Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 682

Młodzieżowa liga Podlaskiego ZPN – kolejka z dnia 06.04.2019r.

12.04.2019

W pierwszy kwietniowy weekend większość naszych zespołów rozegrała swoje ligowe spotkania w wiosennej rundzie rewanżowej. Miłą niespodziankę sprawili trampkarze, którzy zwyciężyli w Juchnowcu, rewanżując się za porażkę w rundzie jesiennej. Jednak w pozostałych meczach Juniorzy Młodsi i Młodziki (rocznik 2007) nie sprostali zespołom z Białegostoku i Łap.

Trampkarze: Magnat Juchnowiec – OSiR Hajnówka 2:3 (0:2)

Bramki dla OSiR: Roman Chumachenko 12’ (karny), 37’, 54’.

W sobotę, 6 kwietnia 2019r, w Juchnowcu od początku było wiadomo, że mecz nie będzie należał do łatwych. Gracze Klubu „Magnat” będąc faworytem nie spodziewali się jednak, że trafią na bardzo dobrą dyspozycję Romana Chumachenko, który wraz z Tomaszem Niepogoda byli nie do zatrzymana w polu karnym gospodarzy.

Trzy strzelone gole przez podopiecznych Marcina Sawczyńskiego i trzy zdobyte punkty powinny wyzwolić u naszych zawodników większą wiarę w swoje umiejętności i jeszcze lepszą grę.

Warto też odnotować debiut w wyższej kategorii wiekowej Kamila Moszczyńskiego i Patryka Niczyporuka. Piłkarze z drużyny Młodzików (rocznik 2006) na boisku wspierali swoich starszych kolegów, a przy okazji zdobywali nowe doświadczenia.

.......................................................................................................................................................

Juniorzy Młodsi: OSiR Hajnówka – MOSP II Białystok 1:8 (1:4)

Bramka dla OSiR: Stanisław Artemiuk 44’

Podopieczni trenera Marka Hanuli w sobotnie przedpołudnie w trzeciej kolejce zmierzyli się z drużyną uważaną za faworyta do końcowego zwycięstwa w grupie 2 – MOSP II Białystok. Na bocznym boisku Ośrodka przez pierwsze dwadzieścia minut rywalizacji hajnowianie umiejętnie bronili się nie pozwalając gościom na rozwinięcie skrzydeł. Stracona bramka w tejże minucie odblokowała białostoczan i pozwoliła na swobodniejszą grę i stwarzanie więcej dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku.

Ostatecznie na 8 straconych bramek nasz zespół odpowiedział celnym strzałem Stasia Artemiuka z rzutu wolnego w 44 minucie meczu. Pomimo tak niekorzystnego wyniku cały zespół zasłużył na słowa uznania z Krzysztofem Masajło w bramce na czele, ponieważ grając w dziesięciu z tak mocnym przeciwnikiem ani przez chwilę nie poddał się i walczył do ostatniego gwizdka sędziego.

Miejmy nadzieję, że w kolejnym meczu wystąpimy już w optymalnym ustawieniu i wynik będzie korzystniejszy. Kolejnym rywalem dla Juniorów będzie zespół z Wasilkowa.

Skład OSiR: Krzysztof Masajło, Julian Ostapczuk, Krystian Dutkowski, Jakub Czarnocki, Maciej Ignatowicz, Piotr Wojciuk, Daniel Chodakowski, Krzysztof Pieczarka, Stanisław Artemiuk, Marcel Tomaszuk. Trener Marek Hanula

.......................................................................................................................................................

Młodziki 2007: OSiR Hajnówka – Petrus Łapy 2:4 (1:2)

Bramki dla OSiR: Jakub Lewczuk, Aleksander Janiel

Tuż po spotkaniu Juniorów Młodszych na boisko wybiegły nasze młodsze Młodziki. Po wyrównanym spotkaniu ostatecznie lepsi okazali się goście wykorzystując swoje okazje do strzelenia bramek, wywożąc z Hajnówki komplet punktów. W następny weekend na naszych zawodników czeka wyjazd do Wysokiego Mazowieckiego, gdzie podejmą miejscowy zespół Ruchu.

Skład OSiR: Wojciech Kondratiuk, Aleksander Janiel, Jan Kaczoch ,Kacper Ostrowski, Jakub Lewczuk, Paweł Golonko, Paweł Gierasimiuk, Arkadiusz Kędzierski, Filip Borowik, Piotr Sawczuk, Bartosz Ostapczuk, Oskar Tellos, Bartosz Birycki, Iwo Rynkowski. Trener Andrzej Grygoruk.

Marek Hanula


Fot. Andrzej Janiuk, Tomasz Dobosz

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.