Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 766

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 18-20 PAŹDZIERNIKA 2019

23.10.2019

Rozgrwki ligowe drużyn OSiR powoli zbliżają się ku końcowi. Swoje ostatnie turnieje rozegrały drużyny Orlików i Żaków. zakończyły się one awansami do półfinałów wojewódzkich. Trampkarze po wyczerpującym meczu zremisowali z Pogonią Łapy, a Młodziki kontynuują zwycięską passę, tym razem pewnie zwyciężając 6:1 na wyjeździe z Rudnią Zabłudów.

TRAMPKARZE

OSiR Hajnówka – Pogoń Łapy 1:1 (1:1)

Bramka dla OSiR: Piotr Gierasimiuk 38'

Siódme jesienne spotkanie rozegrali w miniony weekend Trampkarze. Nasz zespół zmierzył się z Pogonią Łapy.
Do tego meczu hajnowscy piłkarze podchodzili z dużymi nadziejami po dobrym występie z wiceliderem tabeli MOSP III Białystok. Jednak poprzednie mecze pokazały, że w rozgrywkach nie ma słabych drużyn i nikogo nie można lekceważyć. Już pierwsze minuty meczu potwiedziły nasze obawy. Goście nie tylko nie oddali pola gry, ale starali się groźnie atakować. Nasi zawodnicy poniekąd ułatwiali przyjezdnym możliwość kreowania gry, ponieważ seriami zdarzały się proste błędy we wszystkich formacjach naszej drużyny. Taki stan potwierdziła stracona bramka w 17 minucie, w której zawodnik przyjezdnych wykorzystał gapiostwo naszej obrony. Na szczęście dwadzieścia minut później Potr Gierasimiuk strzałem z ostrego kąta, pokonał bramkarza przyjezdnych, doprowadzając do remisu.

Po zmianie stron to hajnowianie stworzyli więcej sytuacji bramkowych, lecz nie potrafili skutecznie kończyć akcji. Podział punktów w meczu stał sie faktem, a wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn. Ostatnie oficjalne spotkanie nasi piłkarze rozegraja w Mielniku w niedzielę 27 października.

Tabela Trampkarzy gr 4:

LP

Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

21

63:7

2

MOSP III Białystok

16

33:16

3

KS Michałowo

13

19:18

4

Rudnia Zabłudów

11

23:11

5

OSiR Hajnówka

9

15:13

6

AP Brylant Bielsk Podlaski

9

32:27

7

MKS Pogoń Łapy

8

30:16

8

Pasja Kleosin

4

14:35

9

MKS Mielnik

0

3:81

Skład Trampkarzy OSiR Hajnówka: Dawid Bugwin (Damian Jurczuk 41'), Kamil Moszczyński, Grzegorz Wiącek, Krzysztof Kołecki (Marcin Czyż 70'), Karol Jakubowski (Daniel Chumachenko 41'), Piotr Romańczuk, Mateusz Artemiuk (Mariusz Dobosz 41'), Bartek Łukaszuk (Gabriel Koperek 60'), Patryk Niczyporuk, Maciej German (Jakub Owerczuk 60', Jakub Karpiuk 75'), Piotr Gierasimiuk. Trener Marek Hanula.
 


MŁODZIKI

Rudnia Zabłudów - OSiR Hajnówka 1:6 (0:2)

Bramki dla OSiR: Aleksander Janiel 6' 51', Jakub Lewczuk 25', Oskar Tellos 33' 48', Bartosz Ostapczuk 46'

W niedzielny poranek drużyna Młodzików udała się na kolejny mecz wyjazdowy, tym razem do Zabłudowa. Tam czekała na nas solidna drużyna Rudni Zabłudów, która w bieżących rozgrywkach kilkukrotnie pokazała się z dobrej strony wygrywając i zdobywając cenne punkty.

Zawodnicy OSiR Hajnówka z respektem do przeciwnika oraz wiarą we własne umiejętności rozpoczęli niedzielne zawody. Wysoka forma naszych młodych piłkarzy z minuty na minutę meczu zaczeła się uwidaczniać. Od początku przejęliśmy inicjatywę i dążyliśmy do objęcia prowadzenia.

