News

News zdjęcie id 1370

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 31.05. - 03.06.2023r.- KROPKA NAD „I” JUNIORÓW

05.06.2023

W miniony weekend drużyna Juniorów Ośrodka Sportu wywalczyła trzy punkty na trudnym terenie w Juchnowcu Dolnym. Zdobyty komplet punktów przypieczętował w rozgrywkach podium dla naszych podopiecznych. Drużyna Trampkarzy w zaległym spotkaniu postawiła się wiceliderowi tabeli tylko w pierwszej połowie, ale za swoją postawę zasłużyli na słowa uznania.

W ostatniej piłkarskiej kolejce w rozgrywkach Juniorów doszło do bezpośredniego pojedynku o trzecie miejsce w tabeli w którym nasza ekipa zmierzyła się z Pasją Kleosin. Spotkanie od początku układało się po naszej myśli. Pierwsza bramka padła już w trzeciej minucie po stałym fragmencie gry. Celną główką popisał się Jakub Bielawski a po kolejnym kwadransie gry Kamil Moszczyński podwyższył na 2:0. Kiedy wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą przeciwnik zdobył dwie bramki, doprowadzając do remisu. Od tego momentu gospodarze coraz częściej przebywali na naszej połowie, ale na szczęście skutecznie broniliśmy naszej bramki.

W 76 minucie nastąpił zwrot akcji kiedy Kamil Moszczyński kapitalnym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w samym okienku bramki rywala, zdobywając trzeciego gola. Od tego momentu zdominowaliśmy plac gry zdobywając kolejne bramki po strzale Piotra Gierasimiuka i Szymona Ważnego. Pomimo że rywal zagrał dobre spotkanie to udało nam się znaleźć sposób na drużynę Pasji. Cieszy postawa zespołu, który stara się grać ofensywnie a osiągane dobre wyniki w rundzie jesiennej jak i wiosennej to zasługa całego zespołu. Gratulujemy!!

Juniorzy młodsi:

Pasja Kleosin – OSiR Hajnówka 2:5 (1:2) LINK DO TABELI

Bramki dla OSiR: Kamil Moszczyński 19’,73’, Jakub Bielawski 3’, Piotr Gierasimiuk 76, Szymon Ważny 86’.

Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk (Mikołaj Pawluczuk 46’), Oskar Tellos, Kamil Moszczyński, Gabriel Koperek, Jakub Bielawski, Bartek Ostapczuk, Kacper Jakimiuk, Kazimierz Rudzki, Szymon Ważny (Adrian Dunda 87’), Piotr Gierasimiuk (Erik Budny 80’), Dawid Komarzewski (Jakub Lewczuk 46’) - Cyprian Tatera. Trener Marek Hanula

W zaległym spotkaniu zespół Trampkarzy zagrał bardzo ambitnie, ale nie udało się uzyskać pozytywnego wyniku z wiceliderem rozgrywek. Pomimo osłabienia kadrowego nasi piłkarze nie odpuścili zespołowi z Białegostoku, szczególnie w pierwszej remisowej 2:2 połowie. Pomimo porażki cały czas widzimy progres w budowaniu dobrej drużyny, kadra się powiększa i w niedalekiej przyszłości powinny przyjść dobre wyniki, czego im serdecznie życzymy.