Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 957

PIŁKARZ I TRENER OSIR HAJNÓWKA DOCENIENI W PLEBISCYCIE GAZETY WSPÓŁCZESNEJ

10.02.2021

Plebiscyt Sportowy "Gazety Współczesnej" to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. W tym roku wspólnie z Kurierem Porannym po raz kolejny przyznał nagrody i wyróżnienia dla najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny z województwa podlaskiego.

Miło jest nam poinformować, iż w gronie nagrodzonych i wyróżnionych jest piłkarz Ośrodka Sportu i Rekreacji Jakub Plis, który w kategorii SPORTOWY TALENT ROKU zajął wysokie 3 miejsce. Jest to świetny wynik biorąc pod uwagę fakt, że konkurencja była bardzo liczna, a plebiscyt obejmował sportowców z całego województwa.

  

Jakub z drużyną Orlików i trenerem                                  Kuba w grze

  

Kuba podczas meczu                                                           Kuba z kolegami z drużyny

Jakub Plis to jeden z najzdolniejszych piłkarzy najmłodszego pokolenia, który pojawił się w OSiR Hajnówka w 2017 roku. Jego mocną stroną jest bardzo dobre panowanie nad piłką i drybling, co pozwala mu rywalizować nawet z kolegami z wyższej kategorii wiekowej. Ponadto jest zawodnikiem bardzo skromnym i potrafiącym współpracować.

  

Jakub Plis                                                                          Tomasz Dobosz

Jakub jest podopiecznym Tomasza Dobosza, który w wyżej wymienionym plebiscycie także otrzymał wyróżnienie za 6 miejsce. Mamy nadzieję, że ta nagroda da Jakubowi i jego trenerowi dodatkowy impuls do jeszcze większej pracy nad sobą i zdobywania kolejnych szczebli w piłkarskiej i trenerskiej przygodzie. Powodzenia!

Wyniki Plebiscytu:

https://wspolczesna.pl/p/kandydaci/1009253

https://wspolczesna.pl/p/kandydaci/1009101

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.