Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 739

FALSTART MŁODZIKÓW I TRAMPKARZY W PIERWSZEJ KOLEJCE LIGOWEJ

03.09.2019

31 sierpnia w Hajnówce swoje spotkania zainaugurowały dwie drużyny Ośrodka. Niestety, obydwa zakończyły się porażkami. Młodziki po wyrównanym meczu uległy 2:0 drużynie z Siemiatycz, a Trampkarze 1:4 zespołowi z Michałowa.


MŁODZIKI

W pierwszym meczu sobotniego dnia na boisko wybiegły zespoły z Hajnówki i Siemiatycz. Mecz od pierwszego gwizdka był bardzo wyrównany i pełen boiskowej walki. Obydwie drużyny stwarzały wiele sytuacji podbramkowych, lecz czujnie i skutecznie interweniowali bramkarze. Do przerwy wynik był bezbramkowy.

Faworytem tego spotkania była ekipa gości, lecz nie potrfiła tego udowodnić na tle dobrze i mądrze grających gospodarzy. Niestety, pod koniec spotkania strzał życia zanotował zawodnik z Siemiatycz strzelając bramkę w samo „okienko” bramki strzeżonej przez Wojciecha Kondratiuka. Po stracie bramki nasz zespół musiał zaryzykować i próbując wyrównać stan meczu nadział się na skuteczną kontrę, która dała podwyższenie wyniku.

Okazją na rehabilitację będzie mecz ligowy w Łapach z miejscową Pogonią. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 8 września o 14:30.

OSiR Hajnówka – Orzeł Siemiatycze 0:2 (0:0)

Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk, Paweł Golonko, Oskar Tellos, Arkadiusz Kędzierski, Piotr Sawczuk, Jan Kaczoch, Bartosz Birycki, Jakub Lewczuk, Alksander Janiel, Bartosz Ostapczuk, Bartosz Kruczkowski, Damian Kruczkowski, Jakub Kruczkowski, Dawid Komarzewski, Paweł Gierasimiuk, trener Dawid Wojciuk


TRAMPKARZE

Tuż po spotkaniu młodszych kolegów na boisko wyszli Trampkarze OSiR Hajnówka. Nasz zespół, który głównie składa się z rocznika 2006 rozegrał poprawne spotkanie. Był to pierwszy mecz w systemie jedenastu na jedenastu, co było widać w zachowaniu niektórych zawodników. Spotkanie od samego początku było wyrówane i nerwowe z obydwu stron. Pierwszą bramkę w zamieszaniu podbramkowym strzelili goście. Pomimo prób doprowadzenia do remisu w pierwszej połowie ta sztuka się nie udała i do przewy wynik brzmiał 1:0 dla gości.

Po zmianie stron więcej zimnej krwi w sytuacjach bramkowych zachowywali piłkarze z Michałowa kórzy zaaplikowali jeszcze trzy bramki. Nie pomogła fantastyczna bramka z dystansu najlepiej grającego w drużynie gospodarzy Piotra Gierasimiuka. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:4. Kolejne spotkanie Trampkarzy czeka ich na wyjeździe 8 września w Pilikach, gdzie zmierzą się z Brylantem Bielsk Podlaski, godz. 9:00.

OSiR Hajnówka – KS Michałowo 1:4 (0:1)

Bramka dla OSiR: Piotr Gierasimiuk 50'

Skład OSiR: Damian Jurczuk, Krzysztof Kołecki, Gabriel Koperek, Karol Jakubowski, Dawid Bugwin, Piotr Gierasimiuk, Bartosz Jerzyk, Patryk Niczyporuk, Jakub Owerczuk, Mariusz Dobosz, Maciej German, Mateusz Artemiuk, Grzegorz Golonko, Piotr Romańczuk, Marcin Czyż, Daniel Chumachenko, trener Marek Hanula

Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.