Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 864

GRA WEWNĘTRZNA HAJNOWSKICH DRUŻYN MŁODZIKÓW

15.06.2020

Piłkarze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce nie zwalniają tempa i dalej systematycznie uczestniczą w zajęciach sportowych przygotowując się do kolejnego sezonu. Drużyna Młodzików każdego tygodnia rozgrywa mecze kontrolne, podczas których zdobywa nowe doświadczenie i coraz lepiej „porozumiewa się” na boisku. W ostatnim tygodniu nasi piłkarze mogli sprawdzić własne umiejętności ze starszymi kolegami z zespołu Trampkarzy oraz lokalnymi Młodzikami KS Puszcza Hajnówka.

Podczas ostatniego piłkarskiego sprawdzianu pogoda nas nie rozpieszczała. Przed pierwszym gwizdkiem słoneczne popołudnie zamieniło się w silną deszczową ulewę. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych wszyscy zgromadzeni postanowili rozegrać spotkanie. Jak wiadomo oficjalne mecze także odbywają się podczas deszczowej pogody.

Organizowane spotkanie okazało się otwartą rywalizacją. W pierwszej połowie drużyna OSiR jak i Puszczy stworzyły sobie sporo okazji bramkowych, jednak w wielu akcjach brakowało skutecznego wykończenia lub udanymi interwencjami wykazywali się bramkarze. Ostatecznie oba zespoły w pierwszej połowie zdobyły po 1 bramce. Druga połowa spotkania po krótkiej przerwie również obfitowała w liczne akcje ofensywne hajnowskich zespołów, z których finalnie zwycięsko wyszła drużyna Młodzików OSiR Hajnówka zdobywając jeszcze 3 gole. Wysoka przewaga bramkowa naszego zespołu uspokoiła rywalizację i mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Oczywiście wynik spotkania nie był najważniejszą kwestią. Każdy rodzic powinien pamiętać, że nie sportowe ambicje, a rozwój dziecka, miłe wspomnienia oraz uśmiech na twarzy powinien być najważniejszy w młodzieżowej piłce nożnej. Obydwu drużynom gratulujemy wspaniałego widowiska i życzymy jak najwięcej dobrych chwil na trawiastych boiskach.

Przypominamy, że równolegle w czasie zajęć odbywają się warsztaty bramkarskie, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Głównym celem spotkań jest oczywiście wsparcie dzieci uzdolnionych ruchowo, popularyzacja indywidualnego treningu bramkarskiego u najmłodszych, ale też integracja środowiska piłkarskiego. Podczas realizowanych przez nas zajęć, stawiamy na wszechstronny rozwój ruchowy dzieci, stosując przy tym nauczanie i doskonalenie podstawowych techniki gry bramkarza w małych grupach, w zależności na wiek i umiejętności. Wszystkich pasjonatów gry pomiędzy słupkami zapraszamy na nasze spotkania w każdą środę o godz. 16:30.

Skład OSiR Hajnówka: Wojciech Kondratiuk, Arkadiusz Kędzierski, Piotr Sawczuk, Wojciech Goławski, Bartosz Birycki, Aleksander Janiel, Oskar Tellos, Bartosz Kruczkowski, Damian Kruczkowski, Szymon Ważny, Bartosz Ostapczuk, Paweł Golonko, Kacper Bedkowski, Dawid Komarzewski, Jan Kaczoch, Jakub Lewczuk, Trener: Dawid Wojciuk

Bramki dla OSiR Hajnówka: Aleksander Janiel, Jakub Lewczuk, 2x Bartosz Kruczkowski

Dawid Wojciuk

fot. Marek Hanula

 

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.