Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 689

IGRZYSKA DZIECI POWIATU HAJNOWSKIEGO W CZWÓRBOJU LA

06.05.2019

Z powodu strajku nauczycieli Mistrzostwa Powiatu Hajnowskiego w Czwórboju LA odbyły się, ale w skromnej obsadzie. Trudno powiedzieć, czy te zawody będą miały swój dalszy ciąg i reprezentacje będą uczestniczyły w półfinałach wojewódzkich. Ze względu na remont stadionu, zawody zostały przeprowadzone w dniu 25 kwietnia 2019 r. na hajnowskich Orlikach: przy SP 1 (60 m., skok w dal i rzut piłeczką palantową) i przy LO im. M. Skłodowskiej - Curie (600 m. dziewcząt i 1.000 m. chłopców).

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce, a poszczególne konkurencje sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego i pracownicy OSiR.

Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe medale.

Impreza była dofinansowana przez Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta w Hajnówce.

Kategoria dziewcząt:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Hajnówce – 734 pkt. – awans do półfinałów

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Narwi - 322 pkt.– awans do półfinałów

Najlepsze zawodniczki:

  1. Olga Gierasimiuk (SP 4 Hajnówka) – 195 pkt.

  2. Hanna Kutuzova (SP Narew) – 170 pkt. 

  3. Natalia Romaniuk (SP 4 Hajnówka) – 161 pkt.

  4. Ewelina Ostapkowicz (SP 4 Hajnówka) – 144 pkt.

  5. Magdalena Nazaruk (SP 4 Hajnówka) – 123 pkt.

  6. Krystyna Kutuzova (SP Narew) – 123 pkt.

Najlepsze wyniki na podstawie tabeli wielobojowej:

- Olga Gierasimiuk (SP 4 Hajnówka) 65 pkt. w biegu na 60 m. – 9,05 sek.

- Ewelina Ostapkowicz (SP 4 Hajnówka) 60 pkt. w biegu na 60 m. – 9,30 sek.

- Hanna Kutuzova (SP Narew) 56 pkt. w biegu na 600 m. – 2.09,91 sek.

Kategoria chłopców:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Hajnówce – 474 pkt. – awans do półfinałów

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Czyżach -468 pkt. – awans do półfinałów

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Narwi – 316 pkt.

Najlepsi zawodnicy:

1. Mateusz Chodakowski (SP Narew) – 189 pkt.

2. Piotr Romańczuk (SP 4 Hajnówka) – 146 pkt.

3. Bartek Nikitiuk (SP Czyże) – 140 pkt.

4. Tomasz Baczyński (SP Narew) – 127 pkt.

5. Patryk Niczyporuk (SP 4 Hajnówka) – 99 pkt.

6. Michał Dmitruk (SP Czyże) – 99 pkt.

Najlepsze wyniki na podstawie tabeli wielobojowej:

- Mateusz Chodakowski (SP Narew) 68 pkt. w rzucie piłeczką palantową – 51,50 m.

- Oliwier Wasyluk (SP Narew) 53 pkt. w biegu na 60 m. – 8,78 sek.

- Mateusz Chodakowski (SP Narew) 53 pkt. w biegu na 60 m. – 8,81 sek.

Półfinały wojewódzkie z udziałem reprezentacji dziewcząt SP 4 i SP Narew oraz chłopców z SP 4 Hajnówka i SP Czyże, odbędą się 7 maja 2019 r. (czwartek) o godz. 10.00 na stadionie MOSiR Białystok.

Przewodniczący Powiatowego SZS

Janusz Ludwiczak

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.