Logo Hajnówka OSIR

News

News zdjęcie id 630

Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym na półmetku

04.01.2019

 

Podsumowując ostatnią kolejkę I Rundy można stwierdzić, że poziom rozgrywek jest dość wysoki. Wielu zawodników prezentuje wyrównany poziom i dlatego większość indywidualnych meczów kończyła się wynikiem 3: 2. Zawodnicy przed rundą rewanżową rozegrają kilka Turniejów w Siemiatyczach, Ciechanowcu, Lewkowie. Niektórzy być może udadzą się do Sokółki, Siedlec. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i różne kombinacje ze sprzętem tj. okładzinami i deską mogą troszeczkę poprzewracać klasyfikacje w drugiej rundzie.

Po pierwszych siedmiu kolejkach na czołowych miejscach znalazły się dwie drużyny z takim samym dorobkiem punktowym. Swoją lokatę Ciechanowiec i Hajnówka I zawdzięczają bardzo wyrównanemu składowi. Wszyscy zawodnicy w każdym meczu zdobywają cenne punkty. W klasyfikacji indywidualnej na prowadzeniu z dorobkiem 18 punktów są dwaj zawodnicy: Grzegorz Gałązka z Łosic (bez porażki) i Wojciech Jadczuk z Ciechanowca. Dalsze dwa miejsca z 16 pkt. zajmują: Zbigniew Miszczuk (Hajnówki I) i Sławomir Kostrzyński (Team Śledzianów Ciechanowiec). Kolejna para z 15 i 14 punktami to: Krzysztof Wszoł (Ciechanowiec) i Jerzy Mieczyński (Hajnówka I). Najlepsi zawodnicy pozostałych drużyn to: Janusz Lipiński (Czeremcha I) miejsce VII, Wojciech Orzechowski (Hajnówka II) miejsce VIII, Rafał Moczulski („Top Spin” Siemiatycze – rozegrał tylko 5 kolejek) miejsce XIII, Renata Socha (Czeremcha II – rozegrała o jedną kolejkę mniej) XIV miejsce i Marcin Kojło (Oldboje Straż) XVI miejsce. W klasyfikacji deblowej pierwszą lokatę z dorobkiem sześciu zwycięstw zajmują Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak (Hajnówka I). Na kolejnych miejsca z czterema punktami plasują się: Janusz Lipiński/ Makulski Andrzej (Czeremcha I), Grzegorz Gałązka/ Jarosław Pietruszewski (Łosice) i Jerzy German/ Roman Ochrycewicz (Hajnówka Oldboje Straż).

MECZ nr 25 z dnia 17.12.2018r.

HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ –CZEREMCHA II

1) „A” GERMAN Jerzy - „X” PACZUSKA Paulina 1: 3

2) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” TYCZYNO Eryk 3: 0

3) „C” KOJŁO Marcin - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 1

4) „A” GERMAN Jerzy - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

5) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „X” PACZUSKA Paulina 0: 3

6) „C” KOJŁO Marcin - „Y” TYCZYNO Eryk 3: 0

7) „A” GERMAN Jerzy - „Y” TYCZYNO Eryk 3 : 0

8) „B” OCHRYCEWICZ Roman - - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

9) „C” KOJŁO Marcin - „X” PACZUSKA Paulina 2: 3

10) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – PACZUSKA P./ TYCZYNO E. 4: 1

Końcowy wynik 7: 3 ( 25: 11) dla drużyny Hajnówka Oldboje Straż

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 3 pkt. (9: 3)

  • Kojło Marcin (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (8: 4)

  • German Jerzy (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (7: 3)

  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (6: 3)

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 26 z dnia 18.12.2018r.

