News

News zdjęcie id 693

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 9-12.05.2019

13.05.2019

Kolejna kolejka ligowa z ramienia Podlaskiego Związku Piłki Nożnej była udana dla naszych drużyn. Wyjazdowe zwycięstwa zanotowały dwa zespoły Młodzików, Trampkarzy, natomiast Juniorzy Młodsi postawili trudne warunki dla rywali, lecz dwukrotnie zeszli z boiska pokonani. Swój drugi turniej rozegrała również II drużyna Żaków. Wprawdzie po wyrównanych spotkaniach zdobyli zaledwie punkcik, ale punkty nie są tu najważniejsze, a dobra zabawa i radość z gry.

MECZE Z 9.05.2019r

JUNIORZY MŁODSI

Początek spotkania zdecydowanie należał do gospodarzy, którzy zepchnęli nasz zespół do defensywy, lecz mądra gra w obronie rozbijała ataki rywali tuż przed polem karnym. Niestety, po fenomenalnym strzale zza pola karnego w samo „okienko”, to zespół z Zabłudowa cieszył się z prowadzenia.

Radość nie trwała zbyt długo, gdyż nasza drużyna minutę później odpowiedziała składną akcją. Po dośrodkowaniu Stanisława Artemiuka swoją debiutancką bramkę w historii klubu zdobył Krzysztof Pieczarka. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Druga część meczu miała niemal identyczny przebieg. Zmasowane ataki gospodarzy i umiejętna obrna z wyprowadzaniem kontr. Dzieki takiej taktyce swoje okazje mieli Roman Chumachenko i Stanisław Artemiuk, lecz żaden z nich nie potrafił wykorzystać sytuacji. Takiego problemu nie mieli gospodarze i piętanście minut przed końcem strzelili zwycięskiego gola.

Juniorzy Młodsi (rocznik 2002 i młodsi): Rudnia Zabłudów - OSiR Hajnówka 2:1 (1:1)

Bramka dla OSiR: Krzysztof Pieczarka 24'

Skład OSiR: Krzysztof Masajło, Krystian Dutkowski, Piotr Wojciuk, Jakub Czarnocki, Julian Ostapczuk, Daniel Chodakowski, Maciej Ignatowicz, Paweł Sieńczuk, Marcel Tomaszuk, Stanisław Artemiuk, Krzysztof Pieczarka, Roman Chumachenko, Tomasz Niepogoda, Trener Marek Hanula

MŁODZIKI 2006

Mecz Młodzików można opisać spotkaniem niewykorzystanych sytuacji. Obydwa zespoły miały sporo sytuacji do strzelenia bramek. Jedynego gola z rzutu wolnego strzelił Kamil Moszczyński i dzięki temu zespół OSiR mógł się cieszyć ze zwycięstwa.

Młodzik (2006 i młodsi): Rudnia Zabłudów - OSiR Hajnówka 0:1 (0:0)

Bramka dla OSiR: Kamil Moszczyński 40'

Skład OSiR: Damian Jurczuk, Krzysztof Kołecki, Adrian Rogacki, Bartosz Jerzyk, Jakub Owerczuk, Mateusz Artemiuk,Patryk Niczyporuk, Piotr Gierasimiuk, Gabriel Koperek, Wojciech Niepogoda, Maciej German, Mateusz Wroceński, Kamil Moszczyński, trener Marek Hanula

Pasja Hajnówka – AS Orły Michałowo 4:0

Skład OSiR: Janusz Sacharuk, Mikołaj Oksentowicz, Wojciech Dawidziuk, Tymoteusz Tomaszuk, Franciszek Sakowski, Eryk Matuszewski, Angelika Aleksiejuk, Jakub Plis, Bartosz Seliwoniuk, Dawid Giżewski, Paweł Gierasimiuk, Bartosz Boreczko, Kamil Hłasko, Krystian Hłasko, Nikoloz Tewzadze. Trenerzy Tomasz Dobosz, Dawid Wojciuk.

MECZ Z 11.05.2019r.

TRAMPKARZE

Bardzo miłą niespodziankę sprawili podopieczni Marcina Sawczyńskiego. Po dobrej i mądrej grze w obronie pokonali lidera rozgrywek - drużynę Włókniarza Białystok. Ta wygrana pozwoliła przesunąć się zespołowi w górę tabeli.

Trampkarze (2004 i młodsi): Włókniarz Białystok – OSiR Hajnówka 1:3 (0:1)

Bramki dla OSiR: Tomasz Niepogoda (81') , Roman Chumachenko (39'), (57')

Skład OSiR: Patryk Niczyporuk, Karol Jakubowski, Erwin Mazuruk, Roman Chumachenko, Daniel Chumachenko, Mariusz Dobosz, Jakub Karpiuk, Filip Mazur, Tomasz Niepogoda, Rafał Wakuluk, Maciej German, Kamil Moszczyński, Bartosz Sadowski, Jakub Krywoszej. Trener Marcin Sawczyński.

MECZE Z 12.05.2019r.

MŁODZIKI 2007

Zwycięską serię kontynuują podopieczni Andrzeja Grygoruka. Po zwycięstwie z Skorpionem Kalnica, przyszedł czas na Magnat. Dwa ciosy, zadane pod koniec pierwszej i na początku drugiej połowy, ustawiły spotkanie. Młodziki wywieźli z Juchnowca komplet punktów.

Młodzik (2007 i młodsi): Magnat Juchnowiec Kościelny - OSiR Hajnówka 1:2 (0:1)

Bramki dla OSiR: Bartosz Ostapczuk (26'), Jakub Lewczuk (36')

Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk, Bartosz Birycki, Filip Borowik, Aleksander Janiel, Jakub Lewczuk, Bartosz Ostapczuk, Iwo Rynkowski, Oskar Tellos, Arkadiusz Kędzierski, Piotr Sawczuk, Paweł Gierasimiuk, Paweł Golonko, Trener Andrzej Grygoruk.

Po ciężkim spotkaniu w Zabłudowie trzy dni później Juniorzy podejmowali u siebie Piast Białystok. 4 bramki strzelone przez gości w ciągu 30 minut szybko ustawiły ten mecz. W drugiej połowie nasz zespół nie załamał się i stwarzał coraz groźniejsze sytuacje, czego efektem była bramka w końcówce spotkania.

Juniorzy Młodsi (rocznik 2002 i młodsi): OSiR Hajnówka – Piast Białystok 1:5 (0:4)

Bramka dla OSiR: Daniel Kozaczuk 80'

Skład OSiR: Krzysztof Masajło, Krystian Dutkowski, Piotr Wojciuk, Jakub Czarnocki, Julian Ostapczuk, Daniel Chodakowski, Maciej Ignatowicz, Paweł Sieńczuk, Marcel Tomaszuk, Stanisław Artemiuk, Krzysztof Pieczarka, Trener Marek Hanula