W tym miesiącu: 4109
W sumie: 119349

News

News zdjęcie id 681

Złote Medale zawodników Parkiet Hajnówka na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej województwa podlaskiego

10.04.2019

Sezon przełajowy za nami. Biegacze Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka, po sukcesach na arenie Mistrzostw Polski i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików bardzo dobrze zaprezentowali się na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych, które odbyły się 6 kwietnia na pięknych trasach w Supraślu.

Bardzo dobrze na dystansie 1000 m zaprezentowała się Maja Noskowicz, uczennica Szkoły Podstawowej w Kleszczelach, która zwyciężyła z dużą przewagą i zapewniła sobie tytuł Mistrzyni Województwa Podlaskiego klas VII. Zwycięstwo zapewniła sobie również Małgorzata Karpiuk - uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Hajnówce, która w podobnym stylu zwyciężyła na dystansie 1500 m klas trzecich Gimnazjum i zapewniła sobie złoty medal. Uczeń ósmej klasy Szkoły Podstawowej w Narewce Łukasz Klimiuk znakomicie zaprezentował się na dystansie 2000 m. Ponad połowę dystansu biegł on w czołówce i doskonałym finiszem, na ostatnich dwustu metrach zapewnił sobie zwycięstwo i zdobył złoty medal. Start na tych zawodach okazał się być potwierdzeniem wysokiej formy i dobrego przygotowania sportowego czołowych zawodników Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA i dobrą prognozą na zbliżający się sezon lekkoatletyczny.