HAJNÓWKA II - CZEREMCHA I

1) „A” CHARYTONOW Karol - „X” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

2) „B” WILUK Mateusz - „Y” MAKULSKI Andrzej 0: 3

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” STEPANIUK Adam 0: 3

4) „A” CHARYTONOW Karol - „Z” STEPANIUK Adam 2: 3

5) „B” KUCZKO Wojciech - „X” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” MAKULSKI Andrzej 2: 3

7) „A” CHARYTONOW Karol - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 1

8) „B” WILUK Mateusz „Z” STEPANIUK Adam 0: 3

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

10) ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 4: 2

Końcowy wynik 8: 2 (25: 13) dla Czeremchy I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 2)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 2)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 5)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: Orzechowski Wojciech/ Charytonow Karol (Hajnówka II ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 27 z dnia 20.12.2018r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – HAJNÓWKA I

1) „A” JADCZUK Wojciech - „X” LUDWICZAK Janusz 2: 3

2) „B” WSZOŁ Krzysztof - „Y” MISZCZUK Zbigniew 3: 2

3) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir- „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

4) „A” JADCZUK Wojciech - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1

5) „B” WSZOŁ Krzysztof - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 0

6) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

7) „A” JADCZUK Wojciech - „Y” MISZCZUK Zbigniew 3: 0

8) „B” WSZOŁ Krzysztof - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 2: 3

9) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 0

10) KOSTRZYŃSKI S./ WSZOŁ K. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 2: 4

Końcowy wynik 5: 5 (21: 19) remis.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 4)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 5)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 5)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 6)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 6)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (3: 8)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz ( Hajnówka I ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 28 z dnia 21.12.2018r.

ŁOSICE – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3

2) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 0

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 0

5) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” MOCZULSKI Rafał 3: 1

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 1: 3

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 0

8) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 0

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” MOCZULSKI Rafał 1: 3

10) PIETRUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. – MOCZULSKI R/ JAGIEŁŁO P. 4: 0

Końcowy wynik 7: 3( 24: 11) dla drużyny z Łosic

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 1)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze – 2 pkt. (7: 4)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 2 pkt. (6: 3)

  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (5: 7)

  • Jagiełło Przemysław („Top Spin” Siemiatycze – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Pietruszewski Jarosław/ Gałązka Grzegorz („Top Spin” Siemiatycze ) – 1 pkt.(4: 0)

Zaległy mecz z pierwszej kolejki

HAJNÓWKA II – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” KUCZKO Wojciech - „X” KRYSIŃSKI Wojciech 0: 3

2) „B” WILUK Mateusz - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 0: 3

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

4) „A” KUCZKO Wojciech - „Z” MOCZULSKI Tomasz 0: 3

5) „B” WILUK Mateusz - „X” KRYSIŃSKI Wojciech 0: 3

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 0

7) „A” KUCZKO Wojciech - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 0: 3

8) „B” WILUK Mateusz „Z” MOCZULSKI Tomasz 0: 3

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

10) ORZECHOWSKI W./ KUCZKO W. – KRYSIŃSKI W./ JAGIEŁŁO P. 2: 4

Końcowy wynik 7: 3 (23: 11) dla drużyny „Top Spin” Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 1)

  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 3)

  • Jagiełło Przemysław („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)

Debel: Krysiński Wojciech/ Jagiełło Przemysław („Top Spin” Siemiatycze ) – 1 pkt.(4: 2)

TABELA DRUŻYNOWA PO I RUNDZIE SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

7

6

1

17

56: 16

183: 83

II

HAJNÓWKA I

7

6

1

16

48: 22

169: 105

III

ŁOSICE

7

4

1

11

41: 29

160: 115

IV

CZEREMCHA I

7

3

1

10

34: 26

149: 131

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

7

3

1

8

36: 34

137: 133

VI

HAJNÓWKA II

7

2

0

5

27: 43

113: 165

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

7

1

1

3

21: 49

106: 172

VIII

CZEREMCHA II

7

0

0

0

14: 56

74: 188

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO I RUNDZIE SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Gałązka Grzegorz

