Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 130

1 VI - PIŁKARSKI DZIEŃ DZIECKA W OŚRODKU SPORTU I REKREACJI W HAJNÓWCE

Mimo kapryśnej pogody z zaproszenia skorzystało ponad 90 uczestników. Zostali oni podzieleni na drużyny w swoich kategoriach wiekowych. Gry i zabawy poprzedziła rozgrzewka w centralnej częsci boiska. Ćwiczenia prowadzone przez Tomasza Dobosza i Adama Langę były bardzo wymagające, ale dzięki temu wszyscy piłkarze byli dobrze przygotowani do wysiłku.

Rywalizacja toczyła sie na dwóch boiskach, a dzieci oczekujące na swoja kolejkę gier miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności technicznych w uderzeniu piłki do celu (curling). Dużym zainteresowaniem wśród startujących cieszył się sprzęt gaśniczy, w którego tajemnice obsługi, wprowadził Jerzy German. Widząc zaangażowanie młodych uczestników pikniku, Państwowa Straż Pożarna w Hajnówce może być spokojna o przyszłe kadry. Na zakończenie piłkarskiego spotkania wszystkie dzieci otrzymały złote medale, które zostały wręczone przez rodziców piłkarzy. Kiedy na boisku trwały jeszcze zmagania, Panie – Wioletta Butrymowicz, Barbara Gawryluk, Irena Gagan wspomagane przez Pana Andrzeja Gawryluka krzątały się przy grillach, aby zadbać o puste żołądki startujących. Po meczach rozgrywanych w szybkim tempie, apetyty dopisały i smaczne kiełbaski znikały z tacek bardzo szybko. Na deser Pan Marek Bondaruk, właściciel Piekarni “Bochen” w Bielsku Podlaskim, osłodził uczestników smacznymi pączkami. O zdrowie startujących zadbała Pani Anna Dobosz.

Warto wspomnieć, że spotkania piłkarskie z okazji Dnia Dziecka w hajnowskim Ośrodku mają charakter cykliczny i cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Zawsze króluje dobra zabawa, a wysiłek młodych startujących zostaje nagrodzony okolicznościowymi medalami. W tym dniu zwycięzca może być tylko jeden. I tak sie stało. Wygrali młodzi piłkarze.

W przygotowaniu i przeprowadzeniu Piłkarskiego Dnia Dziecka z ramienia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce uczestniczyli: Jan Sawko, Marek Hanula, Paweł Dmitruk, Tomasz Dobosz, a grafikę medali przygotowała Małgorzata Muszkatel.

Marek Hanula

fot. Marlena Dobosz

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.