Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 744

2 KOLEJKA: ZWYCIĘSKIE SPOTKANIA TRAMPKARZY I MŁODZIKÓW

11.09.2019

Druga kolejka ligowa dla drużyn młodzieżowych OSiR Hajnówka okazała się bardzo udana. Tym razem Trampkarze i Młodziki swoje spotkania rozegrały na wyjeździe odnosząc pierwsze zwycięstwa w nowym sezonie ligowym.

TRAMPKARZE

W niedzielę, 8 września Trampkarze Ośrodka Sportu rozegrali w Pilikach mecz z Brylantem Bielsk Podlaski. Faworytem spotkania byli gospodarze, ale nasi zawodnicy nie przestraszyli się wyżej notowanego rywala. Od pierwszej minuty meczu wysoko zawiesili poprzeczkę bielszczanom, czego efektem była zdobyta w 11 minucie bramka. Po składnej akcji całego zespołu, dokładnym prostopadłym podaniem Mariusz Dobosz obsłużył Piotra Gierasimiuka, który nie dał żdnych szans bramkarzowi “Brylanta”. Pomimo starań miejscowych piłkarzy, nasz zespół kontrolował mecz, czego efektem była druga bramka. Niezawodnym egzekutorem po raz kolejny okazał się Piotr Gierasimiuk.

Druga połowa była kopią pierwszej, natomiast strzelona przez Jakuba Owerczuka trzecia bramka była potwierdzeniem mądrej gry prowadzonej przez nasz zespół. W tym spotkaniu cała hajnowska drużyna zasłużyła na pochwałę i wielkie brawa. Kolejne spotkanie odbędzie się w Hajnówce 14 września o godz. 9:00, a przeciwnikiem będzie Rudnia Zabłudów.

Brylant Bielsk Podlaski – OSiR Hajnówka 1:3 (0:2)

Bramki dla OSiR: Piotr Gierasimiuk (11', 39'), Jakub Owerczuk (67')

Skład OSiR: Dawid Bugwin, Damian Jurczuk, Daniel Chumachenko, Krzysztof Kołecki, Bartosz Jerzyk, Kamil Moszczyński, Grzegorz Golonko, Mariusz Dobosz, Patryk Niczyporuk, Bartosz Łukaszuk, Maciej German, Piotr Gierasimiuk, Gabriel Koperek, Mateusz Artemiuk, Marcin Czyż, Jakub Owerczuk, Piotr Romańczuk, Trenerzy: Tomasz Dobosz, Dawid Wojciuk


MŁODZIKI

W niedzielne popołudnie, na drużynę Młodzików w meczu wyjazdowym czekała ekipa Pogoni Łapy. Pełni wiary we własne umięjętności zawodnicy z Hajnówki od początku spotkania narzucili gospodarzom swoje warunki gry i przeszli do ataku. Pomimo wielu sytuacji podbramkowych stworzonych przez drużynę OSiR Hajnówka piłka nie chciała wpaść do bramki. W pierwszej połowie, zakończonej remisem, drużynę z Łap uratował słupek i wybicie piłki z linii bramkowej.

W drugiej części spotkania nasza drużyna konsekwentnie realizowała plan, napierając na drużynę gospodarzy, co się opłaciło i doprowadziło do zdobycia bramki. Długie podanie na bramkę wykorzystał Aleksander Janiel. W pojedynku biegowym wyprzedził dwóch obrońców i płaskim strzałem na długi słupek pokonał bramkarza z Łap.

Jak się okazało była to jedyna, zwycięska bramka w tym spotkaniu. Solidna gra obrońców i bramkarzy bez straty bramki, wiele wypracowanych sytuacji przez pomocników i napastników naszej drużyny z optymizmem pozwala patrzeć na kolejne mecze. Najbliższe spotkanie drużyna Młodzików rozegra z Magnatem Juchnowiec także 14 września, o godzinie 15:30.

Pogoń Łapy – OSiR Hajnówka 0:1 (0:0)

Bramka dla OSiR: Aleksander Janiel (45')

Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk, Jakub Kruczkowski, Damian Kruczkowski, Bartosz Kruczkowski, Oskar Tellos, Paweł Golonko, Bartosz Birycki, Paweł Gierasimiuk, Bartosz Ostapczuk, Aleksander Janiel, Jan Kaczoch, Piotr Sawczuk, Dawid Komarzewski, Jakub Lewczuk, Trenerzy: Dawid Wojciuk, Tomasz Dobosz

Dawid Wojciuk, Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.