Łosice

6

18

54: 10

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

7

18

59: 17

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

7

16

52: 22

IV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

7

16

50: 24

V

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

7

15

55: 24

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

7

14

47: 29

VII

Lipiński Janusz

Czeremcha I

7

13

49: 34

VIII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

13

46: 42

IX

Pietruszewski Jarosław

Łosice

7

12

46: 30

X

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

7

12

43: 35

XI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

6

12

39: 32

XII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

5

10

37: 18

XIII

Charytonow Karol

Hajnówka II

6

10

38: 32

XIV

Socha Renata

Czeremcha II

6

9

37: 32

XV

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

6

9

30: 30

XVI

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

7

9

41: 47

XVII

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

7

8

33: 35

XVIII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

7

9

34: 34

XIX

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

5

7

23: 24

XX

Siennicki Sylwester

Łosice

7

7

34: 47

XXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

3

4

14: 19

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

7

4

23: 53

XXIII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

7

4

22: 53

XXIV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

6

2

7: 33

XXV

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXVI

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

1

7: 34

XXVII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXVIII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXIX

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

3: 15

XXX

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

5

0

3: 36

XXXI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

7

0

4: 57

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO PO I RUNDZIE SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

7

6

27: 17

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

6

4

20: 14

III

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

6

4

22: 15

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

7

4

20: 19

V

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

4

3

15: 17

VI

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 1

VII

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

6

2

18: 18

VIII

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

1

1

4: 2

IX

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

X

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XI

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

1

0

2: 4

XII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIII

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

XIV

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

XV

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XVI

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

 

TERMINARZ II RUNDY - REWANŻOWEJ

  1. 28 stycznia – 3 lutego 2019r.

(4 - 6) „Top Spin” Siemiatycze - Hajnówka II

(3 - 7) Czeremcha II - Hajnówka I

(2 - 1) Czeremcha I - Team Śledzianów Ciechanowiec

(5 – 8) Hajnówka Oldboje Straż - Łosice

 

  1. 4 – 10 lutego 2019r.

(1 - 3) Śledzianów Ciechanowiec - Czeremcha II

(7 - 4) Hajnówka I - „Top Spin” Siemiatycze

(6 - 5) Hajnówka II - Hajnówka Oldboje Straż

(8 – 2) Łosice - Czeremcha I

 

  1. 11 – 17 lutego 2019r.

(5 - 7) Hajnówka Oldboje Straż - Hajnówka I

 (4 - 1) „Top Spin” Siemiatycze - Team Śledzianów-Ciechanowiec

(3 - 2) Czeremcha II – Czeremcha I

(6 – 8) Hajnówka II - Łosice

 

  1. 18 – 24 lutego 2019r.

(2 - 4) Czeremcha I - „Top Spin” Siemiatycze

(1 - 5) Team Śledzianów Ciechanowiec - Hajnówka Oldboje Straż

(7 - 6) Hajnówka I– Hajnówka II

(8 – 3) Łosice - Czeremcha II

 

  1. 25 lutego – 3 marca 2019r.

(7 - 2) Hajnówka I - Czeremcha I

 (6 - 3) Hajnówka II - Czeremcha II

(5 - 4) Hajnówka Oldboje Straż - „Top Spin” Siemiatycze

(1 – 8) Team Śledzianów Ciechanowiec - Łosice

 

  1. 4 – 10 marca 2019r.

(6 - 1) Hajnówka II - Team Śledzianów Ciechanowiec

(2 - 5) Czeremcha I - Hajnówka Oldboje Straż

(4 - 3) „Top Spin” Siemiatycze - Czeremcha II

(8 – 7) Łosice - Hajnówka I

 

  1. 11 – 17 marca 2019r.

(3 - 5) Czeremcha II - Hajnówka Oldboje Straż

 (2 - 6) Czeremcha I - Hajnówka II

(7 - 1) Hajnówka I - Team Śledzianów Ciechanowiec

(4 – 8) „Top Spin” Siemiatycze - Łosice

 

18 – 24 marca 2019r. – termin rezerwowy.

Organizator – Janusz Ludwiczak

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.