News

News zdjęcie id 663

SUKCES DRUŻYNOWY BIEGACZY KS PARKIET HAJNÓWKA

05.03.2019

Biegacze Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA w sobotę 2 marca 2019 r. z powodzeniem wystartowali w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych, które odbyły się w Żerkowie woj. wielkopolskie. Na dystansie 2 km młodzików (U16) zwyciężył Łukasz Klimiuk – uczeń Szkoły Podstawowej w Narewce a na dystansie 2 km juniorek młodszych (U18) zwyciężyła Małgorzata Karpiuk. Marek Romańczuk wywalczył siódme miejsce w biegu na dystansie 4 km juniorów (U20).

Sukcesy wymienionych zawodników przyczyniły się do zebrania 20 punktów, które pozwoliły na zdobycie trzeciego miejsca w punktacji klubowej. Jest to niewątpliwie duży sukces drużynowy Klubu Sportowego PARKIET HAJNÓWKA. Ponadto w punktacji województw zawodnicy Klubu Sportowego Parkiet Hajnówka i Klubu Sportowego Podlasie Białystok zdobyli trzecie miejsce.