Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 647

PIŁKARSKIE FERIE – IV TURNIEJ ŻAKÓW

30.01.2019

Rozgrywki rozgrywki żaków zmierzają ku końcowi. W poniedziałek, 28 stycznia, odbył się przedostatni turniej. Zmagania wchodzą w decydującą fazę, dlatego dzieci są jeszcze bardziej zmotywowane, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki i pokazać wszystkie swoje zdobyte umiejętności.

Turniej finałowy odbędzie w najbliższą środę 30 stycznia o 15:30 w SP 4.

Dla przypomnienia w drugim tygodniu ferii (we czwartek i piątek) czekają na naszych piłkarzy wejścia na basen w Parku Wodnym w godzinach 10:00 - 12:00. Młodzików z rocznika 2006 i 2007 czekają jeszcze dwa sprawdziany w turniejach. 2 lutego sprawdzą się w Kamieńcu na Białorusi a dzień później w Bielsku Podlaskim.

Wyniki IV turnieju Żaków:

Śnieżne Byki – Zimowy Las 2:0

Zimne Elfy – Zimowe Lisy 0:0

Śnieżne Renifery – Śnieżne Byki 0:1

Zimowy Las – Zimne Elfy 0:1

Zimowe Lisy – Śnieżne Renifery 1:1

Śnieżne Byki – Zimne Elfy 2:0

Zimowe Lisy – Zimowy Las 1:1

Zimne Elfy – Śnieżne Renifery 2:0

Zimowe Lisy – Śnieżne Byki 0:0

Zimowy Las – Śnieżne Renifery 0:2

Tabela po IV turnieju Żaków:

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Śnieżne Byki

31

23:10

2

Śnieżne Renifery

28

18:13

3

Zimowe Lisy

24

14:6

4

Zimne Elfy

14

9:17

5

Zimowy Las

10

10:29

Strzelcy bramek po IV turnieju:

Miejsce

Imię i Nazwisko

Liczba Bramek

1

Łukasz Żmieńko (Śnieżne Byki)

18

2

Jakub Staroński (Śnieżne Renifery)

10

3

Jakub Pieczarka (Zimowe Lisy)

8

4

Nikoloz Tewzadze (Śnieżne Byki)

7

 

Adam Szumarski (Śnieżne Renifery)

Jakub Walesiuk (Zimowy Las)

5

5

Filip Klimuk (Zimne Elfy)

Tomasz Trojan (Zimowe Lisy)

4

6

Adam Szumarski (Śnieżne Renifery)

Filip Lesiak(Zimowy Las)

Gabriel Żabiński (Zimowy Las)

3

7

Filip Gurin (Zimowe Lisy)

2

8

Bartosz Boreczko (Śnieżne Renifery)

Wojciech Dawidziuk (Śnieżne Renifery)

Janusz Sacharuk (Śnieżne Renifery)

Mikołaj Oksentowicz (Śnieżne Byki)

Bogdan Rubczewski ( Zimne Elfy)

Angelika Aleksiejuk (Śnieżne Byki)

1

Składy zespołów:

Zimowe Lisy: Tomasz Trojan, Jakub Pieczarka, Oskar Falkowski, Dominik Dropa, Filip Gurin, Oskar Grygoruk

Śnieżne Renifery:Jakub Staroński, Janusz Sacharuk, Adam Szumarski, Bartosz Boreczko, Wojciech Dawidziuk

Śnieżne Byki: Łukasz Żmieńko, Eryk Matuszewski, Nikoloz Tewzadze, Wiktor Kiryluk, Angelika Aleksiejuk, Mikołaj Oksentowicz

Zimowy Las: Fabian Wasiluk, Gabriel Żabiński, Jakub Walesiuk, Aleksander Janowicz, Filip Lesiak, Rafał Jurczuk

Zimne Elfy: Eryk Daniluk, Bogdan Rubczewski, Natan Chołod, Marcel Dropa, Filip Klimuk, Arkadiusz Kalinowski

Nad przebiegiem turnieju Żaków czuwali trenerzy Marek Hanula, Tomasz Dobosz i Dawid Wojciuk

Tomasz Dobosz


 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.