Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 901

Podsumownie Ligi Holendrskiej w OSiR Hajnówka

08.09.2020

Wakacyjny cykl Turnieju Holenderskiego dobiegł końca. W poniedziałek 27-28 sierpnia odbyło się uroczyste podsumowanie i nagrodzenie najbardziej aktywnych uczestników gier.

Ogółem w okresie letnim w cyklu turniejów brało udział 103 młodych hajnowskich piłkarzy, co świadczy o trafności propozycji spędzenia wolnego czasu. Cieszy nas pozytywne przyjęcie treningów. Idea Turniejów Holenderskich w przyszłości będzie kontynuowana, także podczas zimowych zajęć.

Dekoracji dokonali trenerzy a zarazem organizatorzy Ligi Holenderskiej Marek Hanula, Tomasz Dobosz, Dawid Wojciuk

Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych grupach wiekowych byli:

Trampkarze Starsi 2005 i mł.

Miejsce

Nazwisko i Imię - rocznik

Zdobyte punkty

1

Moszczyński Kamil - 2006

752

2

Artemiuk Mateusz – 2006

718

3

Golonko Grzegorz -2005

664

4

Romańczuk Piotr - 2006

612

5

Jerzyk Bartosz - 2006

496

6

Jurczuk Damian - 2006

496

7

Łukaszuk Bartosz - 2006

492

8

Kołecki Krzysztof - 2006

475

9

Hawieńczyk Jakub – 2005

471

10

Koperek Gabriel - 2006

425

11

German Maciek - 2006

350

12

Czyż Marcin - 2006

328

13

Bugwin Dawid - 2005

297

14

Niczyporuk Patryk - 2006

264

15

Wiącek Grzegorz - 2005

241

16

Gierasimiuk Piotr - 2006

192

17

Ostaszewska Ola - 2006

73

18

Owerczuk Jakub - 2006

20

Trampkarze Młodsi 2007 i mł.

Miejsce

Nazwisko i Imię - rocznik

Zdobyte punkty

1

Lewczuk Jakub - 2007

654

2

Kruczkowski Jakub - 2008

545

3

Kondratiuk Wojciech 2007

480

4

Kędzierski Arek -2007

450

5

Sawczuk Piotr - 2008

440

6

Kruczkowski Damian - 2008

435

7

Kruczkowski Bartek - 2008

381

8

Birycki Bartosz 2007

352

9

Ważny Szymon - 2007

351

10

Komarzewski Dawid - 2007

339

11

Janiel Aleksander - 2007

298

12

Ostapczuk Bartosz - 2007

295

13

Kaczoch Jan - 2007

258

14

Golonko Paweł -2007

174

15

Tellos Oskar - 2007

174

16

Wojciech Goławski -2007

116

17

Rudzki Kazimierz - 2007

52

Orliki 2009 i mł. grupa złota

Miejsce

Imię i Nazwisko - rocznik

Zdobyte punkty

1

Gabriel Żabiński - 2010

1006

2

Tomasz Trojan - 2010

950

3

Filip Klimuk - 2009

837

4

Adam Szumarski - 2010

834

5

Janusz Sacharuk - 2010

832

6

Jakub Pieczarka - 2010

785

7

Cyprian Tatera - 2008

643

8

Nikoloz Tewzadze - 2010

587

9

Jakub Walesiuk - 2010

508

10

Oskar Grygoruk -2009

496

11

Mateusz Siłkin - 2009

486

12

Mateusz Ostaszewski – 2009

442

13

Bogdan Rubczewski - 2010

439

14

Eryk Matuszewski - 2010

401

15

Paweł Siemiacki - 2009

373

16

Natan Chołod - 2009

349

17

Gabriel Trusiewicz-2009

283

18

Mikołaj Oksentowicz – 2010

251

19

Arkadiusz Kalinowski - 2010

248

20

Angelika Aleksiejuk – 2010

221

21

Daria Golonko - 2009

213

21

Łukasz Żmieńko - 2010

213

23

Łukasz Golonko - 2009

168

24

Gabriel Wiertel - 2009

158

25

Oskar Falkowski - 2010

63

26

Jakub Staroński - 2009

33

Orliki 2010 i mł. grupa srebrna

Miejsce

Imię i Nazwisko - rocznik

Zdobyte punkty

1

Grzegorz Bura - 2011

867

2

Dawid Giżewski - 2011

720

3

Jakub Plis - 2012

696

4

Bartosz Samojluk - 2011

652

5

Bartosz Seliwoniuk - 2011

556

6

Dominik Dropa - 2011

490

7

Maksymilian Czaban - 2012

459

8

Michał Żur - 2011

443

9

Igor Andrzejuk - 2011

438

10

Rafał Jurczuk - 2008

430

11

Aleksander Janowicz - 2010

418

12

Iwo Stolareski - 2013

403

13

Tobiasz Tatera - 2012

383

14

Igor Stolarewski - 2011

377

15

Maciek Borowik - 2011

366

16

Maciek Łapiński - 2011

334

17

Marcel Dropa - 2010

264

18

Łukasz Kośko - 2010

240

18

Jan Korszak - 2010

240

20

Wiktor Markiewicz - 2010

192

21

Bartołomiej Tatera -2010

186

22

Igor Tichoniuk - 2011

172

23

Tymoteusz Tomaszuk - 2010

158

24

Wojciech Dawidziuk- 2010

124

25

Fabian Wasiluk - 2010

63

26

Eryk Daniluk - 2010

53

27

Mikołaj Turko - 2010

17

Żaki 2012 i młodsi

Miejsce

Imię Nazwisko - rocznik

Zdobyte punkty

1

Oliwier Stepaniuk - 2013

433

2

Maciej Wiertel – 2013

339

3

Filip Niczyporuk - 2013

264

4

Gabriel Bartoszuk - 2012

257

5

Julian Kot - 2013

248

6

Gabriel Wasiluk - 2012

239

6

Tomasz Żedź - 2012

239

8

Kacper Sawicki - 2012

229

9

Bartosz Tellos - 2014

193

10

Oskar Kudlak - 2012

168

11

Michał Bielawski - 2013

162

12

Jakub Sacharuk - 2013

117

13

Kamil Janiak – 2012

101

14

Mateusz Bagrowski - 2013

96

15

Paweł Ochryciuk - 2013

69

Marek Hanula, Tomasz Dobosz

fot. Dawid Wojciuk

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.