Logo Hajnówka OSIR

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13345
W sumie: 13345

News

News zdjęcie id 986

WZNAWIAMY ZAJĘCIA – PIŁKARZE OSIR HAJNÓWKA ZNOWU W AKCJI!

20.04.2021

Miło nam poinformować, że po niemal miesięcznej przerwie spowodowanej kolejną falą koronawirusa, podopieczni Ośrodka Sportu i Rekreacji wracają do gry! Zarówno młodzi piłkarze, trenerzy, jak i całe środowisko piłkarskie czekało na ten moment. Najlepszym potwierdzeniem potrzeby wyjścia z domu i ruchu na świeżym powietrzu jest wysoka frekwencja na naszych zajęciach, w których uczestniczyło ponad 80 osób.

Jako pierwsi, w poniedziałkowe popołudnie (19 kwietnia), na trening wyszły drużyny Trampkarzy Młodszych i Starszych OSiR Hajnówka. Po krótkiej rozmowie i przedstawieniu planu na najbliższy tydzień obie drużyny przeszły do rozgrzewki i zajęć z piłkami. W drugiej części spotkania pomiędzy drużynami na boisku bocznym został rozegrany towarzyski sparing. Po zaciętej grze młodsza drużyna musiała uznać wyższość starszych kolegów.

Trampkarze Starsi (2005/2006) - Trampkarze Młodsi (2007/2008)  - 5 : 3

Bramki: Gierasimiuk x2, Romańczuk, German, Moszczyński

Bramki: Ważny, Lewczuk, Ostapczuk

Trampkarze Młodsi: Wojciech Kondratiuk, Jan Kaczoch, Arkadiusz Kędzierski, Szymon Jabłoński, Paweł Golonko, Kazimierz Rudzki, Bartosz Birycki, Aleksander Janiel, Oskar Tellos, Bartosz Ostapczuk, Piotr Sawczuk, Dawid Komarzewski, Szymon Ważny, Karol Czarnocki, Jakub Lewczuk, trener Dawid Wojciuk

Trampkarze Starsi: Damian Jurczuk, Dawid Bugwin, Kamil Moszczyński, Krzysztof Kołecki, Bartosz Jerzyk, Patryk Niczyporuk, Marcin Czyż, Mateusz Artemiuk, Piotr Romańczuk, Maciej German, Piotr Gierasimiuk, Gabriel Koperek, trener Marek Hanula

Równolegle, na sztucznym boisku orlik, swoje zajęcia kontynuowały młodsze zespoły trenera Tomasza Dobosza. Oprócz rywalizacji sportowej i zdrowej aktywności, podczas spotkania, nie brakowało wiele dobrej zabawy. Młodzi piłkarze i piłkarki z dużą radością uczestniczyli w przygotowanych piłkarskich zadaniach. Na koniec zajęć dzieci rozegrały między sobą cykl turniejów holenderskich, które zachęcają do współpracy i szerszej integracji całej piłkarskiej grupy.

Informujemy także, że po tygodniu ćwiczeń wszystkie drużyny OSiR Hajnówka wracają do rywalizacji w młodzieżowych rozgrywkach Podlaskiego ZPN. Już w najbliższą sobotę swoje turnieje rozegrają drużyny Orlików 2011, Orlików 2010 oraz Żaków 2012. W niedziele zespół Trampkarzy Starszych 2006 czeka mecz wyjazdowy do Czarnej Białostockiej. Natomiast zespół Trampkarzy Młodszych w poniedziałkowe popołudnie zmierzy się, także na wyjeździe, ze Spartą Szepietowo. (Mecze bez udziału publiczności).

GALERIA ZDJĘĆ - TUTAJ

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.