Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 850

PIŁKA W CZASIE KWARANTANNY - PAMIĘTAJ O MASECZCE - KONKURS!

28.04.2020

Za oknami naszych domów już raczej na dobre zadomowiła się piękna słoneczna pogoda. Wiosenna aura z pewnością zachęca wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu. Coraz więcej osób można zauważyć na spacerach po miejskich parkach i pobliskich lasach. Przyroda w tym okresie budzi się do życia, rozkwita. Pamiętajmy jednak, że ten beztroski obraz może okazać się dla nas niezwykle niebezpieczny!

Mimo powolnego wracania do normalnego życia, większej swobody, to w dalszym ciągu dla naszego społeczeństwa zagraża wirus COVID-19. Jesteśmy przekonani, że nasi młodzi piłkarze o tym nie zapominają i przestrzegają zasad higieny i bezpieczeństwa. Częste mycie rąk, dezynfekcja, zakładanie rękawiczek i maseczek stały się naszą codziennością. Nie ma jednak co nadmiernie rozmyślać nad niedogodnościami obecnej sytuacji. Musimy się dostosować.

Trenerzy Ośrodka Sportu i Rekreacji przez okres kwarantanny  przesyłali młodym zawodnikom zestawy ćwiczeń, publikacje  filmowe o tematyce piłkarskiej, różnego rodzaju gry i zabawy do wykonania w domu. Tym razem przygotowaliśmy dla Was coś nowego, a dokładniej ogłaszamy KONKURS – PIŁKA W CZASIE KWARANTANNY PAMIĘTAJ O MASECZCE.

Konkurs skierowany jest do wszystkich podopiecznych OSiR Hajnówka. Zadaniem młodych piłkarzy jest przesłanie nam swojego zdjęcia z domowego treningu, zasad zdrowego stylu życia oraz innych aktywności w tym czasie. Pamiętajcie o  założeniu maseczki oraz rękawiczek ochronnych. Liczymy na waszą pomysłowość i kreatywność.

Wszystkie przesłane pracę zostaną umieszczone na stornie www.osir.hajnowka.pl a najciekawsze prace zostaną wyróżnione i  dodatkowo nagrodzone ciekawymi futbolowymi pamiątkami.

Swoje prace możecie przesyłać na adres e-mail trenerów:
dawidwojciuk1@gmail.com
mhanula@op.pl

tomeczek7711@wp.pl

Życzymy powodzenia i czekamy na Wasze pracę.

Trenerzy Dawid Wojciuk, Tomasz Dobosz, Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.