Przyniosło to efekt już w 6 minucie meczu. Po składnej akcji po prawej stronie boiska piłka trafiła pod nogi zawodnika OSiR Aleksandra Janiela. Ten po zwodzie obrońcy zdecydował się na strzał po ziemi zaskakując bramkarza gospodarzy spotkania. Piłka wpadła do siatki tuż przy bliższym słupku bramki Rudni.

Drużyna z Hajnówki nie cofnęła się, dążyła do podwyższenia prowadzenia i zdobycia kolejnych bramek. W 25 minucie dokonał tego Jakub Lewczuk. Tym razem mocny strzał z dystansu po rękach bramkarza dał nam podwyższenie wyniku na 2:0. Zespół z Zabłudowa, zauważywszy przewagę hajnowian cofnął się na własną połowę boiska, czekając na możliwość wyprowadzenia groźnej kontry. Na szczęście dobra gra obrońców oraz bramkarza uniemożliwiła zdobycie gola gospodarzom w pierwszej połowie meczu.

W drugiej odsłonie przebieg meczu nie uległ zmianie. Na 3:0 bramkę dla naszej drużyny zdobył prawoskrzdłowy Oskar Tellos, który wykorzystał krosowe podanie na wolne pole z boku boiska. Po opanowaniu piłki wbiegł w pole karne i oddał pracyzyjny płaski strzał na długi słupek bramki. Mimo dobrej gry całego zespołu z Hajnówki gospodarzom udało się zdobyć gola. Po zamieszaniu na naszej połowie piłka uderzona przez gracza Rudni odbiła się od naszego zawodnika i wysokim lobem nad bramkarzem wpadła do naszej bramki.

Zespół OSiR szybko odpowiedział na stratę bramki, dosłownie w kolejnej akcji, minutę później wynik na 4:1 podwyższył Bartosz Ostapczuk. W indywidualnej akcji lewą stroną boiska przedryblował 2 odbrońców, wdarł się w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce. Worek bramek dla zespołu z Hajnówki otworzył się. Piątą bramkę zdobył Oskar Tellos, a szóstą ustalając końcowy wynik spotkania Aleksnder Janiel.

Pewna wygrana 6:1 z trudnym przeciwnikiem na wyjeździe to zasługa całego zespołu. Szeroka kadra naszej drużyny pozwala na przeprowadzenia licznych ataków, ciągłej presji na przeciwnika, ogromnego zaangażownia i gry na 100%.

Było to już 7 zwycięstwo z rzędu Młodzików OSiR Hajnówka w bieżącym sezonie za to należą się im ogromne brawa. Po tym meczu Młodziki OSiR Hajnówka zrównały się punktami z dwoma innymi zespołami zajmującymi 1 miejsce.

Następny mecz nasz zespół rezegra u siebie 26 października o godzinie 11:00. Przeciwnikiem, w tym spotkaniu będzie miejscowy zespół Puszczy Hajnówka, który po pokonaniu lidera również na poważnie włączył się do walki o zajęcie pierwszego miejsca w tabeli.

Tabela Młodzików D1 na dzień 22.10.2019 r.:

LP

Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

21

30:3

2

Petrus Łapy

21

34:5

3

OSiR Hajnówka

21

25:6

4

Puszcza Hajnówka

18

26:7

5

KS Sokoły

12

12:11

6

Rudnia Zabłudów

9

11:22

7

MKS Pogoń Łapy

6

7:9

8

Sparta 1951 Szepietowo

3

6:23

9

Skorpion Kalnica

3

11:24

10

Kolejarz Czeremcha

0

2:18

11

Magnat Juchnowiec Kościelny

0

4:40

Skład Młodzików OSiR Hajnówka: Wojciech Kondratiuk, Paweł Gierasimiuk, Arkadiusz Kędzierski, Damian Kruczkowski, Bartosz Kruczkowski, Jakub Kruczkowski, Szymon Ważny, Bartosz Ostapczuk, Bartosz Birycki, Oskar Tellos, Aleksander Janiel, Jakub Lewczuk, Jan Kaczoch, Piotr Sawczuk, Wojciech Goławski, Paweł Golonko, Dawid Komarzewski. Trener: Dawid Wojciuk


