Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 798

ŻAKI OSIR HAJNÓWKA NA "PIĄTKĘ"

13.12.2019

Powoli zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia i przerwy w zajęciach piłkarskich naszych drużyn młodzieżowych. Z pewnością miłym podsumowaniem i nawiązaniem do tych radosnych zimowych dni było zaproszenie drużyny Żaków OSiR na Bożonarodzeniowy Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Michałowo.

Organizowane zawody stały na niezwykle wysokim poziomie. Na młodych piłkarzy czekało wiele emocjonujących pojedynków. Do udziału w turnieju zaproszynych zostało, aż 10 drużyn, między innymi Rudnia Zabłudów, UKS Junior Ełk, Niemen Grodno I i II (Białoruś), dwie AP Talent Białystok I i II, Jagiellonia Białystok I i II, OSiR Hajnówka oraz gospodarze KS Michałowo. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po 5 drużyn, z których do głównego finału przechodziły 2 pierwsze zespoły.

W spotkaniach piłkarze Żaków OSiR Hajnówka spisali się na piątkę. Podopieczni Tomasza Dobosza sprawili miłą niespodziankę przegrywając jedynie jeden mecz ze zwycięzcą całego turnieju, z pierwszą drużyną Jagiellonii Białystok. Niestety zabrakło trochę szczęścia do zajęcia 2 premiowanego miejsca i zakończyli oni rozgrywki na 3 miejscu w grupie. Ostatecznie młodzi piłkarze Ośrodka zajeli 5 miejsce, wygrywając w małym finale z Rudnią Zabłudów 3:0.

Wyniki spotkań:

OSiR Hajnówka – Jagielonia Białytok 0:4

OSiR Hajnówka – AP Talent Białystok II 0:0

OSiR Hajnówka – UKS Junior Ełk 1:1

OSiR Hajnówka – Niemen Grodno 1:0

Mały finał o 5 miejsce:

OSiR Hajnówka – Rudnia Zabłudów 3:0

Skład Żaków OSiR Hajnówka: Dawid Giżewski, Bartosz Seliwoniuk, Bartosz Samojluk, Jakub Plis, Grzegorz Bura, Maciej Borowik, Maksymilian Czaban, Damian Gierłachowski, Maciej Łapiński, Dominik Dropa Trenerzy: Tomasz Dobosz, Dawid Wojciuk

Na zakończenie Bożonarodzeniowego Turnieju wszystkie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, dyplomami oraz proporczykami Podlaskiego ZPN.

Organizowane zawody sprawiły dzieciom wiele sportowych emocji oraz zapewniły wiele uśmiechu na twarzach. Rywalizacja w Miachałowie z mocnymi drużynami pokazała, że model pracy w Ośrodku Sportu polegający na zdobywaniu umiejętności poprzez zabawę przynosi wymierne efekty. Udział drużyny Żaków należy odebrać pozytywnie. Stanowili oni zgrany kolektyw, który zaczyna się rozumieć na boisku jak i poza nim. Każdy z naszych podopiecznych miał możliwość rozegrania i pokazania się na parkeicie w większym wymiarze czasowym ,co będzie miłym wspominieniem przed świąteczno- noworoczą przerwą.

Dawid Wojciuk

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.