W tym miesiącu: 4613
W sumie: 124360

News

News zdjęcie id 1097

Znakomite efekty startowe zawodników KS PARKIET HAJNÓWKA na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce

17.09.2021

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła młodzikom województw podlaskiego i lubelskiego w rywalizacji Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików U16, w dniu 11 września 2021 r. na stadionie AWF w Białej Podlaskiej. Znakomicie zaprezentowali się na tych zawodach zawodnicy Klubu Sportowego „Parkiet Hajnówka”. Medale wywalczyli podopieczni trenera Romana Sacharczuk.

Medale srebrne:

Urszula Pietruszkiewicz (uczennica SP nr 1 w Hajnówce) w biegu na dystansie 2000 m z wynikiem 7:44,

Aleksander Dziemiańczyk  (uczeń SP w Kleszczelach) w biegu na dystansie 2000 m z wynikiem 6:23,60, który prawdopodobnie pozwoli mu na start w Mistrzostwach Polski Młodzików w Karpaczu.

Medal brązowy:

Mateusz Biedrycki (absolwent SP w Narewce) w biegu na dystansie 2000 m z wynikiem  6:41,73

Na miejscu czwartym na linii mety w biegu na dystansie 100 m zameldowała się podopieczna trenera Andrzeja Grygoruka Magdalena Nazaruk (uczennica SP nr 4  w Hajnówce) 13,37 oraz w biegu na dystansie 300 m z wynikiem 44,38. 70.  Na piątej pozycji bieg na dystansie 2000 m  ukończyła Aleksandra Androsiuk (LO nr 1 z DNJB w Hajnówce)  z wynikiem 8:22,75

Na dystansie 100 m kobiet miejsce ósme zajęła Gabriela Boszko (SP nr 4 w hajnówce) z wynikiem 13,99. Uzyskanie tak dobrych wyników było możliwe dzięki wsparciu władz Miasta Hajnówka, Firmy Parkiet Hajnówka oraz Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Hajnówce.

Oczywiście dzięki uprzejmości I Liceum Ogólnokształcącego nr 1  w Hajnówce i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce zapewnione mieliśmy miejsce do treningu w podczas sezonu przygotowawczego jak i startowego. Wszyscy nasi zawodnicy startujący w tych zawodach zajęli wysokie punktowane miejsca, uzyskując 10 punktów, co uplasowało nasz klub na piętnastej pozycji.