W sumie: 117975

News

News zdjęcie id 113

LIGI MŁODZIEŻOWE – WYGRANA TRAMPKARZY OSiR

Trampkarze OSiR nie zwalniają tempa w rundzie wiosennej. Tym razem gospodarze wygrali z wiceliderem Pogonią Łapy 3:1, jednocześnie stając się jedyną drużyną w grupie 4 bez porażki. Juniorzy w osłabionym składzie wywieźli cenny 1 punkt z Czarnej Białostockiej, a zespól młodzików nie sprostał rywalom w drugim turnieju, który był rozgrywany w Gródku.

Hajnowska drużyna od pierwszego gwizdka sędziego ruszyła do ataków. Już w 2 minucie spotkania Piotrek Daniszewski wykorzystał dogodną sytuacji strzałem bez przyjęcia, pokonał bramkarza gości. Po 15 minutach przewagi naszej drużyny i nie wykorzystaniu kilku dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, tempo meczu siadło, co wykorzystali zawodnicy gości. W 28 minucie meczu po błędzie naszej defensywy, goście wyrównali. Na szczęście utrata gola nie podłamała piłkarzy Ośrodka i w drugiej odsłonie meczu Jakub Bowtruczuk i Paweł Sieńczuk celnymi trafieniami ustalili wynik końcowy spotkania.

Na pochwałę zasługuje cały zespół. Pomimo, że gra nie układała się jak sobie zakładaliśmy przed meczem, to w kluczowych momentach nasi piłkarze pokazali zgranie i prawdziwy charakter drużyny. Kolejna wygrana, cieszy ale przed zespołem jeszcze kilka ważnych pojedynków. Pierwszy z nich odbędzie się 15 maja w Hajnówce, a przeciwnikiem będzie zespół MOSP II Jagiellonia Białystok. Zapraszamy.

Trampkarze gr 4. OSiR Hajnówka – Pogoń Łapy 3:1 (1:1)

Bramki dla OSiR: Piotr Daniszewski 2’, Jakub Bowtruczuk 45 i Paweł Sieńczuk 62’.

Skład OSiR: Michał Gagan, Krzysztof Masajło, Filip Bański, Krystian Dutkowski, Jakub Borowski, Karol Rogoziński, Łukasz Niewiadomski, Jakub Mikołajczuk, Paweł Sieńczuk, Adam Solipiwko, Piotr Daniszewski, Jakub Bołtruczuk, Piotr Wojciuk, Julian Ostapczuk, Daniel Chodakowski, Jakub Owłasiuk. Trener: Marek Hanula.

Juniorzy młodsi grupa.

Skra Czarna Białostocka – OSiR Hajnówka 2:2 (0:0)

Bramki dla OSiR: Rafał Wiluk i Tomasz Bugwin. Trener: Andrzej Grygoruk.

Gryf Gródek - LZS Narewka 5:2

Bramki dla OSiR: Marcin Ostapowicz 2, Marcel Tomaszuk 1. Trener: Marcin Sawczyński.