News

News zdjęcie id 752

LIGA MŁODZIEŻOWA - KOLEJKA PIŁKARSKA Z 25 I 28.09.2019

01.10.2019

Rozgrywki ligowe w ostatnim tygodniu września dla drużyn Ośrodka były bardzo udane. 25 września Żaki rozegrały swój trzeci turniej, tym razem w Narewce, zdobywając kolejne cenne punkty. Natomiast w niedzielne przedpołudnie Młodziki OSiR Hajnówka pewnie pokonały zespół z Czeremchy. Trampkarze pomimo pauzy w rozgrywkach utrzymali trzecie miejsce w tabeli.

Dodatkowo poza meczami naszych drużyn na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce odbył się Turniej Orlików, w którym uczestniczyły drużyny Pasji Hajnówka, Brylanta Bielsk Podlaski, Pasji Kleosin oraz Magnata Juchnowiec.

ŻAKI

W środe 25 września w Narewce odbył się kolejny turniej Żaków. Można go uznać za udany, gdyż w każdym spotkaniu zawodnicy pokazali charakter i sporo umiejętności piłkarskich, a przy odrobinie szczęścia i koncetracji wyniki byłyby jeszcze bardziej okazałe. Każda zdobycz punktowa raduje chłopaków i napędza ich do systematycznej pracy i zabawy na zajęciach. Jest to bardzo wyrównana grupa, w której każdy z każdym może wygrać bądź przegrać, dlatego do samego końca rozgrywek będzie ciekawie, jeżeli chodzi o końcową klasyfikacje miejsc.

4:30

Skład OSiR: Bartosz Seliwoniuk, Igor Tichoniuk, Igor Andrzejuk, Bartosz Samojluk, Grzegorz Bura, Jakub Plis, Dawid Giżewski, Oliwier Stepaniuk, Dominik Dropa, Damian Gierłachowski, Maciek Borowik, Trener Tomasz Dobosz

MŁODZIKI

Młodziki (2007 i młodsi) OSiR Hajnówka – Kolejarz Czeremcha 2:0 (2:0)

Bramki dla OSiR: Jakub Lewczuk 14' , Oskar Tellos 15'

W niedzielę drużyna Młodzików OSiR Hajnówka zmierzyła się z kolejnym rywalem. Tym razem naszymi gośćmi był zespół Kolejarza Czeremcha. Wysoce zmotywowani piłkarze z Hajnówki chieli podtrzymać zwycięską serię i od początku ruszyli do ataku. Napór na przyjezdny zespół z Czeremchy szybko przyniósł oczekiwany wynik. Pierwszą bramkę dla nas zdobył w 14 minucie Jakub Lewczuk. Zawodnik OSiR Hajnówka przedarł się przez obronę przeciwnika, wyprzedził dwóch zawodników z Czeremchy i w sytuacji sam na sam strzałem przy słupku pokonał bramkarza przyjezdnych. Niedługo po tym, zaledwie minutę po pierwszej bramce, w kolejnej akcji znakomite prostopadłe podanie Jakuba Lewczuka wykorzystał skrzydłowy OSiR Oskar Tellos. W pierwszej połowie zespół z Hajnówki miał jeszcze kilka szans na podwyższenie wyniku spotkania, jednak w ostatnim najważniejszym momencie przed bramką przeciwnika zabrakło skutecznego wykończenia akcji.

W drugiej połowie mecz się wyrównał, gra przeniosła się bardziej na środek boiska, gdzie było sporo walki o piłkę zarówno z jednej jak i drugiej strony. Ostatecznie w rozgrywanym meczu nie padło już więcej bramek i spotkanie zakończyło się kolejnym zwycięstwem piłkarzy z Hajnówki. Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia Młodzikom w kolejnym wyjzdowym starciu, które odbędzie się we wtorek o godzinie 17:00 w Szepietowie.