Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 803

Liga Holenderska na półmetku!

20.12.2019

W 2019 roku jesienno-zimowa liga holenderska dobiegła końca. Przed nami przerwa świąteczno- noworoczna i do zajęć wrócimy dopiero w nowym roku, w połowie stycznia. Na ten moment punktacja rozgrywek prezentuje się następująco:

Tabele na dzień 16.12.2019r.

Tabela Orlików grupy srebrnej:

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rocznik

Ilość punktów

1

Janusz Sacharuk

2010

226

2

Filip Klimuk

2009

217

3

Łukasz Żmieńko

2010

216

4

Tomasz Trojan

2010

214

5

Oskar Grygoruk

2009

207

6

Nikoloz Tewzadze

2010

187

7

Franciszek Sakowski

2010

169

7

Adam Szumarski

2010

169

9

Bartosz Myszkiewicz

2010

161

10

Jakub Walesiuk

2010

151

11

Wiktor Kiryluk

2009

137

12

Jakub Pieczarka

2010

124

13

Oskar Falkowski

2010

122

14

Eryk Matuszewski

2010

108

15

Łukasz Golonko

2009

106

16

Mateusz Ostaszewski

2009

103

17

Arkadiusz Kalinowski

2010

100

18

Angelika Aleksiejuk

2010

76

19

Gabriel Żabiński

2010

49

Tabela Orlików grupy złotej:

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rocznik

Ilość punktów

1

Szymon Zakroczyński

2010

225

2

Kamil Hłasko

2010

212

3

Fabian Wasiluk

2010

197

4

Tymoteusz Tomaszuk

2010

195

5

Wojciech Dawidziuk

2010

189

6

Krystian Hłasko

2010

164

6

Marcel Dropa

2010

164

8

Eryk Daniluk

2010

159

9

Aleksander Janowicz

2010

149

10

Daria Golonko

2009

130

11

Bogdan Rubczewski

2010

96

12

Dominik Dropa

2011

93

13

Łukasz Szulc

2010

69

14

Natan Chołod

2010

64

15

Bartosz Boreczko

2010

29

Tabela Młodzików:

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rocznik

Ilość punktów

1

Damian Kruczkowski

2008

210

2

Arkadiusz Kędzierski

2007

170

3

Oskar Tellos

2007

168

4

Paweł Gierasimiuk

2007

159

5

Bartosz Kruczkowski

2008

157

6

Bartosz Birycki

2007

147

7

Jakub Lewczuk

2007

145

8

Jakub Kruczkowski

2008

136

9

Dawid Komarzewski

2007

128

10

Paweł Golonko

2007

114

11

Piotr Sawczuk

2008

110

12

Wojciech Kondratiuk

2007

108

13

Bartosz Ostapczuk

2007

99

14

Wojciech Goławski

2007

92

15

Aleksander Janiel

2007

81

16

Nataniel Przygodzki

2007

0

17

Radosław Sobociński

2007

0

Tabela Trampkarzy:

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rocznik

Ilość punktów

1

Piotr Romańczuk

2006

318

2

Grzegorz Golonko

2005

297

3

Dawid Bugwin

2005

297

4

Kamil Moszczyński

2006

258

5

Patryk Niczyporuk

2006

236

6

Damian Jurczuk

2006

228

7

Maciej German

2006

204

8

Grzegorz Wiącek

2005

175

8

Jakub Owerczuk

2006

175

10

Piotr Gierasimiuk

2006

173

11

Mateusz Artemiuk

2006

168

12

Marcin Czyż

2006

160

13

Bartek Łukaszuk

2006

151

14

Bartek Jerzyk

2006

149

15

Czeremczuk Maksymilian

2006

141

16

Gabriel Koperek

2006

133

17

Krzysztof Kołecki

2006

112

18

Jakub Karpiuk

2005

38

Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.