Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 812

Feryjny Młodzieżowy Turniej w Piłce Siatkowej „szóstek” - Turniej z tradycjami

28.01.2020

W okresie ferii już po raz 12 został zorganizowany Feryjny Młodzieżowy Turniej w Piłce Siatkowej „szóstek”. Organizatorem było Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „ADSUM” i OSiR w Hajnówce. Turniej zorganizowano w ramach realizacji zadania publicznego  „Organizacja czasu wolnego podczas ferii zimowych dla dzieci i młodzieży – Akcja Zima 2020". Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn. Najlepszym zespołem w kategorii dziewcząt został zespół „LO” z II Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Klaudia Koc, Kinga Dawidziuk, Karolina Hodun, Wiktoria Sobotka, Ania Lewczuk, Julia Nowak. Drugie miejsce zespół „Under Dogs” ze Szkoły Podstawowej nr 2. W kategorii chłopców szkół średnich wystąpiło sześć zespołów. W meczach finałowych jak i w eliminacjach najlepszy okazał się zespół „Malinowi Chłopcy”, który wystąpił w składzie: Jakub Bruszewski, Jakub Wołkowycki, Krystian Tokarski, Krystian Dutkowski, Krzysztof Sikorski, Karol Kwasiński. Drugie miejsce zajęła drużyna „JD team” w składzie: Łukasz Gromotowicz, Wojtek Domański, Dariusz Trusiewicz, Paweł Mering, Jakub Szumarski, Sebastian Leonowicz. Trzecie „LD Maffija”: Jakub Podłaszczyk, Łukasz Nowak, Michał Gagan, Gabriel Chilimoniuk, Jakub Owłasiuk, Maksym Tołwiński.

W ramach popularyzacji piłki siatkowej wśród najmłodszych, swoje umiejętności zaprezentowali też piłkarze drużyny Orlików OSiR Hajnówka w siatkówce uproszczonej, dyscyplinie uzupełniającej zajęcia piłkarskie podczas ferii zimowych.

Na zakończenie zawodnicy drużyn finałowych zostali udekorowani medalami. Chciałbym podziękować drużynom za udział w turnieju i za walkę fair play. Sędziom Mateuszowi Kardaszowi i Tomaszowi Doboszowi oraz młodzieży pomagającej w przeprowadzeniu turnieju.

Roman Wnuczko

fot. Andrzej Janiuk, Anatol Hajduk

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.