Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 909

Podsumowanie projektu “Bramkarz ostatnia ostoja drużyny - warsztaty bramkarskie dla dzieci i młodzieży”

25.09.2020

Za nami ostatnie spotkanie przygotowane przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ADSUM w ramach projektu „Bramkarz ostatnia ostoja drużyny - warsztaty bramkarskie dla dzieci i młodzieży” dofinansowanego w ramach programu „Działaj Lokalnie”. W środowe popołudnie, 23 września, zebraliśmy się na miejscu ogniskowym w Nadleśnictwie Hajnówka, aby podsumować naszą pracę oraz nagrodzić najaktywniejszych uczestników bramkarskich zajęć.

Na początku spotkania podziękowaliśmy uczestnikom zajęć za aktywny udział w naszych wydarzeniach. Przez 3 miesiące, od początku lipca, wiele się działo. Z naszej oferty skorzystało 58 osób - młodych bramkarzy i bramkarek. W tym czasie udało nami się przeprowadzić:

- 22 jednostki specjalistycznych zajęć bramkarskich dla dwóch grup wiekowych,

- testy umiejętności bramkarskiej sprawdzające zdolności motoryczne i techniczne gry na pozycji bramkarza,

- wyjazd na mecz do Białegostoku pomiędzy ekstraklasowymi drużynami Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław.

Te wszystkie atrakcje nie zostałyby zrealizowane, gdyby nie pomoc oraz wsparcie finansowe uzyskane przez Ośrodek Działaj Lokalnie w Hajnówce reprezentowany przez Stowarzyszenie Samorządów Regionu Puszczy Białowieskiej, za co gorąco dziękujemy.

Przedstawiciele Działaj Lokalnie w Hajnówce wraz ze Stowarzyszeniem ADSUM po krótkim podsumowaniu dokonali dekoracji nagrodzonych uczestników warsztatów bramkarskich. Najaktywniejsi bramkarze oraz bramkarki za systematyczną pracę otrzymali od nas pamiątkowe medale oraz puchary. Mamy nadzieję, że otrzymane przez dzieci wyróżnienia będą pierwszymi, ale nie ostatnimi nagrodami w ich sportowej karierze.

Po uroczystej dekoracji wszyscy zgromadzeni mieli możliwość skorzystania z przygotowanych piłkarskich gier i zabaw, w tym oddawaniu strzałów na celność. Na naszych młodych sportowców czekał także ciepły posiłek z kompotem oraz kiełbaski prosto z ogniska. Jesteśmy przekonani, że wspólne ognisko było świetnym pomysłem.

Oczywiście projekt dobiega końca, ale nie oznacza to zakończenia bramkarskich zajęć. Dzięki zakupionemu specjalistycznemu sprzętowi nasze treningi będą kontynuowane. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bramkarskie środy na godz. 17:00 na boiska Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce.

Dofinansowano ze środków programu "Działaj lokalnie"

Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju

Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.

Koordynator projektu Dawid Wojciuk

Główny prowadzący zajęcia Marek Hanula, Tomasz Dobosz


 


 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.