Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 711

To były dobre piłkarskie lata – pożegnanie rocznika 2002

19.06.2019

W dniu 16 czerwca 2019 roku mecz Juniorów Młodszych z Piastem II Białystok był ostatnim występem rocznika 2002 w barwach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce. Drużyna, której nabór odbył się w październiku w 2011 roku była wyjatkowa. Największą wartością był kolektyw, jaki zawiązał się między młodymi piłkarzami. Bardzo dużą rolę w budowaniu własciwej atmosfery w zespole spełniali rodzice, którzy przez cały okres istnienia zespołu otaczali opieką nie tylko swoje pociechy.

Z uwagi na zakończenie współpracy chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom i ich rodzicom za 8 lat współpracy, które przyniosły wiele pozytywnych emocji i wzbogaciły o nowe doświadczenia, za wytrwałość w dążeniu do celu, zaangażowanie i systematyczność, bo dzięki tym cechom staliśmy się zgraną piłkarsko ekipą. Większość piłkarzy udowodniła, że sportowej ambicji im nie brakuje i można na nich liczyć w każdym momencie. Dziękuję sympatykom naszej drużuny za kibicowanie w chwilach zwycięstw i wspieraniu momentach trudnych, kiedy nie wszystko nam wychodziło. Jeszcze raz serdecznie dziękuję – Marek Hanula.

Statystyki:

W latach 2011 – 2019 uczestniczyli w zajęciach nastepujący zawodnicy z rocznika 2002: Jakub Borowski, Mateusz Bartoszuk, Krystian Dutkowski, Dominik Durzyński, Piotr Daniszewski, Michał Gagan, Tomasz Ginszt, Michał Ginszt, Krzysztof Masajło, Jakub Mikołajczuk, Jakub Owłasiuk, Rafał Olifieruk, Julian Ostapczuk, Dawid Siemieniuk, Paweł Sieńczuk, Piotr Wojciuk,Gabriel Ciaś, Gabriel Chilimoniuk, Gabriel Ryszard Chilimoniuk, Mariusz Filipiuk, Karol Grygoruk, Kacper Kozłowski, Michał Lewczuk, Krzysztof Pieczarka, Dawid Wawreszuk, Mateusz Zoch, Damian Suchodoła, Jakub Woroniecki, Daniel Chodakowski, Patryk Lewczuk, Gabriel Litwinowicz, Jakub Tofiluk, Maciej Ignatowicz, Krystian Rukas -34 zawodników

Drużyna w rozgrywkach piłkarskich od 2012 r do 2019 r. w ramach Podlaskiego Związku Piłki Nożnej zdobyła 282 punkty, strzeliła rywalom 392 bramki przy stracie 226.

W uroczystm zakończeniu “absolwenci” OSiR Hajnówka otrzymali pamiatkowe upominki. Dekoracji dokonał dyrektor Ośrodka Pan Mirasław Awksentiuk, życząc dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i dalszym podnoszeniu sportowych umiejętności.


Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca, na bocznym boisku Ośrodka Sportu, odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego organizowanego przez OSiR Hajnówka. Zaczynamy o godzinie 9:00 grami turniejowymi, a gościem naszej imprezy będzie zespół z Narewki. Około południa na podopiecznych Sekcji Piłki Nożnej OSiR Hajnówka czekać będzie słodki poczęstunek i pamiątka z ostatniego sezonu 2018/2019.

W tym roku z uwagi na trwające prace na boisku głównym impreza nie będzie tak okazała jak w latach poprzednich, ale mamy nadzieję, że będzie panowała miła i rodzinna atmosfera. Po naszym spotkaniu, jeżeli uczestnicy będą mieli jeszcze siły, to mogą odwiedzić Piknik organizowany przez Lasy Państwowe na terenie Kolejek Leśnych. Zapraszamy.

Marek Hanula

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.