News

News zdjęcie id 899

NIEWYKORZYSTANE SZANSE W MECZU INAUGURACYJNYM TRAMPKARZY

07.09.2020

W sobotę 29 sierpnia swoje rozgrywki ligowe rozpoczęli Trampkarze OSiR Hajnówka. Inauguracja miała miejsce na głównej płycie boiska OSiR. Przeciwnikiem naszego zespołu był AP Talent II Białystok. Co prawda faworytem konfrontacji byli goście, ale nasi zawodnicy po cichu liczyli na pozytywny wynik.

Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanego ataku naszej ekipy. Już w 2 minucie powinniśmy obiąć prowadzenie, ale niestety Piotr Gierasimiuk przegrał pojedynek 1 na 1 z bardzo dobrze dysponowanym bramkarzem gości. Wraz z upływem czasu mecz stawał się coraz bardziej wyrównany, co potwierdziła remisowa pierwsza połowa 2:2 a strzelcem bramek dla naszej drużyny był Maciej German. Po zmianie stron zespół przyjezdnych opanował środek pola co spowodowało więcej sytuacji pod naszą bramką a w konsekwencji przegraną 2 do 4. Drugą przyczyną porażki drużyny OSiR była indolencja strzelecka naszych piłkarzy. W dogodnych sytuacjach Kamil Moszczyński, Piotr Gierasimiuk czy Jakub Lewczuk nie potrafili skierować piłki do bramki gości.

W następnej kolejce nasz zespół pauzuje gdyż drużyna AP Brylant Bielsk Podlaski wycofała się z rozgrywek. Kolejnym rywalem będzie zespół Ruch Wysokie Mazowieckie a mecz odbędzie się 12 września 2020r. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy zagrają skuteczniej. Zapraszamy.

OSiR Hajnówka – AP Talent II Białystok 2:4 (2:2)

Bramki dla OSiR: Maciej German 10', 17'

Skład OSiR Hajnówka: Maksymilian Czeremczuk, Bartosz Jerzyk, Krzysztof Kołecki, Gabriel Koperek, Bartosz Łukaszuk, Piotr Gierasimiuk, Piotr Romańczuk, Arkadiusz Kędzierski, Szymon Ważny, Jakub Lewczuk, Marcin Czyż, Mateusz Artemiuk, Kamil Moszczyński, Maciej German, Trener Marek Hanula