News

News zdjęcie id 1339

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 01.04.2023

05.04.2023

W sobotę, 1 kwietnia 2023r, zespół Juniorów Młodszych zainaugurował rozgrywki rundy wiosennej rundy rewanżowej. Rywalem hajnowskich piłkarzy była mocna drużyna Ruch Wysokie Mazowieckie. Pomimo osłabienia drużny Ośrodka Sportu brakiem dwóch kluczowych zawodników początek spotkania wyglądał obiecująco. Nasza drużyna była stroną atakującą, grającą z dużą determinacją, stwarzająca klarowne sytuacje strzeleckie. Niestety, piłka po strzałach Jakuba Lewczuka, Szymona Ważnego czy Piotrka Gierasimiuka, nie chciała wpaść do bramki przyjezdnych. Ruch w tym okresie ograniczył swoje poczynania do obrony, starając się wyprowadzać kontrataki. Po jednych z nich niespodziewanie tuż przed przerwą padła bramka dla gości.

Druga odsłona meczu była podobna, jednak wszyscy zawodnicy naszej drużyny zasłużyli na pochwałę za walkę do ostatniej minuty. Po pierwszym meczu jesteśmy bogatsi w wiedzę o własnych błędach i niedoskonałościach, które będziemy starali się w kolejnych spotkaniach eliminować. Następna okazja do poprawy humorów będzie 6 kwietnia kiedy nasi Juniorzy będą gospodarzami spotkania z drużyną CSP Unia 1976 UKS Rotmistrz Pilecki Ciechanowiec. Początek meczu o godz. 17:00 - zapraszamy!

Juniorzy Młodsi: OSiR Hajnówka – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 (0:1)

Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk (55’ Julian Ignaciuk), Damian Czurak (25’ Marcin Gutowski), (41’ Mikołaj Pawluczuk), Piotr Gierasimiuk, Dawid Komarzewski (65’ Nikodem Czurak), Gabriel Koperek, Jakub Lewczuk, Bartek Ostapczuk, Oskar Tellos (75’ Adrian Dunda). Trener Marek Hanula.