Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 786

XX PÓŁMARATON HAJNOWSKI - REGULAMIN

29.11.2019

W majową sobotę, dokładnie 16 maja, mamy przyjemność zaprosić naszych przyjaciół na XX Jubileuszowy Półmaraton Hajnowski. Pragniemy spotkać tych, którzy chcą przypomnieć hajnowski klimat i tych którzy wahają się, czy warto jechać tyle kilometrów. Czekamy na spotkanie z Wami, aby w rodzinnej atmosferze spędzić majowy weekend.

Serdecznie zapraszamy zawodników z Gdańska, Bełchatowa, Lublińca, Białegostoku, Krakowa, Warszawy. Czekamy na naszych niezawodnych biegaczy z Leszna, Siedlec, Łomży, Chojnic. Będziemy szczęśliwi, gdy obecne będą Mokobody, Terespol, Garwolin, Gąbin, Dęblin, Ostrołęka, Piaseczno, Wrocław oraz nasi stali bywalcy z Giełczyna, Gniezna, Święciechowy, Bydgoszczy.

REGULAMIN

Jubileusz zobowiązuje nas do zaprezentowania Wam ciekawych propozycji. Oczywiście, nie wszystkie ujawnimy już dziś, ale informujemy, że do dekoracji stanie nie 4 a 6 zawodników, limit zostanie zwiększony do 400 zawodników, nagród będzie cały wór, a integracyjne spotkanie zapewne na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Dwadzieścia lat to znaczny kawał czasu. Lepsze i gorsze momenty w trakcie dotychczasowych 19 edycji biegu mobilizowały nas do ciągłej analizy i wyciągania wniosków. Nasze możliwości organizacyjne pozwalały na osiągnięcie określonego poziomu, z którego często sami nie byliśmy zadowoleni, ale pozytywną atmosferę podczas kolejnych biegów tworzyliście Wy, nasi przyjaciele z całego kraju.

Podczas XX jubileuszowej edycji chcemy Wam za to podziękować. W imieniu moich pracowników z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce oraz Nadleśnictwa Białowieża serdecznie Was zapraszam.

Dyrektor OSiR

Mirosław Awksentiuk

Wspomnienia z 19 edycji naszego biegu

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.