Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 37093
W sumie: 51412

News

News zdjęcie id 1315

Majówka w Puszczy Białowieskiej - Hajnowska Dwunastka

14.02.2023

Każdego roku, w jeden z majowych weekendów, zapraszamy naszych biegowych przyjaciół do Puszczy Białowieskiej. Z wielką radością czynimy to również w tym roku. Pomimo że oferta nasza będzie odrobinę inna, nie znaczy to że mniej atrakcyjna dla tych, którzy chcą obok sportowego wysiłku znaleźć odrobinę spokoju przy specjałach regionalnej kuchni, w otoczeniu puszczańskiego klimatu.

Dwadzieścia edycji Hajnowskiego Półmaratonu znalazło swoich wielbicieli, o czym każdego roku (z dwuletnią przerwą) jako organizatorzy mogliśmy się przekonać. Byliśmy zaszczyceni obecnością biegaczy z całego kraju i zagranicy, wśród których mogliśmy poznać zarówno doskonałych sportowców jak i super kompanów do zabawy. Z wieloma z Was utrzymujemy stały kontakt co jest jednym z cieszących nas najbardziej rezultatów wieloletnich starań organizacyjnych. Ze względu na ostatnie zmiany trasy, miejsca startu i naszych spotkań biesiadnych oraz występujących obostrzeń uznaliśmy za konieczne zresetowanie naszych ustaleń i przygotowanie w następnych latach super oferty wychodzącej naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Wyrażamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się na 21 kilometrowej biegowej trasie przez Puszczę Białowieską. W tym roku, w terminie Półmaratonu, zapraszamy Was serdecznie na krótszy, 12 kilometrowy odcinek, ale również biegnący ścieżkami pradawnej kniei.

Już w piątek 19 maja, od godziny 15 oczekiwać będziemy zawodników na miejscu ogniskowym Nadleśnictwa Hajnówka, gdzie będziecie mogli odebrać pakiet, ale co ważniejsze, przy melodiach piosenek biesiadnych mile spędzić czas piekąc kiełbaski i witając przybywających zawodników.

W dniu biegu, 20 maja na terenie Nadleśnictwa Hajnówka – miejscu startu i mety Hajnowskiej Dwunastki na naszych gości czekać będziemy od godziny 9.00. Ci, którzy nie odebrali pakietu będą mogli to uczynić w Biurze zawodów. Nie zapomnijcie o swoich pociechach bo na nich również będą czekały atrakcje w postaci zjeżdżalni i fotobudki, a po starcie głównym Dwunastki ich również zaprosimy do Biegu za Żubrem. Dekoracja uczestników będzie sygnałem do kolejnego etapu naszego spotkania – biesiady z degustacją kuchni regionalnej oraz pieczonego dzika. Oczywiście przy doskonałej muzyce naszego DJ.

Na zmęczone mięśnie i niedospaną noc, w niedzielę 21 maja, zapraszamy do skorzystania z godzinnego przejazdu kolejką do Doliny Rzeki Leśnej. Będziemy razem z Wami i na pewno znajdziemy jakieś lekarstwo na ludzkie słabości. Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na nowy REGULAMIN HAJNOWSKIEJ DWUNASTKI.PDF (283 KB), który przewiduje nagrody pieniężne w kategoriach wiekowych oraz zaprasza każdego uczestnika na godzinne spotkanie z atrakcjami Parku Wodnego. Wśród naszych przyjaciół po biegu rozlosujemy atrakcyjne nagrody i upominki.

Kochani, serdecznie zapraszamy do naszej Hajnówki, która z utęsknieniem oczekuje zawodników w swoich progach. My też nie możemy się doczekać Waszego przybycia. Wychodząc naprzeciw otrzymywanym sygnałom przyśpieszamy zapisy do biegu rozpoczynając rekrutację od 15 lutego

ZAPISZ SIĘ

Szczegółowy program naszego spotkania będzie systematycznie aktualizowany na stronie naszego medialnego partnera martonypolskie.pl.

OFERTA NOCLEGOWA.PDF (44,1 KB)


Do zobaczenia w Hajnówce!

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.