Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 853

WZNAWIAMY ZAJĘCIA PIŁKARSKIE!

05.05.2020

Jest nam bardzo miło, że większość naszych zawodników chce wznowić treningi już teraz. To dla nas znak, że jesteście z nami i tak samo jak my nie możecie doczekać się powrotu na boisko.

Bardzo nas to cieszy! Wszyscy stęskniliśmy się za piłką, za murawą, za spotkaniami w drużynowym gronie.

W początkowej fazie „odmrażania sportu” będzie nam towarzyszył szereg ograniczeń i zmian, ale razem przetrwaliśmy już tyle, że i z tym sobie poradzimy!

Stosując się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Sportu, przy reorganizacji zajęć będziemy się kierować wytycznymi, aby nasze treningi były dla Was i dla nas bezpieczne, ale też satysfakcjonujące pod względem piłkarskim.
Drugą stroną medalu jest sama logistyka. Bardzo duże ograniczenia co do liczby osób mogących przebywać na boisku (bez względu na jego wielkość) jest dla wszystkich klubów piłkarskich dużym problemem.

Zajęcia wznawiamy w pierwszej kolejności dla starszych grup wiekowych - Młodzików i Trampkarzy, a w niedalekiej przyszłości zostaną włączone młodsze kategorie wiekowe*.

Harmonogram treningów zostanie opublikowany na stronie w zakładce TRENINGI, MECZE, a dokładnie TUTAJ

Treningi będą się odbywały na dwóch bocznych boiskach OSiR, przy ul. T. Sołoniewicz w Hajnówce.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem oraz wypełnienie ankiety i zgody. Bez tego dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w zajęciach.

* Ważną informacją dla naszych piłkarzy poniżej 13 roku życia jest to, że rodzic jest zobowiązany dowieźć dziecko na zajęcia, a także je odebrać.

 

REGULAMIN ZAJĘĆ

OSiR Hajnówka na podstawie informacji Pani Minister Sportu z dnia 25.04.2020 r. podjął decyzję o wznowieniu treningów z zachowaniem zalecanych reguł bezpieczeństwa.

1. Aby dziecko mogło wziąć udział w zajęciach Rodzic/Opiekun Prawny ma obowiązek wypełnić ankietę o stanie zdrowia zawodnika oraz o akceptacji regulaminu.

Podpisaną ankietę należy przed pierwszym treningiem dostarczyć trenerowi. Ankieta dostępna będzie dostępna również do pobrania w zakładce TRENINGI, MECZE.

2. Obowiązek zasłaniania twarzy w drodze na trening, brak konieczności zasłaniania podczas treningu.

3. Rodzic/Opiekun prawny przywozi/ przyprowadza dziecko (poniżej 13-go roku życia) na boczne boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Tamary Sołoniewicz. Od furtki dzieci zabierane są przez trenera na trening. Dzieci są odprowadzane do furtki przez trenera.

4. Treningi odbywają się w grupach stałych maksymalnie 6 osób + trener. Trenerzy podają godziny, na które mają się stawić poszczególne grupy sześcioosobowe.

5. Obowiązkowa dezynfekcja rąk przed i po treningu. Przy każdym boisku treningowym będzie udostępniony płyn do dezynfekcji.

6. Sprzęt treningowy będzie na bieżąco dezynfekowany.

Zmiany są tymczasowe, być może za jakiś czas będziemy mogli wrócić do regularnych harmonogramów. Mamy wielką nadzieję, że wkrótce limit 6 osób na boisku zostanie zwiększony. Do zobaczenia na treningach.

 

Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.