Puszcza Hajnówka:

Brylant Bielsk Podlaski – OSiR Puszcza Hajnówka II 3:0

OSiR Puszcza Hajnówka - Brylant II Bielsk Podlaski 2:0

Bramki dla OSiR Puszcza : Mateusz Artemiuk 2

OSiR Puszcza Hajnówka II – Brylant II Bielsk Podlaski 0:3

Brylant Bielsk Podlaski – OSiR Puszcza Hajnówka 0:0

OSiR Puszcza Hajnówka- OSiR Puszcza Hajnówka II 4:1

Bramki dla OSiR Puszcza: Mateusz Artemiuk 2 i Kamil Moszczuński 2

Bramka dla OSiR Puszcza II: Wojciech Goławski

Skład OSiR Puszcza Hajnówka: Damian Jurczuk, Bartek Birycki, Szymon Ważny, Adrian Rogacki, Mateusz Artemiuk, Aleksander Janiel, Kamil Moszczuński, Piotr Gierasimiuk, Patryk Niczyporuk, Bartosz Jerzyk, Trenerzy: Tomasz Dobosz, Adam Langa.

Skład OSiR Puszcza Hajnówka II: Oskar Tellos, Jan Kaczoch, Marcin Czyż, Franciszek Filinowicz, Szymon Jabłoński, Kacper Bedkowski, Wojciech Goławski, Mateusz Pawłowski, Tomasz Wawrzeniuk, Iwo Rynkowski, Jakub Lewczuk, Trenerzy Tomasz Dobosz, Adam Langa

Tomasz Dobosz

Fot: Dariusz Drywulski

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.