Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 796

MECZE SPARINGOWE MŁODZIKÓW Z HAJNÓWKI

12.12.2019

Pomimo zimowej aury i zbliżających się świąt Bożego Narodzenia grupy piłkarskie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce dalej kontynuują treningi. Dla urozmaicenia zajęć oprócz ogólnie rozowojowych ćwiczeń podczas treningu wprowadzane są tematyczne gry i zabawy oraz liga holenderska.

Oprócz powyższych atrakcji drużyny piłkarskie OSiR Hajnówka dla podtrzymania rywalizacji oraz rytmu meczowego spotykają się z innymi zespołami w celu rozegrania sparingów. W ostatnim czasie takie spotkanie rozegrała drużyna Młodzików ze swoimi lokalnymi kolegami z klubu KS Puszcza Hajnówka. W sobotnie (7 grudnia) i wtorkowe (10 grudnia) popołudnie oba zespoły spotkały się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Hajnówce.

Po szybkiej rozgrzewce obie drużyny podzieliły się w 5 osobowe grupy (4+1 bramkarz) i przeszły do rywalizacji na boisku. Mecze sędziowane przez trenera Marka Hanulę rozgrywano po 15 min zgodnie z zasadami obowiązującymi w piłce halowej. Podczas zajęć padło wiele bramek poprzedzonych składnymi akcjami piłkarzy z Hajnówki. Na boisku nie brakowało pozytywnych emocji oraz zdrowej sportowej rywalizcji. W czasie zawodów trenerzy Dawid Wojciuk (OSiR Hajnówka) oraz Jerzy German (KS Puszcza Hajnówka) mogli sprawdzić swoich podopiecznych na różnych pozycjach, rozegrać spotkania różnymi ustawieniami, co z pewnością przyniosło wiele informacji.

Tego typu spotkania z pewnością będą procentowały coraz lepszą postawą obydwu drużyn w kolejnej rundzie rozgrywek młodzieżowych. Najważniejsza jednak była integracja młodych piłkarzy, którzy w przyszłości będą stanowili o sile hajnowskiej piłki.

Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk, Jakub Kruczkowski, Barosz Kruczkowski, Damian Kruczkowski, Arkadiusz Kędzierski, Paweł Golonko, Paweł Gierasimiuk, Bartosz Birycki, Bartosz Ostapczuk, Wojciech Goławski, Piotr Sawczuk, Aleksander Janiel, Jakub Lewczuk, Oskar Tellos, Dawid Komarzewski, Mateusz Artemiuk, Marcin Czyż

Dawid Wojciuk

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.