Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 814

PODSUMOWANIE FERYJNEJ LIGI HOLENDERSKIEJ

31.01.2020

Wraz z końcem ferii, 31 stycznia dobiegła końca Feryjna Liga Holenderska organizowana przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ADSUM oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce  w ramach projektu „Akcja Zima 2020”. Przez cały okres zimowej przerwy wszystkie dzieci oraz młodzież, które odpoczywały w Hajnówce, codziennie mogły uczestniczyć w naszych zajęciach oraz nawiązać nowe koleżeńskie kontakty ze swoimi rówieśnikami, poprzez sportową rywalizację na boisku. W sumie z naszej oferty skorzystały 93 osoby.

Dekoracji, w imieniu dyrektora Mirosława Awksentiuka, dokonała kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce - Małgorzata Muszkatel. W każdej grupie wiekowej pierwszych sześciu najlepszych zawodników zostało nagrodzonych pamiątkowymi statuetkami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w zajęciach, zaangażowania i systematyczności, a wyróżnionym uzyskania wysokich wyników.

Po krótkim podsumowaniu naszej zabawy wszyscy chętni udali się na basen Parku Wodnego w Hajnówce, aby zregenerować siły po aktywnie spędzonym czasie. Był to ostatni miły akcent naszej Feyjnej Ligi Holenderskiej.

Dzięki przychylności Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4, LO z DNJB w Hajnówce oraz Animatora Orlika Powiatowego w Hajnówce mogliśmy płynnie przeprowadzić zawody dla wszystkich startujących grup wiekowych w rocznikach 2005-2013. Dziękujemy!

Za organizację i przeprowadzenie Feryjnej Ligi Holenderskiej w ramach „Akcji Zima 2020” odpowiedzialni byli trenerzy Tomasz Dobosz, Marek Hanula oraz Dawid Wojciuk. Graficzną oprawę przygotowała Małgorzata Muszkatel.

FERYJNA LIGA HOLENDERSKA – KONCOWE WYNIKI:

Tabela Orlików grupy złotej.

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rocznik

Ilość punktów

1

Janusz Sacharuk

2010

675

2

Nikoloz Tewzadze

2010

629

3

Filip Klimuk

2009

572

4

Tomasz Trojan

2010

558

5

Adam Szumarski

2010

531

6

Arkadiusz Kalinowski

2010

468

7

Eryk Matuszewski

2010

462

8

Jakub Walesiuk

2010

428

9

Jakub Pieczarka

2010

426

10

Gabriel Żabiński

2010

372

11

Łukasz Golonko

2009

342

12

Oskar Grygoruk

2009

332

13

Wiktor Kiryluk

2009

276

14

Łukasz Żmieńko

2010

270

15

Franciszek Sakowski

2010

227

16

Bartosz Myszkiewicz

2010

224

17

Angelika Aleksiejuk

2010

219

18

Mateusz Ostaszewski

2009

156

19

Oskar Falkowski

2010

122

20

Mateusz Siłkin

2009

76

 

Tabela Orlików grupy srebrnej

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rocznik

Ilość punktów

1

Krystian Hłasko

2010

584

2

Kamil Hłasko

2010

522

3

Aleksander Janowicz

2010

492

4

Fabian Wasiluk

2010

426

5

Marcel Dropa

2010

358

6

Tymoteusz Tomaszuk

2010

338

7

Daria Golonko

2009

319

8

Szymon Zakroczyński

2010

292

9

Eryk Daniluk

2010

287

10

Wojciech Dawidziuk

2010

251

11

Natan Chołod

2010

245

12

Bogdan Rubczewski

2010

184

13

Bartosz Boreczko

2010

111

14

Łukasz Szulc

2010

69

 

Tabela Żaków:

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rocznik

Ilość punktów

1

Grzegorz Bura

2011

351

2

Dawid Giżewski

2011

349

3

Dominik Dropa

2011

280

4

Maciek Borowik

2011

276

5

Żedź Tomasz

2012

256

6

Igor Andrzejuk

2011

236

7

Kacper Sawicki

2012

218

8

Bartosz Samojluk

2011

211

9

Bartosz Seliwoniuk

2011

135

10

Żur Michał

2011

125

11

Kamil Janiak

2012

118

12

Maksymilian Czaban

2012

100

13

Maciek Łapiński

2011

70

14

Paweł Gierasimiuk

2011

60

15

Gabriel Bartoszuk

2012

56

16

Oliwier Stepaniuk

2013

55

17

Igor Tichoniuk

2011

33

 

Tabela Młodzików

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rocznik

Ilość punktów

1

Bartosz Ostapczuk

2007

695

2

Damian Kruczkowski

2008

679

3

Jakub Lewczuk

2007

678

4

Bartosz Birycki

2007

660

5

Bartosz Kruczkowski

2008

564

6

Jakub Kruczkowski

2008

563

7

Paweł Gierasimiuk

2007

540

8

Dawid Komarzewski

2007

534

9

Paweł Golonko

2007

510

10

Aleksander Janiel

2007

459

11

Wojciech Goławski

2007

452

12

Piotr Sawczuk

2008

376

13

Arkadiusz Kędzierski

2007

373

14

Oskar Tellos

2007

371

15

Jan Kaczoch

2007

181

16

Wojciech Kondratiuk

2007

161

17

Szymon Plewa

2008

128

18

Michał Gabiec

2008

113

18

Kacper Bańkowski

2007

113

20

Kacper Bedkowski

2007

108

21

Oskar Wilenta

2008

105

22

Hubert Hołota

2008

104

23

Kacper Suchocki

2008

103

24

Szymon Ważny

2007

102

 

Tabela Trampkarzy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rocznik

Ilość punktów

1

Piotr Romańczuk

2006

837

2

Kamil Moszczyński

2006

806

3

Damian Jurczuk

2006

701

4

Maciej German

2006

627

5

Grzegorz Golonko

2005

625

6

Piotr Gierasimiuk

2006

592

7

Mateusz Artemiuk

2006

588

8

Patryk Niczyporuk

2006

572

9

Dawid Bugwin

2005

534

10

Marcin Czyż

2006

531

11

Bartek Łukaszuk

2006

455

12

Krzysztof Kołecki

2006

446

13

Jakub Owerczuk

2006

393

14

Bartek Jerzyk

2006

390

15

Grzegorz Wiącek

2005

254

16

Gabriel Koperek

2006

219

17

Mariusz Dobosz

2005

204

18

Czeremczuk Maksymilian

2006

177

19

Jakub Karpiuk

2005

124

Dawid Wojciuk

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.