Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 740

PODSUMOWANIE WAKACJI

05.09.2019

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim ulubiony wakacyjny beztroski okres wszystkich dzieci dobiegł końca. Warto byłoby podsumować, co działo się w tym czasie. A działo się całkiem sporo. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce przygotował szeroką i interesującą ofertę zarówno dla hajnowskich zawodników jak i pozostałych, chętnych mieszkańców naszego regionu.

Na początku wakacji dla naszych drużyn piłkarskich wprowadziliśmy nowy system rozgrywek tzw. Turnieje Holenderskie. Spotkał się on z bardzo pozytywnym przyjęciem. Wszystkie grupy młodzieżowe rozegrały wiele zaciętych i wyrównanych meczów. Najlepsi zawodnicy, którzy regularnie uczestniczyli w zawodach i zdobyli najwięcej punktów zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami oraz drobnymi nagrodami.

Wakacje to także czas wymian sportowych, które wpisały się już na stałe do naszego kalendarza imprez sportowych. W Hajnówce w lipcu gościliśmy drużynę z Suure Jaani, a także z Kamieńca i Brześcia na Białorusi. Kulminacjym punktem był Międzynarodowy Turniej Młodzików w Hajnówce. W drugiej części wakacji nasza młodzież udała sie z rewizytą do przyjaciół z Estonii gdzie rywlizowaliśmy z miejscowymi drużynami. Zagraniczne wymiany poza aspektem sportowym, przyniosły naszym zawodnikom wiele dobrej zabawy oraz pozwoliły nawiązać nowe znajomości.

Młodzieżowe drużyny piłkarskie przygotowywały się do nowego, nadchodzącego sezonu. Młodsze grupy w kategorii Żaków oraz Orlików mogła sprawdzić swoje umiejętności podczas Wakacyjnego Turnieju Orlików 2019. Starsi koledzy z Młodzików i Trampkarzy przygotowywali się na obozie treningowym, gdzie każdego dnia mogli uczestniczyć w zajęciach porannych i popołudniowych.

Zorganizowaliśmy też dwa rajdy rowerowe. Oprócz aktywnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu wycieczki rowerowe do Kamieńca na Białorusi i Serpelic nad Bugiem stanowiły niezwykły walor krajoznawczy oraz przyrodniczy. Z pewnością wspomnienia z wyjazdu na długo zotaną w pomięci wszystkich uczestników.

Nie zapomnajmy także o kolejnej edycji Biegu Rodzinnego, którego głównym celem była popularyzacja zdrowego stylu życia i wspolnego spedzania wolnego czasu całą rodziną.

Najważniejszym punktem tego sezonu okazało się uroczyste otwarcie nowego basenu na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce. W słoneczne dni wszyscy mogli bezpłatnie skorzystać z naszego wodnego kompleksu.

Cieszymy się, że tak wiele osób skorzystało z naszej oferty i zapraszamy na kolejne atrakcje organizowane przez Ośrodek Sportu i rekreacji w Hajnówce.

Dawid Wojciuk

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.