ORLIKI

Jako pierwsi zmagania w ten weekend zaczęli Orliki. W piątek udali się do Siemiatycz na swój ostatni turniej ligowy. Już przed początkiem zmagań było wiadomo, iż pierwsza drużyna Siemiatycz oraz nasza ekipa awansowały do półfinałów wojewódzkich, więc podczas spotkań można było sprawdzić ustawienia zawodników na nowych pozycjach. Jak pokazały wszystkie dotychczasowe spotkania czeka nas wiele pracy, aby na wiosnę nawiązać walkę z czołowymi drużynami z województwa.

Wyniki Turnieju w Siemiatyczach:

OSiR Hajnówka – OSiR II Hajnówka 4:0

Bramki dla OSiR: Tomasz Trojan, Janusz Sacharuk, Łukasz Żmieńko, Gabriel Żabiński

OSiR Hajnówka – Orzeł II Siemiatycze 3:0

Bramki dla OSiR: Tomasz Trojan 2, Jakub Pieczarka

OSiR II Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 0:8

OSiR Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 1:5

Bramka dla OSiR: Janusz Sacharuk

OSiR II Hajnówka – Orzeł II Siamiatycze 0:3

Tabela końcowa Orlików gr 5:

LP

Drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Siemiatycze

34

58:8

3

OSiR Hajnówka

25

34:21

4

Orzeł II Siemiatycze

7

9:36

5

OSiR II Hajnówka

4

4:40

Skład Orlików OSiR Hajnówka: Arkadiusz Kalinowski, Janusz Sacharuk, Franciszek Sakowski, Adam Szumarski, Tomasz Trojan, Jakub Pieczarka, Łukasz Żmieńko, Oskar Falkowski, Gabriel Żabiński, Trener Tomasz Dobosz

Skład Orlików OSiR II Hajnówka: Eryk Matuszewski, Angelika Aleksiejuk, Tymoteusz Tomaszuk, Wojciech Dawidziuk, Dominik Dropa, Marcel Dropa, Aleksander Janowicz, Szymon Zakroczyński, Bartosz Myszkiewicz, Trener Tomasz Dobosz


ŻAKI

W sobotę 19 października odbył się w Hajnówce na Orliku przy Parku Wodnym ostatni turniej Żaków. Podobnie jak w przypadku Orlików, nasza drużyna zameldowała się w półfinałach awansując z 3 miejsca w grupie. Ten turniej okazał się najsłabszym w naszym wykonaniu, ale, co jest ważne podkreślenia, wszyscy rezerwowi otrzymali więcej czasu od trenera na pokazanie swoich umiejętności na boisku. Ogólnie zmagania naszych młodych piłkarzy podczas tej jesieni można uzanać na duży plus. Osiągnęli zakładane przed nimi założenia do tego dobrze się bawiąc i zdobywając bezcenne doświadczenia.

Wyniki Turnieju w Hajnówce:

OSiR Hajnówka – KS Michałowo 0:0

OSiR Hajnówka – Rudnia Zabłudów 0:0

OSiR Hajnówka – Pasja Hajnówka 0:2

OSiR Hajnówka – LZS Narewka 0:1

Tabela końcowa Żaków gr. 7:

LP

Drużyny

Punkty

Bramki

1

KS Michałowo

45

28:8

2

Pasja Hajnówka

37

34:12

3

OSiR Hajnówka

24

21:16

4

LZS Narewka

23

12:22

5

Rudnia Zabłudów

7

6:43

Skład Żaków OSiR Hajnówka: Bartosz Seliwoniuk, Bartosz Samojluk, Dominik Dropa, Grzegorz Bura, Maciek Borowik, Dawid Giżewski, Damian Gierłachowski, Igor Andrzejuk, Igor Tichoniuk, Maksymilian Czaban, Oliwier Stepaniuk, Trener Tomasz Dobosz

Dawid Wojciuk

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.