News zdjęcie id 1347

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 19.04.2023

20.04.2023

MŁODZIKI Z CHARAKTEREM

W środę, 19 kwietnia kolejny mecz rozegrał zespół prowadzony przez Tomasza Dobosza - Młodziki OSiR Hajnówka. Przeciwnikiem naszych piłkarzy był zespół Unii Ciechanowiec, który jest solidną i wymagającą drużyną dla każdego. Przekonał się zespół MOSP Białystok, który w poprzedniej kolejce wygrał minimalnie tylko jedną bramką. Nie inaczej było na boisku Ośrodka Sportu, gdzie obydwie drużyny starały się zagrozić bramce przeciwnika, ale akcje załamywały się zazwyczaj tuż przed polem karnym i nikogo nie zdziwił wynik 0:0 po pierwszej połowie spotkania.

Po zmianie stron hajnowscy piłkarze z minuty na minutę zaczęli spychać gości na ich połowę, umiejętnie odcinając przyjezdnych od szybkich kontrataków. Taki stan w 33 minucie zaowocował odbiorem piłki przez Bartka Seliwoniuka i po indywidualnej akcji dał naszej drużynie prowadzenie. Kolejne minuty uwidoczniły jeszcze większą przewagę naszego zespołu i kwestią czasu były następne gole, które strzelili Paweł Michalczuk i Igor Stolarewski.

Gratulacje należą się każdemu zawodnikowi za walkę do ostatniej minuty meczu i zostawione serce na boisku. Cieszy fakt, że hajnowska drużyna posiada liderów, którzy potrafią wpłynąć pozytywnie na zespół w trudnych momentach. Z pewnością jest to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. Następnym przeciwnikiem będzie zespół MOSP Białystok w sobotę o 14:00 w Białymstoku.

OSiR Hajnówka – Unia Ciechanowiec 3:0 (0:0)

Bramki dla OSiR: Bartosz Seliwoniuk, Igor Stolarewski, Paweł Michalczuk

Skład OSiR: Bartosz Samojluk, Bartosz Seliwoniuk, Maksymilian Iwaniuk, Paweł Michalczuk, Igor Stolarewski, Tomasz Żedź, Grzegorz Bura, Dawid Giżewski, Henryk Rudzki, Maciek Borowik, Paweł Gierasimiuk, Gabriel Surel, trener Tomasz Dobosz